Бінокль Steiner Nighthunter Xtreme 8x56

Статус
Закрита.

Georg

Новачок
Продаю
Бінокль Steiner Nighthunter Xtreme 12x56. Кратність: 12х; діаметр об'єктива: 56 мм.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Georg

Новачок
Нажаль, в заголовку помилка! Не розумію, як можна відредагувати. Бінокль не 8-ми кратний, а 12-ти кратний. Правильно: "Бінокль Steiner Nighthunter 12x56. Кратність: 12х; діаметр об'єктива: 56 мм."
 

old hunter

Снайпер
В цене тоже помилка.
 

segadoc

Мисливець
Вітаю Вас! Тобто ціна 2000 гривень? Чи є в ньому якісь недоліки чи пошкодження які виникли в процесі експлуатації?
 

Georg

Новачок
Вітаю Вас! Тобто ціна 2000 гривень? Чи є в ньому якісь недоліки чи пошкодження які виникли в процесі експлуатації?
:) Вітаю! Пояснюю. :) Ціна нового бінокля Steiner Nighthunter 12x56 - близько 2000 USD ("Знавців" прошу навіть не сперечатися!). 2000 множимо на 28 = 56000 грн. 56000/5 = 11200 грн. Я продаю б/в бінокль Steiner Nighthunter 12x56 за 10000 грн (десять тисяч гривень!) З "недоліків" - лише дрібні потертості на захисному гумовому кожусі (бінокль Б/В). Лінзи - в ідеальному стані. + Чудовий фірмовий ремінь... Без торгу.
 

tisa2

Мисливець
"Знавці" сперечатися вимушені... Такой бинокль новый без скидки 32000 грн стоит в Стволе... )))
 

Georg

Новачок
"Знавці" сперечатися вимушені... Такой бинокль новый без скидки 32000 грн стоит в Стволе... )))
"Подобаються мені недоумкуваті!..." (Філіп К.Дік "Чи мріють андроїди про електричних овець?") Ви, навіть, не "знавець"! Ви - просто неписьменний хейтер. Читайте уважно: Steiner Nighthunter 12x56 ! Це - не 8х56! Дякую вам, "tisa2", мій безкоштовний "піднімач" об"яв! :) :) Пєші ісчо! :) :)
 
Останнє редагування:

Georg

Новачок
Для начала не поленитесь перейдите по ссылке https://stvol.ua/catalog/binokli/306320/ , а потом умничайте.... Цена нового бинокля около 30000грн.
:eek:Ого! "...ви перейшли в більш почесний клас власників козлів, де, як мені здається, ваше справжнє місце. Чесне слово, для мене ви - справжній власник козла.":) (Філіп К.Дік "Чи мріють андроїди про електричних овець?") То, Ви дійсно не відрізняєте 8х56 і 12х56??? :cool:Страшно навіть уявити, до якого "класу" Ви можете дійти! :) Що тут скажеш?
Пєші ісчо! :) :)
 

tisa2

Мисливець
Да, согласен...ногда козлы бывают и на двух ногах... Ссылку скинь с ценой 2000 долл и все поймут... Андерсен Ганс Хренов...
 

Georg

Новачок
Да, согласен...ногда козлы бывают и на двух ногах... Ссылку скинь с ценой 2000 долл и все поймут... Андерсен Ганс Хренов...
o_OДа, уж! "... - Глибока думка,- ... - може, надішлеш її в "Рідерс дайджест"? Там у них для таких висловлювань ціла сторінка." (Дуглас. "Путівник по галактиці для космотуристів.") Спеціально для "власника козла", який стає дуже схожим на свою "власність" :D: http://www.bullocksguns.com/productDetail.asp?ID=4329. Пєші ісчо! :) :)
 

Georg

Новачок
:confused::eek: ІДТ!!! :):):) Спеціально для "власника козла" - "tisa2", нова ціна (зі знижкою ;)) - 12000 грн! :rolleyes: Не даремно люди кажуть: "Тварини дуже схожі на своїх власників!" (Народна мудрість.) Налітай! І не забувай "Пєсать ісчо!" :):):)
 
Статус
Закрита.
Зверху