Вартість бланків ліцензій на копитних

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Ми почали дискусію про звичайну, просту і зрозумілу річ - ціни на бланки ліцензій , які встановлює Держагентство для користувачів мисливських угідь, а дойшли до "прострації влади, патриціїв, Карла V" і ще якоїсь загадкової книги , яку Ви радите мені почитати.
 

Hovarf

Слідопит
В усьому світі Ліцензування - це механізм контролю, а не заробітку.
Це єдина Ваша думка з якою я погоджуюсь на 100 %. В нас - ліцензування носить трохи інший характер. Коли Держагентство продає користувачу бланк ліцензії на кабана за 600 грн. (а це до речі - половина мінімальної пенсії українського пенсіонера), - то це вже не механізм контролю, а банальне здирництво.
 

olga 83

Мисливець
Це єдина Ваша думка з якою я погоджуюсь на 100 %. В нас - ліцензування носить трохи інший характер. Коли Держагентство продає користувачу бланк ліцензії на кабана за 600 грн. (а це до речі - половина мінімальної пенсії українського пенсіонера), - то це вже не механізм контролю, а банальне здирництво.
к стати говоря ,бланк должен стоить столько сколько затрачено средств на его изготовление,а тут галограмка(защитная) максимум на гривну тянет
 

saeco

Мисливець
Шановний Hovarf,
Це Ви ускладнюєте тему.
Я повторюю ще раз, Ви не розумієте суті теми, яку самі розпочали.
Olga 83 вже Вам навіть написала.
Hovarf, Ви не відповіли по суті ні одне моє твердження.
Hovarf, Ви дуже і дуже далекі від економіки і сучасного розуміння справ в Україні.
Тому, я ставлю крапку, а Вам Hovarf, пораджу сприймати дійсність такою, якою вона є, шукайте в цьому позитив і насолоджуйтесь життям.
 

Hovarf

Слідопит
к стати говоря ,бланк должен стоить столько сколько затрачено средств на его изготовление,а тут галограмка(защитная) максимум на гривну тянет
Повністю згідний з Вами. Скажу більше, особисто я вважаю, що цієї голограми на бланку ліцензій взагалі не потрібно. Ліцензія це що - дозвіл на зброю чи паспорт? Для чого такі високі ступені захисту для аркуша паперу одноразового використання? Адже після отримання бланків ліцензій з Держагентства, обласні управління реєструють їх в себе проставляючи відповідні штампи, існує чіткий (пономерний) облік видачі обласними управліннями ліцензій кожному користувачу мисливських угідь, всі отримані бланки повинні реєструватися в прошнурованій книзі користувача, до полювання на руки мисливцю повинна видаватися заповнена ліцензія з "живою" печаткою мисливського господарства та підписом керівника (ксерокопії не дійсні). То тоді для чого всі ці голограми? Невже не достатньо звичайного бланку з серією та номером, виготовленого звичайним друкарським способом, який буде коштувати - мінімально низьку ціну. Для чого витягувати з мисливців лишні гроші за нікому не потрібні речі? На жаль, Saeco проігнорував це і ніяк не прокоментував цей мій коментар, так само як і не відповів Майстренку на цілком логічне запитання щодо пластикових бірок, які шановний Saeco так хотів запровадити для обов'язкового застосування при полюванні. А ле оскільки він поставив крапку в нашомму діалозі - нехай буде так.
 

Сновськ

Новачок
Шановні хто підскаже які ціни на ліцензії на куницю лісову були в 2016 році . Буду дуже вдячний за відповідь . Дуже потрібно знати .
 

Сновськ

Новачок
Дякую за інформацію . А хто підскаже - при наявності ліцензії полювання на куницю дозволяється в любий день тижня чи тільки на по суботах та неділях ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую за інформацію . А хто підскаже - при наявності ліцензії полювання на куницю дозволяється в любий день тижня чи тільки на по суботах та неділях ?
По-перше, яку куницю ви мали на увазі?
По-друге, це питання віднесено до прерогативи користувача мисливських угідь, це він визначає своїм наказом.
По-третє, у вас дійсно є ліцензія на куницю?
 

Сновськ

Новачок
Мав на увазі куницю лісову . Запитую про угіддя УТМР . Полювання зараз закрито то відповідно ліцензії не маю . На наступний сезон якщо дозволить чисельність після таксації і будуть дані ліцензії планую взяти . Тому й запитую . Але наскільки мені відомо щось УТМР неохоче дає ліцензії . Мовляв немає чисельності . Ну а дивлячись як ідуть справи в закупівельників хутра то з чисельністю все в порядку . Та і на полюванні взимку по снігу видно що куниця є в не малій кількості . Як я розумію гроші зараз в УТМР не потрібні ? Чи ніхто не хоче цим займатись ? Краще стругати відстрілки на останнього зайця - більше грошей зароблять . А що з тієї куниці . Скільки мисливців взянуть ліцензії ? Як то кажуть не будемо " нарушать отчетность ". Таке в нас відношення до своїх членів в УТМР. Зате підняти ціну на членські внески та відстрілки не дивлячись є той заяць чи нема не забувають . Лише б побільше бабла нарубати .
 
