А чи є в нашій Україні жінки мисливці і чи збираються вони десь на полювання?

Marischka

Новачок
Шановні мисливці ! Дуже цікавить мене питання чи багато в нас в Україні жінок мисливців ? чи є вони на форумі ? Можливо вони десь збираються раз на рік ?( На полювання) я розумію що полювання це суто чоловіче діло і не заперечую того .що жінки полюють з чоловіками. Чула про жінку .яка полювала навіть краще . Нівкоєм разі не хочу образити жодного мисливця . але ж я новачок . і може хтось відповість на моє питання?...) бо тут досвідчених мисливців багато )
 

tyrist 1945

Тигр
Шановні мисливці ! Дуже цікавить мене питання чи багато в нас в Україні жінок мисливців ? чи є вони на форумі ? Можливо вони десь збираються раз на рік ?( На полювання) я розумію що полювання це суто чоловіче діло і не заперечую того .що жінки полюють з чоловіками. Чула про жінку .яка полювала навіть краще . Нівкоєм разі не хочу образити жодного мисливця . але ж я новачок . і може хтось відповість на моє питання?...) бо тут досвідчених мисливців багато )
В нас в колективі є жінка мисливець. Полює з чоловіками і без проблем. А в УТМРі їх є декілька. Чи десь збираються я не знаю:).. Але я рахую що це нормально.
 

Копатыч

Зброяр

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
так - 8-го Березня! ще чув про масові жіночі зібрання в ніч з 30 квітня на 1 травня! чи полюють вони там - не зрозуміло!
Я,і на мить не сумнівався що Артур відповість саме так :p:p:p:p:p:p я лічно знаю мисливицю з мого міста ....... дівчинка років з 30 , утримуе 3 собак , драт і два єстонці , чоловік також мисливець . З сусіднього міста до нас раніше , приїздили чоловік з жінкою на полювання по лису ...... жінка фонатка фоксів .... зараз не їздять .... чоловік не адекватний .......
 

собаколюб

Слідопит
Шановні мисливці ! Дуже цікавить мене питання чи багато в нас в Україні жінок мисливців ? чи є вони на форумі ? Можливо вони десь збираються раз на рік ?( На полювання) я розумію що полювання це суто чоловіче діло і не заперечую того .що жінки полюють з чоловіками. Чула про жінку .яка полювала навіть краще . Нівкоєм разі не хочу образити жодного мисливця . але ж я новачок . і може хтось відповість на моє питання?...) бо тут досвідчених мисливців багато )
Є !
І досить багато!!!! Лише мало на форумах зависає...Роботи багато! Не вистачає часу на писанину
 

Marischka

Новачок
Є !
І досить багато!!!! Лише мало на форумах зависає...Роботи багато! Не вистачає часу на писанину
Спасибі Вам .що відповідаєте.! ...(але ж жінок .як я розумію мало...) можливо багато мисливців жінок на західній Україні
Можимо до Віталіка на острови поїхати ....... там бомбезно:p:p:p:p шутка .... але в кожній шутці е дуууууже здорова доля правди ;););) не ображайся
Так завжди ! Але це правда в більшості випадків всі чоловіки так і думають .тому краще ходити одній на полювання .але щоб десь недалеко в очереті .все ж таки ходив лісничий .або знайомі мисливці. )
 

tyrist 1945

Тигр
Спасибі Вам .що відповідаєте.! ...(але ж жінок .як я розумію мало...) можливо багато мисливців жінок на західній Україні

Так завжди ! Але це правда в більшості випадків всі чоловіки так і думають .тому краще ходити одній на полювання .але щоб десь недалеко в очереті .все ж таки ходив лісничий .або знайомі мисливці. )
:D
 

Leodr

Снайпер
Вы знаете Маришка ни разу не встречал, но былобы интересно поохотится и пообщаться, с охотницей и услышать ее видение про охоту.
 

Leodr

Снайпер
А вообще-то хорошо когда жена разделяет увлечения мужа, будь то охота или рыбалка, ну или хотя-бы не бурчит когда муж куда-то выезжает!
 

Leodr

Снайпер
Наверно Вам повезло что ваш муж, больше времени проводит с вами!
 

Hovarf

Слідопит
Шановні мисливці ! Дуже цікавить мене питання чи багато в нас в Україні жінок мисливців ? чи є вони на форумі ? Можливо вони десь збираються раз на рік ?( На полювання) я розумію що полювання це суто чоловіче діло і не заперечую того .що жінки полюють з чоловіками. Чула про жінку .яка полювала навіть краще . Нівкоєм разі не хочу образити жодного мисливця . але ж я новачок . і може хтось відповість на моє питання?...) бо тут досвідчених мисливців багато )
Полюю вже майже чверть століття. За весь цей час всього лиш один раз довелось бути на колективному полюванні, де в компанії була жінка - мисливець (з зброєю). Якось воно мені не дуже сподобалось. Відчуваєшся не в своїй тарілці і якось весь час напружений. Уявляю собі, якщо б їх тоді було не одна а декілька. Ну , але це тільки моя особиста думка. Мабуть через консервативні погляди на життя.
 

собаколюб

Слідопит
А в мене чоловік мисливець і свекор!
То чоловік радий, що мені цікаве полювання, а свекрові то не дуже подобається... Колектив не проти і наче не комплексує!
 

Leodr

Снайпер
Моя супруга первые два года была против, потом по немногу привыкала, ну а сейчас нормально.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Так завжди ! Але це правда в більшості випадків всі чоловіки так і думають .тому краще ходити одній на полювання .але щоб десь недалеко в очереті .все ж таки ходив лісничий .або знайомі мисливці. )
Марічка , то я себе і пропунував в ролі тіло охоронця :D;););)
 

Leodr

Снайпер
Уважаемый Ванхант, я думаю с Маричкой не тот профиль, если она пишет что с мужем у нее все норм, женщин у нас хватает. С ув.
 
Зверху