Англо-русские гончие в Украине(популяция,охота,разведение)

ura83

Слідопит
upload_2018-6-11_11-36-16.png


upload_2018-6-11_11-36-53.png



це десь місяців 8 -9.

Але фото може суттєво відрізнятись від реальності, Є фото цього вижлиця то на ньому вухо ніби у Сетера:D, хоча на справді з вухом все ОК.
 

ura83

Слідопит
Да я бы не сказал,что он много двигается.Выжлец не мой заезжал в гости к Кухару Вите посмотреть на собак...Заодно и сфоткал.
По фото судити тяжко (перевірено на практиці). але нюанси можна побачити.

По яким собакам цей вижлець???
 

huntumy

Зброяр
Конечно каждая собачка индивидуальна. Один не жрет, другой увалень, третий газированый и вродь бы жрет, а сухой. Самый ценный возраст до 8 месяцев. С движением аккуратно нужно. Не редко прямое плечо, прямозадость, локотки в поле. В период когда растет ребро особо перегружать тем более не стоит. Пересушил, потом кости и колодки мышцами не наберет. Хотя собаки разные встречаются. Встречали таких, что до года как не корми как койоты. После года набирают.
 

huntumy

Зброяр
Хороший период для такого возраста осень. Летом жара жрать не хотят а надо.
 

ura83

Слідопит
У кого є фото Співая Сотника???
Він був майже повністю білим ???
 

huntumy

Зброяр
Да білий був. Сотнік його віддав Генукову В. в замін взяв двох вижлеців від Співая і Сірени або Фішки Генукова. Точно не пам'ятаю. Одного я бачив. Ч.Потешай Білоуса С.М. другий Виплач Кучми В.В.
 

huntumy

Зброяр
Співай ішов від ч.Бушуя Бойко і Флейти Білоуса. Білоус з одеси не той що в чернігові. Бушуй іде по собаках Муравйова , Морозова, Тяпкіна. Флейта внучка ч.Верного Радченка. Її мати Пласка Теслі на всеукраїнських змаганнях заробила по зайцю диплом 2ст. з голосом 7-4-4.
Був і голос з екстерьером і робота у тих собак.
 

ura83

Слідопит
Співай ішов від ч.Бушуя Бойко і Флейти Білоуса. Білоус з одеси не той що в чернігові. Бушуй іде по собаках Муравйова , Морозова, Тяпкіна. Флейта внучка ч.Верного Радченка. Її мати Пласка Теслі на всеукраїнських змаганнях заробила по зайцю диплом 2ст. з голосом 7-4-4.
Був і голос з екстерьером і робота у тих собак.
З кращих - краще !!!

Чув музику до 3 . 9-4 то напевне "КАПЕЦЬ"
можу тільки уявити яке задоволення хоча би годинку послухати 9-4 , про полювання мовчу - "КАЗКА"
 

ura83

Слідопит
З тим що робота на першому місці то тут спорити і говорити немає про що, але так хочеться саме цього (7-4, або 9-4) . 7 чи 9 за силу не важно но музика хоча би 3 бажано і вище. :)
 

huntumy

Зброяр
Як правило голосисті собаки середньої а то і нижче паратості.мені наприклад більш подобається паратий гон. Ось заєць ось і собака. Хай і 7-2 але яркий гон.
 

ura83

Слідопит

vadim69

Мисливець
Выжловки у него хорошие! Плакун Юры с Каменец-Подольского. Сейчас временно находится у Вити .Кстати ...На медне родились щенки Плакун х Звонка дубль вязка.
 

ura83

Слідопит
Выжловки у него хорошие! Плакун Юры с Каменец-Подольского. Сейчас временно находится у Вити .Кстати ...На медне родились щенки Плакун х Звонка дубль вязка.
Трішки не в тему, а як там Сімчук Ю.А. з Естонцями, у нього естонець по моєму експортований. (Проміняв англорусів на естонців:):):);))
 
Зверху