Вибір зброї

KFoR

Зброяр
В нас в магазині недавно був, то 2 вже були відкладені. Мені правда в Нео пластик чорний не дуже.... в беретти кращий)))
 

kef

Зброяр
Саме головне....придбавши рушницю турецького виробника за 15 т.грн...якщо вона Вам не стане до в подоби.Потрібно бути готовому до того,що Ви її за ці ж самі гроші не продасте. Хоть і зробите лише пару десятків пострілів...
Потрібно хто має із знайомих спробувати такі рушниці і лише тоді зробити вибір...Щоб потім не чухати "потилицю".
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Саме головне....придбавши рушницю турецького виробника зі 15 т.грн...якщо вона Вам не стане до вподоби.Потрібно бути готовому до того,що Ви її за ці ж самі гроші не продасте. Хоть і зробите лише пару десятків пострілів...
Потрібно хто має із знайомих спробувати такі рушниці і лише тоді зробити вибір...Щоб потім не чухати "потилицю".
Якось так..
 

Konrad

Слідопит
Мнения касательно НЕО 12 разные. Из того, кого знаю, владельцев - хвалят и все отлично, все нравится. А читаю, что многие очень нерадостно отзываются о ней...
Есть Армсан в таком же денежном диапазоне. Узконы раньше были разные, по-моему, довольно неплохие ружья - сейчас видимо остатки допродают все магазины. Хатсаны - самые разные модели на разные деньги; об этой фирме плохого не слыхал...
В общем, выбор велик)
 

KFoR

Зброяр
Мнения касательно НЕО 12 разные. Из того, кого знаю, владельцев - хвалят и все отлично, все нравится. А читаю, что многие очень нерадостно отзываются о ней...
Есть Армсан в таком же денежном диапазоне. Узконы раньше были разные, по-моему, довольно неплохие ружья - сейчас видимо остатки допродают все магазины. Хатсаны - самые разные модели на разные деньги; об этой фирме плохого не слыхал...
В общем, выбор велик)
Ну порівнювати ату і армсан ще можна, а от все те що далі написали...
 

Konrad

Слідопит
Ну порівнювати ату і армсан ще можна, а от все те що далі написали...
Може у Хатсана в такому ж дiапазонi цiни (+/- $100) гiршi iнерцiйнi рушницi в продажу? Я так не думаю.
Узкон, як варiант за вже меншi грошi купити не самого поганого турка.
Я ж не Кобальт пропоную купити за $200 - отам вже варiант зовсiм бюджетний
 

KFoR

Зброяр
Може у Хатсана в такому ж дiапазонi цiни (+/- $100) гiршi iнерцiйнi рушницi в продажу? Я так не думаю.
Узкон, як варiант за вже меншi грошi купити не самого поганого турка.
Я ж не Кобальт пропоную купити за $200 - отам вже варiант зовсiм бюджетний
Хатсан інерції в знайомих ніякого немає, а що до гозовідводу то до появи узкона, а після нього таргета з кобальтом це була найдешевша напівавтоматична рушниця з всіма витікаючими... З бюджетом 15 можна дивитись на ату, стоеджер...ну або трошки добавити і взяти франчі
 

Konrad

Слідопит
Доречi, я про Stoeger сам зовсiм забув - гарнi рушницi. Може й про них шось не дуже добре говорят, але не чув ще такого...
 

Konrad

Слідопит
Або купувати вживані у того хто вже награвся
Гарна порада - можна непогане купити.
Товариш купив так у чоловіка Stoeger 2000 з двома стволами (варіант комбо) за 5 тис.грн. - він з полюванням зав'язав через стан здоров'я і розпродував зброю.
 
Зверху