Бінарний заряд на пороху Крук

Crudeoil

Мисливець
Шановне товариство, хотів поцікавитися, чи хтось споряджав бінарні заряди на пороху Крук?
(Можливо єресь :)), але все ж таки цікаво).
 

Рома-1971

Мисливець
якщо тема розіветься ,цікавить теж питання на димному пороху. (хоча скрізь пишуть ,що димний передозу не боїться)
 

Androsh

Слідопит
розтягує горіння порохового заряду,що в свою чергу зменьшує тиск та збільшує початкову швидкість.Заряд сумарний більше номінального.
Є якісь посилання на конкретні випробування з заміром швидкості? Мова не тільки про Крук, а з іншими порохами що в цьому сенсі?
 

Копатыч

Зброяр

huntumy

Зброяр
снаряжал и использовал на охоте бинар на порохе тахо и сильвер в отдельности. даже добыл несколько зайцев и лисиц.
в том же сезоне пришел к выводу что бинар для охоты не нужен! по крайней мере для дроби.
если уж закортит разогнать снаряд, есть порох А0. гораздо безопасней.
 

Призрак 153

Слідопит
...я таки почитав про "бінар" по різних форумах, то висновок виходить такий(для мене) хочеш угробити рушницю,то стріляй "бінаром".....
 

baz

Мисливець
...я таки почитав про "бінар" по різних форумах, то висновок виходить такий(для мене) хочеш угробити рушницю,то стріляй "бінаром".....
ну да почему, магнумом же стреляют, а это для ствола тоже не есть гут, как то в попыхах, в налет перезаряжал шо схватил - вкинул 3 магнума на стандартный поршень, стрелял почти вертикально почти очередью -итог шея неделю болелаo_O

да и у кого 70й патроник, и есть опыт снаряжения патронов, чем не тема
 

Призрак 153

Слідопит
..як кажуть ""з дуру можна і стікляний хер зломати"""))))...кому не шкода плечей,рушниці то нехай стріляють,для наших полюваннь вистачає нормальних зарядів,навіть якщо рушниця може переварювати -магнум- то це не значить що туди трепа перти що треба і що не треба...а чому?????... (((((бо написано -МАГНУМ---((((...Є грошики на ремонт рушниці чи на купівлю нової, то нехай експерементують,просто треба попередити, щоб мали на увазі,чим то все може скінчитися......а вирішувати ВАМ, чим стріляти....юююююююю.....я для себе вже давно вирішив))))....
 

huntumy

Зброяр
нужно сильно накосячить чтобы зарядить бинар-небинар.
как уже написал, если нужна скорость есть порох магнум. одним порохом снимается вопрос по бинару сразу.
скорость выше 440-450 для дроби это лишнее. и то очень даже для спец дальнебойного патрона в умелых руках.
 

Jura

Мисливець
скорость выше 440-450 для дроби это лишнее.
А я бы сказал , достаточно и 390-400 м\с . При скоростях 440-450 м\с представьте какова будит деформация дроби, и о каком дальнобойном патроне может идти речь:)
 

baz

Мисливець
..як кажуть ""з дуру можна і стікляний хер зломати"""))))...кому не шкода плечей,рушниці то нехай стріляють,для наших полюваннь вистачає нормальних зарядів
зламать можно и самокрутом, аж легко, были прецеденты у колег любителей порукоблудить с мерными стаканчиками да в грязные гильзы, а для магнума в ПА идет усиленный поршень, при нем отдача не больше чем обычным зарядом.
Да и наши полювання бывают разные, если из под легавой, или где нить на Днепре где утки эскадрильями идут может хватает и 28гр при 660 стволе, а как у нас при изобилии дичи можешь и неделю на речке простоять и налета не увидеть, за день одну утку доходягу выбродить по кущерям и та по закону мерфи свалит быстрее чем на дистанцию подойдешь, потому люди и маются бинарами и магнумами

есть порох магнум. одним порохом снимается вопрос по бинару сразу.
а Вы пробовали его купить? да и скрутить там геморок, со своими скромными познаниями в самокруте я лично не стал эксперементировать дабы себе че то не сломать, хотя идея поставить пулю на такой порох достаточно заманчива
 

Jura

Мисливець
А0 нобель спорт при 40 гр. дроби прекрасно работает со скоростью 390 м\с
 
Зверху