Вибір оптики

WildWest

Мисливець
И шо (кого), Вы с 30-06 собрались стрелять на кратности 6-26 или 4,5-30?
Себе на 30-06 смотрел бы что то 1-6х24
 

skiff

Мисливець
И шо (кого), Вы с 30-06 собрались стрелять на кратности 6-26 или 4,5-30?
Себе на 30-06 смотрел бы что то 1-6х24
немає значення шо (кого) я буду стріляти. Питання досить просте, може хто користувавася вищезгаданими девайсами або щось знає - допоможіть.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
немає значення шо (кого) я буду стріляти. Питання досить просте, може хто користувавася вищезгаданими девайсами або щось знає - допоможіть.
Якщо Ви не уявляєте собі балістики Вашого набою - беріть будь-який. У Вашому випадку - абсолютно все-рівно...
 

skiff

Мисливець
Якщо Ви не уявляєте собі балістики Вашого набою - беріть будь-який. У Вашому випадку - абсолютно все-рівно...
Складуэться таке враження, що людей на форумі хлібом не корми, дай тільки в пофілосовствувать. Навіщо писать різну лабуду. Якщо можеш допомогти і щось в цьому розуміеш, то буду дуже радий, а якщо просто щось ляпнуть.....то краще взагалі нічого не писати.
PS балістику свого набою я уявляю
 

WildWest

Мисливець
Раз Вы все знаете, то поделитесь и с нами убогими, пролейте и на нас этот благословенный элей.
Или задайте правильно вопрос.
Например, какого производителя оптики выбрать из представленных Вами?
Судя из дискуссии, Вы именно это и выбираете, а все остальное знаете сами. Или нет?
Создается впечатление, что выбираете Вы не прицел, а что то иное.
Что бы получить правильный ответ, надо как минимум задать правильный вопрос.

П.С. Тема мне интересна, так как тоже подумываю о прицеле на 30-06, но скорее о хорошем колиматоре.
 

skiff

Мисливець
ПРосто немає слів.... Вибір пав на три оптичні прицели. Привів їх порівняльні характеристики. Питання було, Хто що знає, чим користувався, + та - даних девайсів.Що ще потрібно спитати
 

saeco

Мисливець
ПРосто немає слів.... Вибір пав на три оптичні прицели. Привів їх порівняльні характеристики. Питання було, Хто що знає, чим користувався, + та - даних девайсів.Що ще потрібно спитати
Ні один з тих, що вибрали. Старі моделі за $1000. От і все.
 
Зверху