Вибачте що звертаюсь

Статус
Закрита.
Невже немає якогось доброго мисливця у якого є щось непотрідне для нього костюм для полювання, спорядження для зарядження патронів 12к, патронаж... всі починали знаєте як важко зараз після зроблених документів та куплення рушниці... Отже прошу поможіть бідному студенту продовжити ряди мисливців
 
  • Like
Reactions: SAB

SAB

Мисливець
Ті хто починав за радянських часів , цього мабуть не зрозуміють.
 

Аникей

Мисливець
Де знаходитесь студенте? Запитую тому,що якщо щось пересилати поштою то воно може для Вас коштувати дорожче за пересил ніж коштуватиме сама річ. Віддам штук 100 однострільних гільз 12 калібру під єврокапсуль.
 
Ті хто починав за радянських часів , цього мабуть не зрозуміють.
Та навпаки діди допомагали починаючим братові колись діди з сусідніх сіл подарували все спорядження для зарядження патронів мас халати патронташ якими він користується і досі і не може натішитись... Але да за радянських часів було простіше все коштувало копійки
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: SAB
Де знаходитесь студенте? Запитую тому,що якщо щось пересилати поштою то воно може для Вас коштувати дорожче за пересил ніж коштуватиме сама річ. Віддам штук 100 однострільних гільз 12 калібру під єврокапсуль.
Я вам в лічку відповів. Та просто в мене нічого вобше немає і будь яка річ для мене дуже важлива. А придбати нажаль немає коштів тому надіюсь на мисливське братство і розуміння
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Е одежа ,( передивлюсь ) розмір 60 якщо перешиїш в личку кординати
 

Lex_kh_hutner

Новачок
Могу подарить латунных гильз штук 20-30 под центробой,также сам центробой)
 

Vadim1721vadim

Снайпер
А придбати нажаль немає коштів
блин а отстрелку за какие деньги брать будете?
братові колись діди з сусідніх сіл подарували все спорядження для зарядження патронів мас халати патронташ якими він користується і досі і не може натішитись.
ну так что с братом на его снаряжении нельзя патроны снаряжать?
Отже прошу поможіть бідному студенту продовжити ряди мисливців
Ваши сообщения в двух Ваших темах можно на цитаты разбирать.
 
блин а отстрелку за какие деньги брать будете?
ну так что с братом на его снаряжении нельзя патроны снаряжать?
Ваши сообщения в двух Ваших темах можно на цитаты разбирать.
Буду підробляти після пар в ночну. Брат далеко живе і він в АТО... А в ваших розборах немає ніякої потреби ми не на філософії.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
А в ваших розборах немає ніякої потреби ми не на філософії.
ну так третью тему откройте про бедного студента,и не только я начну философствовать.скажу честно после вашего нытья подайте ради бога,и что всем деды помогали а вы тут мне бедному студенту не хотите помоч,всё желание помогать отпадает.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Хлопче не сподівайся на велику допомогу оскільки тут дуже мало Людей які можуть і хочуть допомогти! Я пару років тому попрохав людей у яких є мисливска собака і якщо є можлівість подарувати- незадарма, цуценя то у відповідь вислухав скільки нотацій і лекцій! Мені повинні подзвонити за рушницю і якщо я її придбаю зі спорядженням то звами поділюсь!
 

ТАР

Снайпер
Хлопче не сподівайся на велику допомогу оскільки тут дуже мало Людей які можуть і хочуть допомогти! Я пару років тому попрохав людей у яких є мисливска собака і якщо є можлівість подарувати- незадарма, цуценя то у відповідь вислухав скільки нотацій і лекцій! Мені повинні подзвонити за рушницю і якщо я її придбаю зі спорядженням то звами поділюсь!
Вам пощастило! Є два цуценя "суки" по місяцю від робочих собак, батьки -кабель РЕ лайка , а сука ж/ш фокстерьєр. Подарую.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху