Берцы Талан.

ктв

Мисливець
Уважаемые форумчане!
Кто использует берцы (или знает инфо) Талан для ходовой охоты. Сезон осень-зима.
Спасибо!
 

охотник70

Мисливець
Придивлявся до таких.Здались важкуватими.Взяв інші. (Від 0 і нище хожу на полювання тільки в берцах)
 

Michail Hunter

Новачок
Зносив не одну пару даних берц. Зарекомендували себе не погано з погляду ціна-якість, в мокру погоду теж не погано, зимою в мороз якщо ходити досить комфортно, тільки якщо стояти на номері можна і замерзнути...берци в яких не жалко в болото залізти.
 

TRUST ME

Мисливець
Уважаемые форумчане!
Кто использует берцы (или знает инфо) Талан для ходовой охоты. Сезон осень-зима.
Спасибо!
Це важко назвати взуттям.
Талан - фейкова продукція як і сама фірма, на сайті все розпливчасто.
Відгуки від ЗСУ негативні.
Зносив не одну пару даних берц. Зарекомендували себе не погано з погляду ціна-якість, в мокру погоду теж не погано, зимою в мороз якщо ходити досить комфортно, тільки якщо стояти на номері можна і замерзнути...берци в яких не жалко в болото залізти.
Не одну пару за який час?

Я ношу HAIX Airpower з 2006 року і не тільки на полювання, а зносу не видно. Купував новими за 120 євро.
На сьогодні HAIX №1 по взуттю для екстремальних умов.
 

Michail Hunter

Новачок
Це важко назвати взуттям.
Талан - фейкова продукція як і сама фірма, на сайті все розпливчасто.
Відгуки від ЗСУ негативні.

Не одну пару за який час?

Я ношу HAIX Airpower з 2006 року і не тільки на полювання, а зносу не видно. Купував новими за 120 євро.
На сьогодні HAIX №1 по взуттю для екстремальних умов.
Згодний, сам маю з чим порівняти так як є lowa zephyr, але там і ціна відповідна... талани носив сам і не один рік так як являюсь військовослужбовцем, за свою ціну вони себе оправдують так як не кожний може викинути 100-200$ за берци
 

Phantom_A

Мисливець
Mil-Tec - два или три года назад, взял себе такие - осенью не жарко, в мороз не мерз ни разу, ноги не потеют и в меру легкие
http://shtabnoy.com.ua/shop/product/takticheskie-botinki-kozha-kordura-bez-molnii-mil-tec

Сейчас на лето взял этой же фирмы летние... одел и забыл. Осталось их на охоте проверить, но учитывая опыт с зимними, думаю, все будет отлично.
http://shtabnoy.com.ua/shop/product/botinki-takticheskie-squad-5-inch-mil-tec-urban-gray

P.S. зиму брал по ссылке, лето в другом магазине - нашел немного дешевле...
P.P.S. к продажам отношения не имею.
 

dr.Alexandr

Новачок
За 40$ і якість відповідна!
Зате за 200$ замість одних супер якісних з останніми наворотами можна 5 пар цих взяти.
 

Гобой

Снайпер
Отличная тема!!!Сам сейчас стою перед выбором обуви для летне_осеней охоты на голубя и перепела в полях.
Присматриваюсь к летним берцам Талан клас Б.
Если кто то носил, то поделитесь впичетлениями.
 

HaNtEr95

Мисливець
Відносив уже 2 міс))) день у день, на полювання не раджу, важкі надто і жаркі як на літо, мені особисто краще було в шкіряних полегшених ходити ніж у цих..
 

web2r

Мисливець
Старі талани отримав в 15-му при мобілізації, відходив в них практично 2 роки служби, зараз вже другий рік взуваю на кожне полювання в суху погоду, як на мене, то досить зручно, саме основне, що добре тримає щиколотку. На зиму чи мокру погоду не раджу ,ноги змерзають.
 
Если талан как на фото, то обувь хочу сказать отличная таскаю уже восемь лет каждый сезон а они как новые и по грязи и в пыли, отличные ботинки. Переглянути вкладення 400878 Переглянути вкладення 400879
Это у Вас кожаные с тканевыми вставками ???
 

web2r

Мисливець
Это у Вас кожаные с тканевыми вставками ???
Просто кожа, армейские оригинал если не ошибаюсь. На охоту много обувки перетаскал и могу сказать лучше этих нету. Даже тот факт что они не прошиты а вулканизированы, в прошитых нитки об траву за месяц перетераются. Эти только кремить ну и можно раз в год подкрашивать, но я своим лет шесть вообще ни чего не делал.
 

БЮВ

Слідопит
Просто кожа, армейские оригинал если не ошибаюсь. На охоту много обувки перетаскал и могу сказать лучше этих нету. Даже тот факт что они не прошиты а вулканизированы, в прошитых нитки об траву за месяц перетераются. Эти только кремить ну и можно раз в год подкрашивать, но я своим лет шесть вообще ни чего не делал.
Имею такие, убить за пару сезонов не смог. Но тяжееелыые! Сейчас на тепло милтек летние, на зиму Лемиго пена. Изредка в сухую прохладную погоду канадские армейские берцы.
 
Зверху