Біляк в Україні

ATIS

Снайпер
Цікаво, чи багато мисливців зустрічали біляка на Україні. В нас на рівненщині я лише один раз бачив біляка на полюванні. Це було в Рокитнівському районі, біля Томашгорода, звісно що в Рівненській обл. Проходило полювання на кабана і в одній загінці він вийшов на мене з кумом, ми бачили біляка вперше тому і були в шоці. Більш того, що якраз був чорнотроп, і білий заєць в чорному лісі виглядав ефектно. Можливо що в інших областях він зустрічається більш масово.
 

roz_koms

Слідопит
Так же интересно. А ещё в лимитах упоминают кролей диких, их кто-то видел?o_O
 
Два года назад, в такое же время как сегодня. Полтавская область.
При охоте на копытных шел в загоне. Прямо посреди леса, смешанный лес, большой и пологий овраг.
Снега чуть не по пояс. Вот в большом сугробе на краю оврага и сидел беляк.
Выскочил в паре метров, вверх! Эффект потрясающий! Хорошо, что у меня без спецэффектов обошлось.
Не стрелял - чтобы охоту не портить. Да и пули в обоих стволах. Долго рассматривал - бежал по склонам на виду и было десяток секунд его рассмотреть.
Но точно беляк - таких еще не встречал, очень беленький и какой то круглый ) - да и место лежки только для него.
 

Panters

Снайпер
Цікаво, чи багато мисливців зустрічали біляка на Україні. В нас на рівненщині я лише один раз бачив біляка на полюванні. Це було в Рокитнівському районі, біля Томашгорода, звісно що в Рівненській обл. Проходило полювання на кабана і в одній загінці він вийшов на мене з кумом, ми бачили біляка вперше тому і були в шоці. Більш того, що якраз був чорнотроп, і білий заєць в чорному лісі виглядав ефектно. Можливо що в інших областях він зустрічається більш масово.
Якщо вийшов з кумом то їх було двоє?:) , вибачте жартую, а взагалі біляк дрібніший
за русака, в нас (Одес. обл.)не зустрічав, а було б інтересно побачити!
 

ATIS

Снайпер
Якщо вийшов з кумом то їх було двоє?:) ,
Ми стояли на сусідніх номерах, спочатку прибіг до мене, потім пішов на кума, через нього навіть цапа пропустили. Той загін взагалі був цікавим, після зайця, десь за хвилин п'ятнадцять, на мене вилетів щей глухар. Але цих я бачив вже пару раз. Глухар це "машина", здорова птаха.;)
 

Panters

Снайпер
Ми стояли на сусідніх номерах, спочатку прибіг до мене, потім пішов на кума, через нього навіть цапа пропустили. Той загін взагалі був цікавим, після зайця, десь за хвилин п'ятнадцять, на мене вилетів щей глухар. Але цих я бачив вже пару раз. Глухар це "машина", здорова птаха.;)
У Вас там як тайга, глухарі , біляки, розмаїття!
 
Зверху