Останнє редагування:

Сновськ

Новачок
В Європі на яку зараз так всі чомусь рівняються куниця взагалі наскільки мені відомо відноситься до шкідників і полювання на неї дозволено протягом року . Якщо я не правий то будьласка поправте .
 

Сновськ

Новачок
Шановний Hovarf,
Це Ви ускладнюєте тему.
Я повторюю ще раз, Ви не розумієте суті теми, яку самі розпочали.
Olga 83 вже Вам навіть написала.
Hovarf, Ви не відповіли по суті ні одне моє твердження.
Hovarf, Ви дуже і дуже далекі від економіки і сучасного розуміння справ в Україні.
Тому, я ставлю крапку, а Вам Hovarf, пораджу сприймати дійсність такою, якою вона є, шукайте в цьому позитив і насолоджуйтесь життям.
В чому шукати позитиву - що з мисливця стягують останні штани ?
 

Сновськ

Новачок
А що Ви, особисто, зробили для підтримання поголів'я дичі???
Ви вклали гроші в:
а) будівництво і ремонт годівниць;
б) закупку зернових;
в) закупку солонців;
г) заготівля віників;
д) витрати на пальне;
е) заробітну плату;
ж) податки;
з)...я) і ще ціла низка прямих витрат.
У вартість ліцензії на полювання закладаються всі витрати на підтримку мисливського господарства протягом цілого року.
Зниження вартості послуг може бути тільки за рахунок збільшення поголів'я і як наслідок отримання від Агентства лісових ресурсів більшої кількості ліцензій.
Як правило, видаються ліцензії на відстріл 20% від загального поголів'я.
Не буду говорити за так звані частні угіддя , а скажу за УТМР . Члени УТМР платять членські взноси ? Платять. А куди йдуть ці гроші ? Запитайте в керівництва УТМР що вони зробили для підтримання поголівя дичини ?За 10 років мисливського стажу я лише три рази зустрічав в угіддях єгеря .І то лише коли той сам полював . По тому що твориться в угіддях УТМР ціна ліцензії по собівартості повинна бути копієчною . За частні угіддя всяких Лозинських взагалі мовчу . Вибачте що вклинився в Ваш діалог .
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: crp

Сновськ

Новачок
Вибачте можливо не по темі , але може хто поділиться інформацією - скільки в сезон 16-17 р. було видано ліцензій на куницю взагалі та в розрізі УТМР і " інші користувачі " . Якщо можливо то в розрізі по користувачам мисливських угідь . А в загалі цікаво побачити кількість виданих ліцензій що стосується хутрового звіра і господарства в яких найбільше видано даних ліцензій . Можливо хто володіє інформацією або підскаже де її можливо отримати .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вибачте можливо не по темі , але може хто поділиться інформацією - скільки в сезон 16-17 р. було видано ліцензій на куницю взагалі та в розрізі УТМР і " інші користувачі " . Якщо можливо то в розрізі по користувачам мисливських угідь . А в загалі цікаво побачити кількість виданих ліцензій що стосується хутрового звіра і господарства в яких найбільше видано даних ліцензій . Можливо хто володіє інформацією або підскаже де її можливо отримати .
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0986-16
Там і про бобрів є відомості!
 

Hovarf

Слідопит
Там і про бобрів є відомості!
Дозволю собі дещо уточнити. Інформація, яку Ви надаєте це не зовсім те, про що цікавився форумчанин Сновськ. Встановлені ліміти добування - це кількість тварин яку максимально може добути користувач угідь протягом сезону полювання. А кількість виданих ліцензій не завжди відповідає встановленому ліміту. Вона може бути більшою за ліміт, а може бути і меншою , причому цілком в межах закону. Наводжу приклад , в господарстві ліміт відстрілу куниці на сезон становить 10 голів, керівництво замовило, оплатило і отримало 10 ліцензій, а протягом сезону вдалось реалізувати мисливцям і відповідно використати тільки 5 ліцензій за якими було добуто 5 куниць. Інші 5 ліцензій залишились не використаними (не виданими), з різних причин. Процент виконання ліміту в цьому випадку становить 50 %. Наведу інший приклад. Ліміт відстрілу - той самий, отримали 10 ліцензій, реалізували мисливцям - 10 ліцензій, використали - 10 ліцензій за яким було добуто 5 куниць. Проте попит на ліцензії є, сезон полювання ще триває , а отже користувач угідь має право взамін використаних, але не відстріляних 5 - ти ліцензій отримати (після відповідної проплати) нові бланки. Отже отримали ще 5 ліцензій, реалізували їх , але в результаті не відстріляли нічого. Процент виконання ліміту в цьому випадку буде також становити 50 %, проте в першому випадку видали 5 ліцензій, а в другому - 15 ліцензій.
 
Статус
Закрита.
Зверху