Владельцы "курковок", Ваше слово.

TOZ БМ

Мисливець
Доброй ночі шановні любителі класики! Нещодавно став власником МЦ9к так як рушниця була не дуже в гарних руках задумався замінити дерево як в оригінальном виконані! Но підкуркову скобу було ообрізано під полупістолетне руківя і тепер ще потрібна ця скоба но ніде неможу знайти щоб хоч довжину знати яка була на оригіналі, що порадите?
 

Серг-Кл

Слідопит
Я могу ошибаться, но продавали в теме запчасти и комплектующие, по цене 500 грн.
 

Серг-Кл

Слідопит

Leodr

Снайпер
Спасибо, интересно будет посмотреть, так как сам недавно стал владельцем сего девайса!
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
читав якось про тоз-66 , що в них усилений блок стволів ! Цікаво яким чином ? І наскільки і чим вони відрізняються від тоз-54 ?
 

Ярослав Чечен

Слідопит
читав якось про тоз-66 , що в них усилений блок стволів ! Цікаво яким чином ? І наскільки і чим вони відрізняються від тоз-54 ?
Слышал что в тоз 66 усиленая колодка, а за блок стволов не знаю.
 

Серг-Кл

Слідопит
Мужики, чем она усилена? 66, 54, 80 абсолютно однотипные ружья, с одинаковым дульным давлением, стволами и пр. Одинаково поимеете шат от трех-четырех пачек 36г.
 

Leodr

Снайпер
Когда-то Копатыч писал что стреляет с 12го калибра 28-30грамм, и это вполне удовлетворяет все виды охот. Так вот я с ним согласен писал выше максимум 32.
 

kef

Зброяр
А що тут казати ....рушниця в одиничному екземплярі.....Цікаві нанесення клейм..гравіровка добротна. ....напевно дипломна робота .або під замовлення...Можливо 50 ті роки .....
Рушниця люксова. ...
 
Зверху