Владельцы "курковок", Ваше слово.

aleks_321

Новачок
Підкажіть ще таке при взведених курках можна відкрити стволи в чому причини і наскільки це критично? як це лікується?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Підкажіть ще таке при взведених курках можна відкрити стволи в чому причини і наскільки це критично? як це лікується?
це нормально. так має бути. колись це неможливо було зробити чомусь лише в ТОЗ-54 і то не у всіх. Курковка це рушниця, яка передбачає більше маніпуляцій руками ніж внутрішньокуркова.
 

aleks_321

Новачок
Дякую за відповідь, просто якось чув що так не повино бути. Шановний NORD_10 скажіть коли Ви воронили свій тоз-63 то з досок знімали бойові пружини та інші деталі?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за відповідь, просто якось чув що так не повино бути. Шановний NORD_10 скажіть коли Ви воронили свій тоз-63 то з досок знімали бойові пружини та інші деталі?
так. це робив майстер з нашого форуму - нік Гравер, в миру - Олександр.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
просто якось чув що так не повино бути
у 2010 ми про це дуже довго спорили на Ганз.ру, у темі "ТОЗ-54 глазами владельца", у мене всі курковки відкривались окрім Т-54 із зведеними курками.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
у 2010 ми про це дуже довго спорили на Ганз.ру, у темі "ТОЗ-54 глазами владельца", у мене всі курковки відкривались окрім Т-54 із зведеними курками.
У меня ТОЗ-БМ 59 года 20-го калибра не открывается со взведенными курками.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У меня ТОЗ-БМ 59 года 20-го калибра не открывается со взведенными курками.
так тобі й треба! а якщо чесно, то це може бути за рахунок допусків у конструкції. у мене БМ 1957 відкривалась, ТОЗ-63 і зараз відкривається.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:)
У меня на колодке снизу винт НЕ такой как на фото, а небольшой с маленькой головкой под плоскую отвертку (не найду фото в нете)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У меня на колодке снизу винт НЕ такой как на фото
думаєш в цьому проблема? навряд. є припущення у незначному нахилі правого курка у бік ключа Вестлі-Річардса, тому і зведений курок типу прутить трошки.
 

Серг-Кл

Слідопит
Підкажіть ще таке при взведених курках можна відкрити стволи в чому причини і наскільки це критично? як це лікується?
Можно спорить на эту тему вечность, но мое мнение так должно быть, а вот если не открываются это уже не очень хорошо, но не критично. Говорят изношен ключ. Курковка должна открываться, в целях безопасности для снятия курков с боевого взвода к примеру зимой, да чтоб спуски не попутать))). Имхо.
 

Паша SV

Мисливець
так тобі й треба! а якщо чесно, то це може бути за рахунок допусків у конструкції. у мене БМ 1957 відкривалась, ТОЗ-63 і зараз відкривається.
Спасибо за тему.
У меня ТОЗ БМ 68 года. Тоже не открываеться, курки мешают.
Имееться полуавтомат Бенели, но на пернатых "как на меня лутче нету".
 

Серг-Кл

Слідопит
Валовые ружья без должного внимания... Когда при взведенных курках закрываете стволы ничего ведь не мешает?! Вот тут и зарыта собака не качественно подогнаны детали и ключ не оттягивает рамку до конца как следствие не возможно переломить с взведенным правым курком. Лечится, но ради этого хз нужно ли разбирать. Первое время для спуска всегда открывал, теперь стволы в землю.. Зимой конечно манжет играет чтобы курок не выскользнул))
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, підкажіть! Чи підходять курки від ТОЗ-54 до ТОЗ БМ??? Товариш загубив правий курок від БМ-ки, знайти не може! Є комплект з 54-го. Ось ломаємо голову чи підійдуть!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, підкажіть! Чи підходять курки від ТОЗ-54 до ТОЗ БМ??? Товариш загубив правий курок від БМ-ки, знайти не може! Є комплект з 54-го. Ось ломаємо голову чи підійдуть!
підійдуть. міняй парою. розміри посадкового квадрату - осі курка - підходять не залежно від калібру. відкрию секрет - на моєму ТОЗ-63 лівий курок від ТОЗ-63 а правий від ТОЗ-66.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
От дякую, Артур! Моня вже мені пару знайшов:). Це так, уточнюю.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Думаю, більше губити не буде!:D
та це нонсенс! подивіться до осей та до отворів у курках на предмет зношення, бо я завжди скільки знімав, то це через "мать..." і 2ма викрутками, і набиваються через дерев"яну проставку і дуже туго!!!
 
Зверху