Булава(шок)

SAB

Мисливець
Вибачте, підкажіть де ви такі купили.?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Хтось мав можливiсть використовувати?
Як у нас, я не знаю, це все читати треба на Ганзі, це москалі стріляють.
І автор куль той же самий, що "Сестренку Гуаланди" и "Ш-Ш" створив.
А, "БулаваШ-Ш" на Ганзі десь бачив пост, що ця куля дає ужасний тиск у стволі, так деякі мисливці перестали стріляти і перейшли на "Ш-Ш" каліберну.
А чи правда це, чи ні, стверджувати не можу, хто стріляє нею, а хто і ні.

P.S. Чуток виправлю Вас, куля - "Булава", просто тупа і сплошна боєголовка.
А, куля - "БулаваШ-Ш", це та, що у Вас на фото.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А як ця куля може дати "шалений тиск"? В неї велика вага як для калібру і під неї потрібно збільшувати наважку пороху? Чи в неї діматр ведучого пояска завеликий і небезпечний для чоку? Чи хтось з россіян стріляв цю кулю зі спеціального балістичного стволу? Написата можна що завгодно.

Пластмаса чи капрон, з якого виготовлено обтюратор чи пелюстки контейнеру не можуть дати великого тиску. Хтось нещодавно тут писав на форумі: "пластмаса та ствол рушниці - це приблизно як масло та ніж" :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А вообще должна быть супер-экспансивная пуля и в отличии от всем уже известной Ш-Ш - еще и более точной за счет своей "полева"-подобной схемы. Витя, такая пуля точно нужна нам, украинским охотникам! :)
 

krushinski00

Снайпер
Як у нас, я не знаю, це все читати треба на Ганзі, це москалі стріляють.
І автор куль той же самий, що "Сестренку Гуаланди" и "Ш-Ш" створив.
А, "БулаваШ-Ш" на Ганзі десь бачив пост, що ця куля дає ужасний тиск у стволі, так деякі мисливці перестали стріляти і перейшли на "Ш-Ш" каліберну.
А чи правда це, чи ні, стверджувати не можу, хто стріляє нею, а хто і ні.

P.S. Чуток виправлю Вас, куля - "Булава", просто тупа і сплошна боєголовка.
А, куля - "БулаваШ-Ш", це та, що у Вас на фото.
Не думаю Шо спорядження набагато відійде від ПОЛЕВА
А вообще должна быть супер-экспансивная пуля и в отличии от всем уже известной Ш-Ш - еще и более точной за счет своей "полева"-подобной схемы. Витя, такая пуля точно нужна нам, украинским охотникам! :)
постараюсь.только цена кусючая
 

АлексД

Мисливець
А вообще должна быть супер-экспансивная пуля и в отличии от всем уже известной Ш-Ш - еще и более точной за счет своей "полева"-подобной схемы.
Экспансивность такая же как и у калиберной сегментируемой ШШ, даже чуть меньше (диаметр подкалиберной пули меньше чем калиберной). По кучности - чуть хуже калиберной ШШ (при условии что калиберная грамотно собрана на качественном пыже).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Экспансивность такая же как и у калиберной сегментируемой ШШ, даже чуть меньше (диаметр подкалиберной пули меньше чем калиберной). По кучности - чуть хуже калиберной ШШ (при условии что калиберная грамотно собрана на качественном пыже).
Алекс, Ваш авторитет в этом вопросе не подлежит сомнению :) Но зато эту пулю можно будет смело стрелять из любых стволов рядовых советских ружей.
 

АлексД

Мисливець
Алекс, Ваш авторитет в этом вопросе не подлежит сомнению
Ну это Вы загнули, оценка явно завышена, но всё равно приятно;).
Но зато эту пулю можно будет смело стрелять из любых стволов рядовых советских ружей.
Согласен - это плюс, особенно для теперешних иномарок, ибо считаю что стволы рядовых советских ружей по прочности превосходят многие современные бренды ИМХО.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
маю такі кулі.можу при потребі підігнати
Якщо маєте у 12-том калібрі, то прошу один екземпляр для колекції:)
З оплатою домовимося. Дякую;)

P.S. Якщо у Вас є кулі "Гуалашка" то теж прошу одну для колекції (в ідеальному стані).
Бо в мене є одна така, але вона перекошена і чуть тріснута. Хотів би замінити.
 

krushinski00

Снайпер
Якщо маєте у 12-том калібрі, то прошу один екземпляр для колекції:)
З оплатою домовимося. Дякую;)

P.S. Якщо у Вас є кулі "Гуалашка" то теж прошу одну для колекції (в ідеальному стані).
Бо в мене є одна така, але вона перекошена і чуть тріснута. Хотів би замінити.
для вас вже відложив парочку різних.
 
Зверху