Антимисливці, хто вони і за скільки.

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Mykola STARyy, 7 лип 2018.

 1. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

  NORD_10, Alego, ldkukr та ще 1-му подобається це.
 2. Safari
 3. KFoR

  KFoR Снайпер

  Читав, популізм і бабло. А тваринки їм... делеко
   
  Кот буян, Корнилов, tyrist 1945 та 2 іншим подобається це.
 4. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

  Популізм? За $ 1,2 млн? Це свідома підривна діяльність.
   
  kvedlin65 подобається це.
 5. stvime

  stvime Мисливець

  везде есть люди которым нечем занятся - эти из таких. Всегда поражался борцам с "ветряными мельницами" вместо того чтобы просирать эти деньги на никому ненужную агитацию и пропаганду, лучше бы вложили их в уборку мусора в лесах и вокруг водоемов, животные им как раз это спасибо бы и сказали.
   
  kvedlin65 подобається це.
 6. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

  Стаття давня, але прекрасно ілюструє хто є ху.
  Екологічна група "Печеніги"
  25 березень 2016 р. ·


  Припинити цькування Ігоря Акімова! "Ековата" тероризує 79-річного науковця. #Акімов
  5 жовтня минулого року Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ), Форум порятунку Києва й ін. пікетували Національну Академію Наук України. Під час цієї акції один з її спікерів (від Форуму порятунку Києва), Віталій Черняхівський, вдарив в обличчя директора Інституту зоології, члена-кореспондента НАН України, 79-річного Ігоря Акімова (сюжет телеканалу ZIK про цей пікет – із сценою побиття: https://www.youtube.com/watch?v=tIan5OmFChY).

  Із Вікіпедії: "Ігор Андрійович Акімов - автор понад 200 наукових публікацій, серед яких 5 монографій… Очолюючи загальноінститутські проекти з проблем охорони біорізноманіття і заповідної справи, Ігор Андрійович висунув низку важливих ідей щодо включення режимних територій до мережі заповідних земель, природоохоронної конверсії військових полігонів. Як фахівець і експерт з цієї справи він бере активну участь у створенні відповідних проектів законів України.
  Багато років очолював Київське товариство охорони природи. Він - член Бюро Відділення загальної біології НАН України, заступник голови Національної комісії з питань Червоної книги України, Голова Наукової ради з проблем заповідної справи і діяльності заповідників при ВЗБ НАН України…
  І. А. Акімов - головний редактор журналу "Вестник зоологии", входить до складу багатьох наукових рад і товариств, неодноразово брав участь у роботі оргкомітетів і комісій Національної академії наук і міжнародних наукових організацій. Учений відзначений почесним званням "Заслужений діяч науки і техніки України".

  Брутальні акції - за визначенням директора КЕКЦа Володимира Борейка, "жорсткі пікети", – стали звичайними для цієї організації. Відсутність для своїх природоруйнуючих ідей суспільної підтримки (http://pechenegy.org.ua/ru/taxonomy/term/87) вона намагається компенсувати скандальною відомістю.
  З побиття похилого науковця КЕКЦ також намагається вичавити максимум піара. За його версією (http://ecoethics.ru/i-na-staruhu-byivaet-proruha-direktor-…/), 79-річний академік бійку організував сам (саме "організував"!). Причому, "з метою зриву екологічного пікету", - у КЕКЦа, мабуть, є якесь магічне дзеркало, інакше, звідки б йому сталі відомі наміри цього злісного хулігана? Незрозуміло, як кияни досі жили поруч із таким злодієм, але тепер, завдяки пильному КЕКЦу із поплічниками, вони, як і суспільство в цілому, можуть не турбуватися: "По обращению киевских общественных организаций, Киевская городская прокуратура открыла на Акимова дослужебное [насправді, "досудове" – але то таке…] расследование по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ст. 340 УК Украины за нападение на участников экологического пикета (срок до 5 лет)".

  Стаття 340 Кримінального кодексу України
  Незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій
  Незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, якщо це діяння було вчинене службовою особою або із застосуванням фізичного насильства, -
  карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

  Про які "київські організації" при цьому йдеться, незрозуміло – в кекцівському пості наведений тільки лист "Громадської організації "Захист Українського Народу", яка в Інтернеті фігурує майже виключно на своїй ФБ-сторінці, і, судячи з якої, займається проблемами банківських вкладників. Про суть її звернення - побудованого на домислах й відвертій брехні - дивіться в кінці нашого поста.
  Для повноти картинки слід згадати особисте відношення В. Борейка до І. Акімова. У відповідь на критику Ігорем Андрійовичем його шкідливих фантазій (наприклад, http://gazeta.zn.ua/…/absolyutnaya-zapovednost-vs-chelovek-…), той в Інтернет-просторі вибухав ярликами на зразок "генерала" от зоологии", "сталиниста", "лысенковца", - при цьому загадково натякаючи, що очолювати інститут І. Акімову лишилося недовго...

  Можна дискутувати, хто був правий - організатори "жорсткого пікету" з їх обвинуваченням Академії наук, або сама Академія. Зараз мова не про те. ПОБИТТЯ ПОХИЛОЇ ЛЮДИНИ, "ПРИТЯГНУТЕ ЗА ВУХА" ЗВИНУВАЧЕННЯ ЇЇ В КРИМІНАЛЬНОМУ ЗЛОЧИНІ, ТА ЩЕ Й ПІАР НА ЦЬОМУ, - НЕ МОЖУТЬ БУТИ ХОЧ ЯКОСЬ ПРИЙНЯТНИМИ В БУДЬ-ЯКОМУ ЦИВІЛІЗОВАНОМУ СУСПІЛЬСТВІ!
  Тому ми просимо вас підтримати відкрите звернення до Шевченківського УП ГУНП України в м. Києві із сподіванням на об’єктивність дорученого йому досудового розслідування "справи Акімова".
  Ваші підписи (прізвище, ініціали, організація - якщо є, населений пункт) чекаємо до 20-00 2 квітня 2016 року, за адресою pe4enegy@gmail.com, з темою "за Акімова".

  З повагою і надією на вашу підтримку,
  Голова Ради ЕкГ "Печеніги" С.О. Шапаренко
   
  сєрьога подобається це.
 7. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

  NORD_10 та сєрьога подобається це.
 8. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

 9. mulyavchik

  mulyavchik Слідопит

  Корнилов, PirotehniK, Вік71 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф