Алкоголь и охота

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Причем тут журналисты? Перед тем, как тут написать, я дважды созванивался с людьми из Одессы.
И, кстати, кроме наезда, где ваша версия?
 
  • Like
Reactions: DVV

ТАР

Снайпер
А если приехал в угодья,а там с улыбкой Вас встречают за накрытым столом все парует -только с печи. Посреди стола стоит 5л сивухи закрытая корешком от кукурузы.Что делать в такой ситуации....:)
 

Клещенко Д.М.

Мисливець
А если приехал в угодья,а там с улыбкой Вас встречают за накрытым столом все парует -только с печи. Посреди стола стоит 5л сивухи закрытая корешком от кукурузы.Что делать в такой ситуации....:)
Как в том анекдоте - ружья, собак не брать, из автобуса не выходить!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А если приехал в угодья,а там с улыбкой Вас встречают за накрытым столом все парует -только с печи. Посреди стола стоит 5л сивухи закрытая корешком от кукурузы.Что делать в такой ситуации....:)
Сославшись на законодательство, отказаться от угощения радушно принимающей стороны.
П.С. Со всеми вытекающими последствиями и, естественно, результатами грядущей охоты, т.к. местные егеря, наверняка, знают массу укромных мест в своих угодьях, где нога ( копыто) зверя не ступала. И где вам 100% придется охотиться в этот день. А если вы еще приехали с трезвой компанией и без спиртного- то и подавно!
П.С.С. Се ля ви
П.С.С.С. Я, отнюдь, не говорю, что все охотники- поголовные алкоголики. Но не мы придумали традиции. Нам их ломать??!!
 

ТАР

Снайпер
Сославшись на законодательство, отказаться от угощения радушно принимающей стороны.
П.С. Со всеми вытекающими последствиями и, естественно, результатами грядущей охоты, т.к. местные егеря, наверняка, знают массу укромных мест в своих угодьях, где нога ( копыто) зверя не ступала. И где вам 100% придется охотиться в этот день. А если вы еще приехали с трезвой компанией и без спиртного- то и подавно!
П.С.С. Се ля ви
П.С.С.С. Я, отнюдь, не говорю, что все охотники- поголовные алкоголики. Но не мы придумали традиции. Нам их ломать??!!
100% прогулка лесом гарантирована :):)
 

Dmitrriy

Мисливець
Пить и выпить чутка по поводу это не одно и тоже. Особенно бесят те кто начинают на застолье свою тупую волынку- да что ты пьёшь как не мужик...ты нас не уважаешь и тому подобный бред.
 

kef

Зброяр
У кожного є своя власна думка і межа у вживанні алкоголю.Одні стають веселі і душею компанії розказуючі різні байки .А інші можуть таких дров нарубати,що складати буде вся компанія а дехто може і не один рік....
Всеж таки не природню палку в руках тримаємо, а потужну зброю...І випадки можуть бути різні.
 

cagor

Слідопит
У кожного є своя власна думка і межа у вживанні алкоголю.Одні стають веселі і душею компанії розказуючі різні байки .А інші можуть таких дров нарубати,що складати буде вся компанія а дехто може і не один рік....
Всеж таки не природню палку в руках тримаємо, а потужну зброю...І випадки можуть бути різні.
У меня сосед из другого колектива, расказывал как один придурок выпил, поспорил и ружье наставил на него, хорошо что все закончилось битой мордой этого п....., и переломом ружья. Из колектива поперли, уже два года рассказывает что просто шутил тогда:eek:.
 

kef

Зброяр
І до шуткувався :eek::D.Я своїх привчив ,що коли під час полювання зустрічаєш іншого мисливця-обов"язково розряди рушницю ,відкрий і тримай патрони в руці або розверни рушницю так щоб патронники були видні співрозмовнику.
-А дурних пострілів по п"яну я бачив і сам.Правда Бог милував -без жертв....
 

Мартыныч

Мисливець
Я, ні за ні проти.Тут всі дорослі люди і нехай самі вирішують.Особисто я,по стану здоровля,від алкоголю відмовився майже десять років тому.Не знаю що у Вас трапилось в тирі після двох бутилок пива,але я бачив стрільців,які після 200гр.коньяку брали призові місця.
Может бутылки были 2 х литровые!!! И пиво крепкое!
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Все дуже просто-людина немає тої напруги і хвилювання,наступило психологічне розслаблення і як вийняток -призові місця.Але і доза коньяку повинна бути такою щоб не був весь тир у мішенях-тарілках:D:eek:
 

andremon

Мисливець
Уважно читаю цю тему і міркую соб
Все дуже просто-людина немає тої напруги і хвилювання,наступило психологічне розслаблення і як вийняток -призові місця.Але і доза коньяку повинна бути такою щоб не був весь тир у мішенях-тарілках:D:eek:
Так звичайно роблять і артисти перед виступом, для зняття ступора, от тільки до полювання воно не дуже, щось не знаю я таких мисливців які так занадто хвилюються...
 
  • Like
Reactions: kef

andryx1

Снайпер
Все дуже просто-людина немає тої напруги і хвилювання,наступило психологічне розслаблення і як вийняток -призові місця.Але і доза коньяку повинна бути такою щоб не був весь тир у мішенях-тарілках:D:eek:
Просто це -талант.Напевно кулі попадили б в мішень,навіть якби стрілець мішені не бачив.
 
  • Like
Reactions: kef

andremon

Мисливець
По повній :D.стопці,ні стакану!:D.Кидайте курити.Я вже сім років як прикінив з цією звичкою.:eek::D.
А я вже 13й... хай би йому, якщо іще і з випивкою остаточно за"вяжу, боюся спина боліти буде, бо крила простатимуть :D
 

andremon

Мисливець
Треба іще додати і про якість напоїв, сучасний спирт який застосовується у нинішніх напоях отрута іще та, нагадує по своїй дії кремльовську горілку 90х, мозок вимикається і людина перетворюється на зомбі.
 
Зверху