Бельгийское ружье 12-65

Статус
Закрита.

Восход

Слідопит
Доброго времени суток.Продается бельгийское ружье.Марка модель не известна.Хозяин утверждает стволы не шустованные без сыпи и раковин.Также настаивает на оригинальности дерева, воронения даже на колодке.Может кто подскажет по ружью максимум информации,в первую очередь колодка должна быть вороненная или в цветной калке. И естественно примерную цену ружья.
 

Вкладення

Я было должен был его забрать. Предыдущий хозяин данного ружья порядочный человек. Ружье хорошее, продавалось на нашем форуме. По чему не купил? На тот момент по моему подвернулось другое ружье и помню точно что в патроннике был вопрос именно 65, а брать хотел себе. По моему я тогда 200-й Меркель себе взял.
 

томка

Снайпер
Я было должен был его забрать. Предыдущий хозяин данного ружья порядочный человек. Ружье хорошее, продавалось на нашем форуме. По чему не купил? На тот момент по моему подвернулось другое ружье и помню точно что в патроннике был вопрос именно 65, а брать хотел себе. По моему я тогда 200-й Меркель себе взял.
Ну так и карты в руки! Цена какая была?
 

kef

Зброяр
Добра рушниця я думаю,що дешево коштувати не буде ,навіть із 65 мм.,патронником з бельгійської родовою. !
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Марка модель не известна.
Бельгійська зброя не маркувалась і не моделювалась!!Майстер-це якраз і назва і модель!!"



На фото якраз і є відповідь по повторному оксидуванні!!Все-таки рушниця з 1928 року,яке рідне вороніння може бути,ну і заодно і дерево???Ніякого,але все зроблене і підігнано грамотно,послідовно і з смаком.В такому стані рушниця має свій шарм в рази більший ніж до капремонту.Новому власнику залишається полювати і і ловити кайф від рушнички!!
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Бельгійська зброя не маркувалась і не моделювалась!!Майстер-це якраз і назва і модель!!"



На фото якраз і є відповідь по повторному оксидуванні!!Все-таки рушниця з 1928 року,яке рідне вороніння може бути,ну і заодно і дерево???Ніякого,але все зроблене і підігнано грамотно і послідовно.Навіть в такому стані рушниця має свій шарм в рази більший ніж до капремонту.Новому власнику залишається полювати і і ловити кайф від рушнички!!
дерево родное.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Діма,це з 100%-ою гарантією можна сказати при нормальному фото насічки,але я і так бачу,що вона нова по формі і узору,не "мита"!!При такому зносі поверхностиі ствольних трубок дерево не може бути таким,навіть якщо воно було в целофані!!!Зроблено гарно,майстер бомба,підгон ідеал,але це і все!!
 
Останнє редагування:

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Діма,це з 100%-ою гарантією можна сказати при нормальному фото насічки,але я і так бачу,що вона нова,не "мита" по формі і узору!!При такому зносі поверхностиі ствольних трубок дерево не може бути таким,навіть якщо воно було в целофані!!!Зроблено гарно,майстер бомба,підгон ідеал,але це і все!!
Евгений Васильевич, Вы все правильно говорите. Но дерево родное, а насечку ессно восстановили. 200%.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Діма,я в чомусь і сам бачу це,але зроблено бомбово!!Навіть думаю,що краще від оригіналу,а особливо того часу!!Тут не бідкатись треба,а радуватись,що вже все доведено до ладу!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я не спец ,але латунна пайка подушок стволу надто кидається в очі.
Це коронка старих і дуже старих бельгів!!!Називається-скріплення для повної гарантіїТоді демі і моно були не для всіх,а ствольні трубки до сьогодняшнього часу ще не відірвались ні в одного старого бельга!!Ось для прикладу зброя того ж майстра,-

 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху