Вартість бланків ліцензій на копитних

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний Ховарфе! Що мав на увазі Сновськ, краще спитати у нього. Хоча, думаю, його цікавить не кількість ліцензій, які змогло реалізувати Держлісагентство, а скільки тих чи інших тварин певного виду можна добути за сезон (просто я знаю, для чого він питає. У любому випадку: якщо я йому не те надав - він скаже!).
У Вашому трактаті дещо заплутано (наприклад, тут: "Ліміт відстрілу - той самий, отримали 10 ліцензій, реалізували мисливцям - 10 ліцензій, використали - 10 ліцензій за яким було добуто 5 куниць". Хто не знайомий іх "кухнею" - може заплутатися, не зрозуміти).
Але суть ось у чому: ліміт встановлює, скільки саме голів певного виду дозволено і добування у певного користувача у певному мисливському сезоні на підставі проведених обліків мисливських тварин. Наприклад, мисливському господарству "Південне" на мисливський сезон 2016-2017 за обліком встановлено ліміт на добування кабана у кількості 10 голів. Користувач сплатив лісникам за бланки ліцензій встановлену суму, отримав 10 бланків ліцензій. Реалізував мисливцям всі десять, але, наприклад, ті смогли за цими ліцензіями добули лише 5 кабанів, але ліцензії (за законодавством) закрили всі. Але ж ліміт добування не використаний на 5 голів! Для того, щоб ліміт закрити (використати), необхідно мати нові ліцензії на добування 5 кабанів, що не були добуті за попередніми ліцензіями. Тому користувач знову замовляє вже 5 ліцензій на кабана (які не були добуті), звону проплачує ці 5 ліцензій та отримує їх. Знову продає мисливцям. Наприклад, з цих 5 добуто було 3, дві ліцензії закрили без добування тварин. Ліміт не використаний ще на 2 голови. Знову замовляємо 2 ліцензії, проплачуємо їх бланки і отримуємо. Продаємо мисливцям. Ті добули лише одного, наприклад. Ліміт не використаний на одну голову. Знову по новій, купуємо 1 ліцензію, продаємо мисливцям. Не добули... Знову замовляємо, проплачуємо, отримуємо, продаємо мисливця. І так поки не буде використано увесь ліміт у кількості 10 голів.
Але ці відомості (скільки отримано ліцензій і скільки добуто тварин за затвердженим лімітом) можна узнати лише у користувача або у відповідному обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Їх треба запитувати.
А скільки яких ліцензійних видів можна добути законно за сезон у певному господарстві можна встановити за тим посиланням, яке я вказав.
Враховуючи, що Сновськ пропонує реалізовувати ЗАКОННО певні ліцензійні види мисливських тварин, то йому й треба знати, скільки таких тварин він може максимально добути у законний (за ліцензією) спосіб, щоб не допустити перевищення лімітів. А то буде мати неприємності...
П.С. Якщо у Сновська інша думка, хай поправить
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Повністю згідний з Вами. Скажу більше, особисто я вважаю, що цієї голограми на бланку ліцензій взагалі не потрібно. Ліцензія це що - дозвіл на зброю чи паспорт? Для чого такі високі ступені захисту для аркуша паперу одноразового використання? Адже після отримання бланків ліцензій з Держагентства, обласні управління реєструють їх в себе проставляючи відповідні штампи, існує чіткий (пономерний) облік видачі обласними управліннями ліцензій кожному користувачу мисливських угідь, всі отримані бланки повинні реєструватися в прошнурованій книзі користувача, до полювання на руки мисливцю повинна видаватися заповнена ліцензія з "живою" печаткою мисливського господарства та підписом керівника (ксерокопії не дійсні). То тоді для чого всі ці голограми? Невже не достатньо звичайного бланку з серією та номером, виготовленого звичайним друкарським способом, який буде коштувати - мінімально низьку ціну. Для чого витягувати з мисливців лишні гроші за нікому не потрібні речі? На жаль, Saeco проігнорував це і ніяк не прокоментував цей мій коментар, так само як і не відповів Майстренку на цілком логічне запитання щодо пластикових бірок, які шановний Saeco так хотів запровадити для обов'язкового застосування при полюванні. Але оскільки він поставив крапку в нашому діалозі - нехай буде так.
По-перше, голографічні наліпки коштують не так дорого.
По-друге, можу Вам розповісти, що двічі введення нових форм ліцензій із підвищеним ступенем захисту в Україні вводилися через мене із моїми колегами: перший раз, коли ліцензії були ще чорно-білими, ми у держлісмисливському господарстві вилучили купу ліцензій, які були підроблені за допомогою ксероксу, який тоді вже став у нашій державі досить доступним. Після того, як із цим ми звернулися до Держкомітету лісового господарства, вони почали друкувати кольорові ліцензії. Цього вистачило на декілька років. З'явилися кольорові сканери. Відловили браконьєра із якісною підробкою у кольоровому варіанті, при цьому оригінал ліцензії, з якої було зроблено копію, знайшли у обласному управлінні лісового господарства, заповнену на інше прізвище. Після цього лісники змушені були виробляти ліцензії із голографічним захистом.

В Європі на яку зараз так всі чомусь рівняються куниця взагалі наскільки мені відомо відноситься до шкідників і полювання на неї дозволено протягом року . Якщо я не правий то будь-ласка поправте .
Ви ж живете конкретно в Україні, де багато своїх законів і нормативно-правових актів....
 

Hovarf

Слідопит
У Вашому трактаті дещо заплутано (наприклад, тут: "Ліміт відстрілу - той самий, отримали 10 ліцензій, реалізували мисливцям - 10 ліцензій, використали - 10 ліцензій за яким було добуто 5 куниць".
Ну не знаю, що тут заплутаного. Я старався пояснити якомога простіше. Попробую ще раз - ліміт відстрілу той самий (тобто 10 куниць) отримали (купили в Держлісагентстві) 10 ліцензій, реалізували мисливцям - 10 ліцензій за якими було добуто 5 куниць , тобто по інших 5 - ти ліцензіях також полювали, але закрили їх як не добуті бо нічого не вполювали. Ну а дальше - все те саме , що Ви пояснюєте на кабанах, закриті але не відстріляні 5 ліцензій міняємо на нові і полюємо дальше бо ліміт - 10 куниць , а було добуто поки що тільки 5.
 

Hovarf

Слідопит
Хто не знайомий іх "кухнею" - може заплутатися, не зрозуміти).
А ось саме для тих , хто не знайомий з цією "кухнею" я і намагаюся пояснити якомога простіше що таке ліміт відстрілу та процес видачі ліцензій. Навів для прикладу куницю - чисто умовно. Ви для прикладу навели кабана. Це не має значення, бо ця "кухня" однакова для всіх ліцензійних видів.
 

Hovarf

Слідопит
І так поки не буде використано увесь ліміт у кількості 10 голів.
Цілком вірно. А якщо сезон полювання закінчиться, а вказаний один кабан так і не буде добутий? Тоді, при ліміті відстрілу 10 кабанів, мисливське господарство "Південне" виконає свій ліміт по кабану на 90 відсотків, тобто 9 кабанів. Ми з Вами говоримо про одне і те ж. Просто я хотів пояснити, що ліміт відстрілу і КІЛЬКІСТЬ ВИДАНИХ ЛІЦЕНЗІЙ не завжди можуть бути однаковими. Я теж не знаю стовідсотково, що саме цікавило Сновська. Але якщо бути дослівним то він питав саме про КІЛЬКІСТЬ ВИДАНИХ ЛІЦЕНЗІЙ, а не про те скільки куниць можна вполювати. От я і спробував пояснити на двох простих прикладах. Хоча якщо Сновськ не те мав на увазі - нехай мене поправить.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну не знаю, що тут заплутаного. Я старався пояснити якомога простіше. Попробую ще раз - ліміт відстрілу той самий (тобто 10 куниць) отримали (купили в Держлісагентстві) 10 ліцензій, реалізували мисливцям - 10 ліцензій за якими було добуто 5 куниць , тобто по інших 5 - ти ліцензіях також полювали, але закрили їх як не добуті бо нічого не вполювали. Ну а дальше - все те саме , що Ви пояснюєте на кабанах, закриті але не відстріляні 5 ліцензій міняємо на нові і полюємо дальше бо ліміт - 10 куниць , а було добуто поки що тільки 5.
Ну, по-перше, мене збентежило таке: "реалізували мисливцям - 10 ліцензій, використали - 10 ліцензій". Реалізували користувачі, фактично вони їх використали. А мисливці лише добули 5 з 10 можливих.
І друге: ліцензії не міняють (ті вже "використані", їх треба здати до обллісу), а закупають нові бланки (за немалі кошти!), хоча ліміт як був затвердженим 10 голів, так і залишився. Фактично держава нічого не втрачає (більше 10 не вилучать із державного мисливського фонду), а ось агентство за копійчані бланки отримала чималі гроші!
А ось саме для тих , хто не знайомий з цією "кухнею" я і намагаюся пояснити якомога простіше що таке ліміт відстрілу та процес видачі ліцензій. Навів для прикладу куницю - чисто умовно. Ви для прикладу навели кабана. Це не має значення, бо ця "кухня" однакова для всіх ліцензійних видів.
Я розумію, що Ви хотіли як краще, але, повірте, вийшло трошки незрозуміло для тих, хто не знає процесу. Куниця чи кабан - це дійсно не має значення.
Цілком вірно. А якщо сезон полювання закінчиться, а вказаний один кабан так і не буде добутий? Тоді, при ліміті відстрілу 10 кабанів, мисливське господарство "Південне" виконає свій ліміт по кабану на 90 відсотків, тобто 9 кабанів. Ми з Вами говоримо про одне і те ж. Просто я хотів пояснити, що ліміт відстрілу і КІЛЬКІСТЬ ВИДАНИХ ЛІЦЕНЗІЙ не завжди можуть бути однаковими. Я теж не знаю стовідсотково, що саме цікавило Сновська. Але якщо бути дослівним то він питав саме про КІЛЬКІСТЬ ВИДАНИХ ЛІЦЕНЗІЙ, а не про те скільки куниць можна вполювати. От я і спробував пояснити на двох простих прикладах. Хоча якщо Сновськ не те мав на увазі - нехай мене поправить.
Сновськ просто не знає, як правильно спитати. Але що саме він хотів, я можу здогадатися із одної із тем, яку від відкрив на форумі. Йому зробили зауваження, тому він почав, пробачте, певною мірою викручуватися (перепрошую, якщо невірно його зрозумів, але маю думку, що я такі правий. Але саме головне, я сподіваюся, що він зрозумів свою попередю помилку). Із спілкування із ним можу стверджувати. що його, скоріш за все, цікавить кількість куниць та бобрів, яких МОЖНА ДОБУТИ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ, а не кількість придбаних користувачем впродовж сезону ліцензій на ці види: скільки б ліцензій не придбав користувач, більше ліміту кількість добутих тваринок бути не може!
А його, безумовно, цікавить остання кількість.
Але Ви все одно молодець, що допомогли розтлумачити колегам "лімітно-ліцензійну" кухню!
 

Сновськ

Новачок
Шановний Ховарфе! Що мав на увазі Сновськ, краще спитати у нього. Хоча, думаю, його цікавить не кількість ліцензій, які змогло реалізувати Держлісагентство, а скільки тих чи інших тварин певного виду можна добути за сезон (просто я знаю, для чого він питає. У любому випадку: якщо я йому не те надав - він скаже!).
У Вашому трактаті дещо заплутано (наприклад, тут: "Ліміт відстрілу - той самий, отримали 10 ліцензій, реалізували мисливцям - 10 ліцензій, використали - 10 ліцензій за яким було добуто 5 куниць". Хто не знайомий іх "кухнею" - може заплутатися, не зрозуміти).
Але суть ось у чому: ліміт встановлює, скільки саме голів певного виду дозволено і добування у певного користувача у певному мисливському сезоні на підставі проведених обліків мисливських тварин. Наприклад, мисливському господарству "Південне" на мисливський сезон 2016-2017 за обліком встановлено ліміт на добування кабана у кількості 10 голів. Користувач сплатив лісникам за бланки ліцензій встановлену суму, отримав 10 бланків ліцензій. Реалізував мисливцям всі десять, але, наприклад, ті смогли за цими ліцензіями добули лише 5 кабанів, але ліцензії (за законодавством) закрили всі. Але ж ліміт добування не використаний на 5 голів! Для того, щоб ліміт закрити (використати), необхідно мати нові ліцензії на добування 5 кабанів, що не були добуті за попередніми ліцензіями. Тому користувач знову замовляє вже 5 ліцензій на кабана (які не були добуті), звону проплачує ці 5 ліцензій та отримує їх. Знову продає мисливцям. Наприклад, з цих 5 добуто було 3, дві ліцензії закрили без добування тварин. Ліміт не використаний ще на 2 голови. Знову замовляємо 2 ліцензії, проплачуємо їх бланки і отримуємо. Продаємо мисливцям. Ті добули лише одного, наприклад. Ліміт не використаний на одну голову. Знову по новій, купуємо 1 ліцензію, продаємо мисливцям. Не добули... Знову замовляємо, проплачуємо, отримуємо, продаємо мисливця. І так поки не буде використано увесь ліміт у кількості 10 голів.
Але ці відомості (скільки отримано ліцензій і скільки добуто тварин за затвердженим лімітом) можна узнати лише у користувача або у відповідному обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Їх треба запитувати.
А скільки яких ліцензійних видів можна добути законно за сезон у певному господарстві можна встановити за тим посиланням, яке я вказав.
Враховуючи, що Сновськ пропонує реалізовувати ЗАКОННО певні ліцензійні види мисливських тварин, то йому й треба знати, скільки таких тварин він може максимально добути у законний (за ліцензією) спосіб, щоб не допустити перевищення лімітів. А то буде мати неприємності...
П.С. Якщо у Сновська інша думка, хай поправить
Я б сказав що праві в спорі обидві сторони . Для чого я запитав ? Перше - хотів дізнатися кількість тварин яких дозволено добути за сезон щоб реально побачити стан в країні з дозволеним і реально добутим . Друге - цікавила інформація в розрізі для порівняння УТМР і " Інші користувачі ". Третье - хотів дізнатися про господарства з найбільшими лімітами і кількістю добутих зокрема куниць , тому що по кільксті добутих звірків і виданих ліцензій в якійсь мірі можно визначити реальний стан з наявності звіра. Цікавить полювання на куницю з лайкою . До того ж хотів би виставити собачок на іспити по куниці , а для цього теж потрібна ліцензія , а з цим у нас проблеми . Врешті я хочу СПОКІЙНО і ЗАКОННО полювати на куницю з лайкою .
 
Останнє редагування:

Сновськ

Новачок
Ну, по-перше, мене збентежило таке: "реалізували мисливцям - 10 ліцензій, використали - 10 ліцензій". Реалізували користувачі, фактично вони їх використали. А мисливці лише добули 5 з 10 можливих.
І друге: ліцензії не міняють (ті вже "використані", їх треба здати до обллісу), а закупають нові бланки (за немалі кошти!), хоча ліміт як був затвердженим 10 голів, так і залишився. Фактично держава нічого не втрачає (більше 10 не вилучать із державного мисливського фонду), а ось агентство за копійчані бланки отримала чималі гроші!
Я розумію, що Ви хотіли як краще, але, повірте, вийшло трошки незрозуміло для тих, хто не знає процесу. Куниця чи кабан - це дійсно не має значення.

Сновськ просто не знає, як правильно спитати. Але що саме він хотів, я можу здогадатися із одної із тем, яку від відкрив на форумі. Йому зробили зауваження, тому він почав, пробачте, певною мірою викручуватися (перепрошую, якщо невірно його зрозумів, але маю думку, що я такі правий. Але саме головне, я сподіваюся, що він зрозумів свою попередю помилку). Із спілкування із ним можу стверджувати. що його, скоріш за все, цікавить кількість куниць та бобрів, яких МОЖНА ДОБУТИ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ, а не кількість придбаних користувачем впродовж сезону ліцензій на ці види: скільки б ліцензій не придбав користувач, більше ліміту кількість добутих тваринок бути не може!
А його, безумовно, цікавить остання кількість.
Але Ви все одно молодець, що допомогли розтлумачити колегам "лімітно-ліцензійну" кухню!
Ви не праві . Мене цікавить не кількість тварин яких можно добути , а господарства в яких можно ЗАКОННО і з великою долею вірогідності добути тварин. А щодо ходячої аптеки мені викручуватись немає за що , я границю законну ніде не переступив і не збираюся переступати . До того ж я являюсь прихильником не лише законного полювання , а й полювання по совісті .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я б сказав що праві в спорі обидві сторони . Для чого я запитав ? Перше - хотів дізнатися кількість тварин яких дозволено добути за сезон . Друге - цікавила інформація в розрізі для порівняння УТМР і " Інші користувачі ". Третье - хотів дізнатися про господарства з найбільшими лімітами і кількістю добутих зокрема куниць , тому що по кільксті добутих звірків і виданих ліцензій в якійсь мірі можна визначити реальний стан з наявності звіра. Цікавить полювання на куницю з лайкою . До того ж хотів би виставити собачок на іспити по куниці , а для цього теж потрібна ліцензія , а з цим у нас проблеми . Врешті я хочу СПОКІЙНО і ЗАКОННО полювати на куницю з лайкою .
На перші 2,5 питання відповідь є за посиланням, що я надав. Про кількість добутих тварин можна дізнатися або через ДАЛР (які повинні проводити облік) та Держстат, який збирає інформацію за державним спостереженням за формою № 2-тп.
Наші теж збирають відомості за ф. № 2-тп, але лише від господарств УТМР. Спробую завтра спитати своїх мисливців.
Але, знову ж для Ховарфа: для того, що Сновськ хоче визначити, кількості реалізованих ліцензій знати не треба. Досить ліміту та частки добутих від ліміту.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви не праві . Мене цікавить не кількість тварин яких можна добути , а господарства в яких можна ЗАКОННО і з великою долею вірогідності добути тварин. А щодо ходячої аптеки мені викручуватись немає за що , я границю законну ніде не переступив і не збираюся переступати . До того ж я являюсь прихильником не лише законного полювання , а й полювання по совісті .
Про аптеку (навіть ходячу) я не зрозумів...
Щодо місць (мисливських господарств), де можна законно вполювати ліцензійні види, то за моїм посилання вони теж вказані! Це, можу зрозуміти, каже про те, що Ви спитали, але документ так до цього часу не подивилися - так, видно, воно Вам треба!..
Але скажу, що Ви не праві, що Вам треба лише місце полювання, а кількість тварин, лімітованих для добування у цих господарствах Вас не цікавить: у одному господарстві може бути дозволено 1 тваринку, а у іншому - 100. Ну, і Ви не будете визначатися, до якого Вам краще двигатися із своїми запитами?
Я Вам не вірю!!!
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не буду говорити за так звані частні угіддя , а скажу за УТМР . Члени УТМР платять членські взноси ? Платять. А куди йдуть ці гроші ? Запитайте в керівництва УТМР що вони зробили для підтримання поголівя дичини ?За 10 років мисливського стажу я лише три рази зустрічав в угіддях єгеря .І то лише коли той сам полював . По тому що твориться в угіддях УТМР ціна ліцензії по собівартості повинна бути копієчною . За частні угіддя всяких Лозинських взагалі мовчу . Вибачте що вклинився в Ваш діалог .
Блін, Ви такий розумний!.. Ніяк не зрозумію, чому Ви до цього часу собі мисливське господарство не оформили!..
ПіСі. До речі, Ви у який час полюєте із своїм собакою на куницю (маю на увазі час доби)? Тільки чесно!
 

Сновськ

Новачок
Про аптеку (навіть ходячу) я не зрозумів...
Щодо місць, (мисливських господарств), де можна законно вполювати ліцензійні види, то за моїм посилання вони теж вказані! Це, можу зрозуміти, каже про те, що Ви спитали, але документ так до цього часу не подивилися - так, видно, воно Вам треба!..
Але скажу, що Ви не праві, що Вам треба лише місце полювання, а кількість тварин, лімітованих для добування у цих господарствах Вас не цікавить: у одному господарстві може бути дозволено 1 тваринку, а у іншому - 100. Ну, і Ви не будете визначатися, до якого Вам краще двигатися із своїми запитами?
Я Вам не вірю!!!
Ні документ на який Ви дали ссилку я відразу подивився за що Вам ще раз велике спасибі. Я побачив там господарства в яких можно вполювати дану дичину .Я написав що хотів побачити ці господарства коли вперше запитав на форумі про ліміти , а не про те що з наданої Вами інформації я цього не побачив . За ходячу аптеку мав на увазі бобра . А вірити чи не вірити це особиста справа кожного з нас .
 

Сновськ

Новачок
Блін, Ви такий розумний!.. Ніяк не зрозумію, чому Ви до цього часу собі мисливське господарство не оформили!..
ПіСі. До речі, Ви у який час полюєте із своїм собакою на куницю (маю на увазі час доби)? Тільки чесно!
Я не розумний а просто висловив свою думку на що маю право. Оформити собі мисливське господарство - у мене не має таких статків . В ночі не полюю . Якщо з лайкою полювати по ночам на куницю то можно підпортити собаку . Та й відволікатися буде на інші види дичини .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
За ходячу аптеку мав на увазі бобра . А вірити чи не вірити це особиста справа кожного з нас .
В мене один лікував жиром рак, зараз помирає від наслідків лікування. Інший лікував імпотенцію (або, скажімо, посилював її). По-перше, "їх треба вміти готувати", по-друге, він підняв собі кров'яний тиск так високо, що помер від інсульту. Не відразу - трохи помучився...
Для лікування є "традиційна" медицина. Інше - відлуння відсутності медичних досягнень у прадавні часи...
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я не розумний а просто висловив свою думку на що маю право. Оформити собі мисливське господарство - у мене не має таких статків . В ночі не полюю . Якщо з лайкою полювати по ночам на куницю то можно підпортити собаку . Та й відволікатися буде на інші види дичини .
По-перше, це як собаку натаскувати... По-друге, у Вас статків немає не тільки, щоб оформити, а й, думаю, щоб утримувати мисливське господарство. Знаєте, скільки статків треба?..
Ладно, мы отошли от темы!!!
Надеюсь, уже все знают цену бланков лицензий и даже скольких охотживотных можно по лицензии и где добыть?..
 

Сновськ

Новачок
В мене один лікував жиром рак, зараз помирає від наслідків лікування. Інший лікував імпотенцію (або, скажімо, посилював її). По-перше, "їх треба вміти готувати", по-друге, він підняв собі кров'яний тиск так високо, що помер від інсульту. Не відразу - трохи помучився...
Для лікування є "традиційна" медицина. Інше - відлуння відсутності медичних досягнень у прадавні часи...
ПіСі. Щодо полювання із собакою?..
Ну тут як кажуть загадай дурному богу молитися та він собі лоба розібє.
Щодо полювання з собакою . Якщо чесно не розумію що Ви хочите спитати . Давайте я Вам скину в лічку свій номер телефону , або Ви мені свій і якщо у Вас буде час то можимо поспілкуватися .
 

Hovarf

Слідопит
По-перше, голографічні наліпки коштують не так дорого.
Ну тут з якого боку подивитися. Ми живемо в цікавій державі і в цікавий час. Сьогодні для когось і 20 грн. це гроші, а хтось може і не знає як ця двадцятка виглядає (бо носить в портмане тільки Лесі Українки і вище). Так от, якщо Ви стверджуєте , що голографічні наліпки на бланках ліцензій коштують "не так дорого" то вкажіть ціну тої голограми, ну хоча б приблизну, з Вашої точки зору. І ще одне зауваження, чому тоді бланк ліцензії на куницю коштує 50 грн, а на кабана аж в 12 разів дорожче ( 600 грн) Не кажучи вже про оленя. Там що голограма в 12 разів більша? Чи може папір кращої якості?
 
  • Like
Reactions: crp

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну тут з якого боку подивитися. Ми живемо в цікавій державі і в цікавий час. Сьогодні для когось і 20 грн. це гроші, а хтось може і не знає як ця двадцятка виглядає (бо носить в портмане тільки Лесі Українки і вище). Так от, якщо Ви стверджуєте , що голографічні наліпки на бланках ліцензій коштують "не так дорого" то вкажіть ціну тої голограми, ну хоча б приблизну, з Вашої точки зору. І ще одне зауваження, чому тоді бланк ліцензії на куницю коштує 50 грн, а на кабана аж в 12 разів дорожче ( 600 грн) Не кажучи вже про оленя. Там що голограма в 12 разів більша? Чи може папір кращої якості?
Друже Ховарфе!
Ось, наприклад, ціни на голограми:
http://lprint.com.ua/tsenyi-na-gologrammyi.html
Щодо вартості бланків ліцензій і незрозумілої її градації, то це питання до того, хто її затверджував та погоджував, у першу чергу - до Мінагрополітики (видавник), а також погоджувачі: Міністр фінансів України Ф.О.Ярошенко, Міністр екології та природних ресурсів України М.В.Злочевський, Голова Державного агентства лісових ресурсів України В.М.Сівець.
Складали, мабуть, колупаючись у носі...
.
 

Hovarf

Слідопит
Складали, мабуть, колупаючись у носі...
.
Та ні, якраз складали вони , заздалегідь добре подумавши, як за звичайнісінький папір з копійчаними голограмами щорічно отримувати мільйони гривень на голому місці , при цьому практично палець об палець не вдаривши. Чесно кажучи саме це питання я і хотів обговорити на форумі, тому і створив цю тему. На жаль жвавого діалогу не вийшло і тема якось замовкла. Напевне для більшості пересічних мисливців вона не цікава. Але повірте мені, коли я полюючи десь в колективі на кабана , пояснюю людям, що з тих 2,5 - 3 тисяч гривень, які вони платять за полювання , 600 грн. (а це майже четверта частина від всієї суми) піде Київським чиновникам за якийсь , вибачте за слово, ср..ний бланк , тоді всі дуже обурюються.
 
Статус
Закрита.
Зверху