А кто-нибудь видел ИЖ 54 в 16 калибре?

kef

Зброяр
Модель під назвою Київ...де і випускалось не тривалий час...без бокових контролів взводу як у іж 49...
 
Загалом знайшов фото аналогічні моїй зброї (насічка і т.д повністю відповідають фото), свою зможу скинути тижні за два коли додому повернуся. Єдина відмінність номер інший, в мене також 57 року але більш пізніший № И-8638. Маркування про те, що то 54 іж є на стволі, потім зі свого сфотографую кину. Самий більший прикол, що в мене при перереєстрації цєї рушниці в попереднього хазяїна, як ї тільки не прописували і їж-58 і бєлка і просто зброя закордонного виробництва :)
 

Вкладення

Останнє редагування:

kef

Зброяр
От коли буде фото власної рушниці...тоді можна щось і казати...а не з москальського сайту....
 
От коли буде фото власної рушниці...тоді можна щось і казати...а не з москальського сайту....
То не є великою проблемою, але я ж і кажу, що фото будуть аналогічні, моя рушниця трохи зношеніша з тою самою вибитою качкою :)
 

okhorly

Слідопит
Загалом знайшов фото аналогічні моїй зброї (насічка і т.д повністю відповідають фото), свою зможу скинути тижні за два коли додому повернуся. Єдина відмінність номер інший, в мене також 57 року але більш пізніший № И-8638. Маркування про те, що то 54 іж є на стволі, потім зі свого сфотографую кину. Самий більший прикол, що в мене при перереєстрації цєї рушниці в попереднього хазяїна, як ї тільки не прописували і їж-58 і бєлка і просто зброя закордонного виробництва :)
Да -да, не торопитесь, сохраняйте интригу.
 

томка

Снайпер
І має болта грінера а не планку замку стволу...
...никак не угомонятся:) и фото выкладывал и в гости приглашал;)...живёт Иж54 в 16 к. в Никополе..Приезжайте гляньте..ежели не оно,то все затраты оплачу:D. Пока заявок не поступало..
 
...никак не угомонятся:) и фото выкладывал и в гости приглашал;)...живёт Иж54 в 16 к. в Никополе..Приезжайте гляньте..ежели не оно,то все затраты оплачу:D. Пока заявок не поступало..
Та той іжак ще й не тільки просто випускався, а ше й мав по-моєму 3 модифікації хоч і сам по суті був проміжною моделлю)
 

Westvin

Мисливець
Ехать то куда , я с Покрова
Сергей Николаевич со стороны Покрова и живёт,я на Новопавловке,а владелец ружья между нами.
Встретится можно будет на Восточном,24-25 состязяния легавых памяти Сероштана.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Неделю тому назад , в Никополе был шум о такой модели , закончилось 58 , Может это эхо
 
Зверху