Бельгийское ружье 12-65

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
При всій повазі, Євгене Васильовичу, мідно-цинковий сплав називається латунь.:)
Микола,а олово куди поділося???Воно в більшості випадків,а в зброярстві в обов'язковому порядку,присутнє!!
а ПСр45;ПСр-70 взагалі відносяться до срібних припоїв, бо їх основа Ag. Ср- срібло; 45-70 відсотковий вміст.
А ніхто і не перечить,що в цьому припої є процент срібла!!Тому і використовують його для пайки стволів для зменшення корозії в місцях пайки і збільшення твердості шва.
Шановний пан Штейнгольд користувався європейсько-російсько радянським суржиком стандартів і термінів.:p
Добре,що ваш пост не читають,а може і навпаки,члени європейських асоціацій власників зброї,бо тоді всі їх навики,вчення,доводи полетіли б в небитіє,адже Штейнгольд для них як основа вчень по зброї!!Нажаль основа європейських стандартів і не тільки європейських і є той самий вказаний вами "суржик"!!Америку не беремо до уваги,бо це інший континент з іншими правилами,Законами і стандартами.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вопрос: Колодка данного ружья должна быть в цветной калке или нет???
Не повинна!!В той час великої моди на такий процес знущання над металом не було.В даний час після повторного оксидування могли її і нанести.
 

Восход

Слідопит
Не повинна!!В той час великої моди на такий процес знущання над металом не було.В даний час після повторного оксидування могли її і нанести.
Если мы посмотрим на француза примерно 1924 года и сравним с данным ружьем 1928,можно увидеть сходство в очертаниях ,НО различие в окрасе.Вот что смущает.
 

Вкладення

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Той «окрас» на французі називається кольорова калка)
 

tyrist 1945

Тигр
Это известно всем.Я говорю за то,что бельгийские ружья тех лет в оригинальном состоянии должны быть в калке или вороненные?
Моя думка що в кольоровій калці. Видно що колодка воронена. Верхній гвинт на ричагу в калці. Хоча не факт що гвинт не новозроблений.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Чіткої відповіді не має
Бувають і чорні і білі і в калці
Лебо франкот і інші імениті зброярі мали теж в модельному ряді з чорною колодкою
В Вашому випадку точно можна сказати лише знайшовши таке в каталозі де чітко вказано покриття
 

Восход

Слідопит
Той «окрас» на французі називається кольорова калка)
Это известно всем.Я говорю за то,что бельгийские ружья тех лет в оригинальном состоянии должны быть ы
Ружье без вопросное как на меня. А сколько Вам за него правят?
22000 грн. без торга.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Восход

Слідопит
22 вроде как даром после промеров каналов, мне сумму оглашали большей... намного большей...
Сами подумайте.Ружье привезено с Канады не так давно.Внешне красивое приведенное в порядок.90-лет а сыпи нет,как вариант и каналы стволов привели в порядок.Может я и ошибаюсь.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Никого не слушайте. Послушайте меня. Езжайте в Днепр, если пробок нет, с продавцом в мастерскую где вам без проблем промеряют диаметры. Затем возьмите стодольную мишень, съездите в беркут и отстреляйте. Тогда этот предмет Вы купите без торга, + мне передадите бутылочку вискаря, за толковый совет. Я Вам говорю...
 
Статус
Закрита.
Зверху