Вибір карабіна в калібрі 223

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Hovarf, 7 сер 2017.

Статус теми:
Закрита.
 1. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Всім доброго дня! Шановні форумчани допоможіть порадою стосовно вибору карабіна кал 223 . Бажано мисливський варіант, в дереві, напівавтомат, з відкритим прицілом та з можливістю встановлення оптики. Мета полювань - суто на козулю. Цінова межа - до 1300 дол.
   
 2. Safari
 3. babur

  babur Мисливець

  Если полуавтомат то в этот бюджет войдет только российский Вепрь-Пионер,но он тяжелый.А зачем на косулю полуавтомат,лучше болтовик например ЧЗ 527,леккий и проверенный временем хороший карабин.
   
  tyrist 1945 подобається це.
 4. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  З нарізної зброї мені більше подобаються півавтомати - можливість зробити кілька пострілів, не відриваючись від мушки (і цілі) та не відриваючи приклада від плеча.Стосовно майбутньої покупки вже майже визначився - Ruger м - 14. В 223 кал.- це напевне єдина річ, що підпадає під вказані вище вимоги. Правда ціна трохи зашкалює і на жаль дуже мало інформації про нього, особливо від власників.
   
  tyrist 1945 подобається це.
 5. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Та якщо точніше - інформація взагалі відсутня. Вдалося знайти єдиний відеоролик від магазину "Ствол". Мабуть з покупкою трохи почекаю, не хочеться купляти кота в мішку.
   
 6. Аким

  Аким Мисливець

  может - Тикка?
   
 7. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  А хіба є Тікка півавтомат в 223 кал.?
   
 8. Аким

  Аким Мисливець

  пардон, забыл что нужен "дегтярев"...
   
 9. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Я розумію, що більшість присутніх зневажає закони своєї держави, але все одно скажу: так у Ruger м - 14 магазин на п'ять набоїв, що суперечить чинному мисливському законодавству як Європи, так і України. Навіщо брати заборонену для полювання зброю щоб бути порушником?
  Щодо "можливості зробити кілька пострілів не відриваючись від мушки-цілі та не відриваючи прикладу від плеча" з неавтоматичною (ненапівавтоматичною) рушницею, то для цього необхідне лише певне тренування та досвід.
   
 10. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Шановний Яковлев, а чого це Ви зразу бачите в мені порушника законів України і з чого така впевненість, що я зневажаю закони своєї держави? Так я знаю ст. Закону про магазин на два патрона. Знаю, що на ринок України Ругер м-14 йде в комплекті з магазином на 5 патронів. Проте знаю також, що в магазин майже любої папівавтоматичної зброї з від'ємним магазином елементарно встановлюється обмежувач на 2 патрона (в зброярській майстерні звичайно). А про тренування та досвід, то вони потрібні для користування любою зброєю, не тільки ненапівавтоматичною.
   
 11. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Це жарт?
   
 12. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Шановний Ховарфе!
  1. Чому Ви відразу вирішили, що я Вас звинувачую у порушенні Законів Неньки?!. Я лише їх нагадав, тим більше, що, як з'ясувалося на форумі, їх, на жаль, не всі знають чи, навіть, читали взагалі...
  2. Залишаюся при думці (яку вже висказував), що краще добувати тварину (а тим більше таку велику, як козуля) із першого пострілу, а не сподіватися на "можливість зробити кілька пострілів".
  3. Що до останніх Ваших вимовлянь, то радує, що Ви придбаєте законослухняний магазин та розумієте потрібність тренуваннгя та досвіду.
  4. Дивлячися на вашу аватарку, сподіваєшся почути більш розважливу та дорослу людину, без зайвих емоцій!
  5. Блин, усі такі знервовані!..
  Дякую за думку!
   
  Останнє редагування: 1 вер 2017
 13. Аким

  Аким Мисливець

  Естественно.
  почему понадобились пояснения?
   
 14. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Шановний Аким, я планую придбати напівавтоматичний карабін в кал 223 рем. в МИСЛИВСЬКОМУ варіанті. Я вказав це в своєму найпершому пості. Під словом "мисливський" я вважаю такий , з яким можна полювати не порушуючи діючих законів. Закон України дозволяє полювати з напіватоматом і магазином на 2 патрона (третій може бути в патроннику). Калібр 223 рем. для полювання на козулю в нас також не заборонений. Я не хочу Вас образити, але по моєму тут Ваш жарт про кулемет системи Дегтярева - трошки не в тему. З повагою.
   
 15. kozak_1975

  kozak_1975 Мисливець

  Доводилось полювати з карабіном Вепрь в223,Ви знаєте мені сподобався,трофей був взятий(косуля ) ,патрони були не найкращі (Барнаул ) ,за три роки користування власник зброї нічого поганого не розповів,все в нормі...Подумайте.
   
 16. Аким

  Аким Мисливець

  поверьте, мне глубоко параллельно, приобретение вами как полуавтомата, так и пулемета. Даже МГ42. Развлекайтесь. Перед Законом все равны. Так говорят на Диком Западе.
  Шутить позволено везде, даже на эшафоте, если будет желание...
  Понимаю, что моя шутка призвала господина Яковлева прочесть вам натацию т.е. спровоцировала ее, однако, нужно иметь в себе мужество держать нервы в ручках.
   
 17. kozak_1975

  kozak_1975 Мисливець

  Ну да,ну да,все болезни от нервов.........
   
 18. Мартыныч

  Мартыныч Мисливець

  гОсподин яковлев -ржач!!! Вы (надеюсь Украинец) вообще себя не Уважаете! Господи!
   
 19. Аким

  Аким Мисливець

  что это было?
   
  kozak_1975 подобається це.
 20. Мартыныч

  Мартыныч Мисливець

  Неуважение к себе!
   
 21. Аким

  Аким Мисливець

  в чем?
   
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

Графф