Браконьєри на Волині

Mechanik

Снайпер
Вночі на Волині, браконьєри вбили сімью лосів.




Учора, 17 вересня, на Любешівщині лісова охорона затримала браконьєрів, які застрелили самця і самку лося. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.


Сталося це під час вечірнього патрулювання лісових масивів. Мисливствознавець підприємства та працівники мобільної рейдової групи почули постріли з мисливської рушниці поблизу урочища «Бучанська дача». Виїхали на місце.

Близько 21 години було затримано два автомобілі – Nissan (з волинськими номерними знаками) та Volkswagen – із литовською реєстрацією.

В результаті огляду автівокбуло виявлено 15 мішків з м’ясом. Також там була голова вбитого лося.

Лісова охорона затримала 4 чоловіків. На місце терміново викликали поліцію.

Близько 1-ї години ночі разом із речовими доказами браконьєрів доставлено в райвідділ поліції.

Тривають слідчі дії.















https://pravda.lutsk.ua/вночі-на-волині-зловили-браконьєрів-я/
 

Mechanik

Снайпер
ну що тут скажеш... сумно.
Моторошно такі новини читати. Люди просто - подуріли. Вбити сімью лосів, заради куска м`яса? Як це все назвати?
Голод, бідність, чи їсти немали що вдома? НІ, мали вони все трутні, і машини, і гроші, і спали не голодні їхні діти разом з ними.
Таких заготівельників треба як в Білорусь карати, на 10 років з конфіскацією всього майна.
Тоді люди задумаються, коли закортить їх, дичини скуштувати.
Гірше звірів, стають люди.
 

tyrist 1945

Тигр
Моторошно такі новини читати. Люди просто - подуріли. Вбити сімью лосів, заради куска м`яса? Як це все назвати?
Голод, бідність, чи їсти немали що вдома? НІ, мали вони все трутні, і машини, і гроші, і спали не голодні їхні діти разом з ними.
Таких заготівельників треба як в Білорусь карати, на 10 років з конфіскацією всього майна.
Тоді люди задумаються, коли закортить їх, дичини скуштувати.
Гірше звірів, стають люди.
Не в бровь а в глаз.
 

kef

Зброяр
То є саме справжнє бидло і їх нічого не зупинить.навіть штрафи та можливе кримінальне покарання.такі не бідують і нічого не бояться...
Лише добрячої пі........
 

ТАР

Снайпер
За здоровьем следят,колбасу кушают только натуральную! Вот и приходится "не бедным" людям идти на такие поступки. Да и губу в магазине не купишь. Хорошо хоть поймали,может поможет поменять свои взгляды на продукты питания. Жаль что от этого страдает животное,а в последствии-охотники.
 

kef

Зброяр
За нанесення тілесних ушкоджень особі - кримінальна справа. Далі наступає - відповідальність. Судова справа, вирок.
Це було колись.А зараз (ЄРДР).,по декілька сотень у кожного в провадженні.І дане провадження про бракон"єрство швидше за все відкрите за фактом а не відносно особи (групи осіб). Все залежитиь від того,кому і коли буде вручено повідомлення -акт про підозру.Про дальнішу долю даного провадження доводиться лише гадати......(слідчі,прокурори,судді ,адвокат і.т.д.).А дружня пі....,може бути різна : словесна з морально-психологічним тиском....і.т.д.Але не самомосудом....із нанесенням т/у різної тяжкості....
Що робити, і як діяти при виявленні факту бракон"єрства всі чудово знають.....
А про т/у я краще писати нічого не буду,є багато але........

В дальнішу дискусію вступати не бажаю.
 

ramin

Мисливець
Б..дь! Невже бичка було мало на 4-ох? Самку на...я? пі.пі.пі.пі- немає слів
 

Trigal

Снайпер
Про дальнішу долю даного провадження доводиться лише гадати.....
Я вас умоляю )))
У меня в июне машину угнали, прямо со двора частного дома, ночью. Заявление написал через час после угона.
Прошло 5 месяцев. Через знакомых узнал, что машина в розыск до сих пор не объявлена, а дело об угоне "временно приостановлено".
С нашей полиции толку, как с козла молока. Только шума много.
 

Аким

Мисливець
Б..дь! Невже бичка було мало на 4-ох? Самку на...я? пі.пі.пі.пі- немає слів
что сказать, друже... Просто хотелось бы узнать у следаков - что те на это говорят? Не молчат же. Думал, что у брэков есть какие то "понятия",
которыми они грехи как то свои обьясняют, но самку... Плохо, не по человечески. Иль они уже давно не человеки, а волки? (посмотрел на свою аватку и усмехнулси)
 
Зверху