Владельцы "курковок", Ваше слово.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Взяв таки собі ще ТОЗ-63, сьогодні вже обкатав))))). Рушниця дуже сподобалась, хоча нам яку не дай в руки рушницю, то також сподобається.
PA110171.JPG
 

ura83

Слідопит

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
І скільки така обновка:) якщо не секрет?
Один знайомій запропонував, у звязку з травмою ноги, він не має змоги полювати. І він також любить ловити рибу спіннінгом, ось він з пропозицією обміну рушниці на гарний спіннінг звернувся до мене(я також люблю спіннінгову ловлю). Говорить жалко красуню в шкафу тримати, їй в поля потрібно. Так що мені пощастило.
 

ura83

Слідопит
Один знайомій запропонував, у звязку з травмою ноги, він не має змоги полювати. І він також любить ловити рибу спіннінгом, ось він з пропозицією обміну рушниці на гарний спіннінг звернувся до мене(я також люблю спіннінгову ловлю). Говорить жалко красуню в шкафу тримати, їй в поля потрібно. Так що мені пощастило.
О-ГО!!! пощастило вам з знайомим
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
О-ГО!!! пощастило вам з знайомим
Знайомий каже, що йому зі мною повезло))))).
За цю рушницю я йому віддав спіннінг МайорКрафт + катушку Дайву, нехай ловить в радість. У нього була серйозна травма після ДТП, багато ходити не може, ось і полювання через це кинув, та й до цього вік у нього 59 років, а біля водойми із спіннінгом погуляти йому в радість. Я йому після полювання, як щось добуду, завжди завезу дичини.
 

cagor

Слідопит
Форум сослан для общения! Надо друг другу советовать! Может я чего не знаю! Я хожу со снятым предохранителем! Если я неправильно , что-то делаю подскажите!
Я бы к вам на метров сто не подошёл бы. Я предохранитель снимаю когда уже вижу по ком стрелять буду, даже когда собака в стойке снимаю только после подъёма птици. У друга курковка зауер, он моментом взводит оба куртка большим пальцем при подъёме зайца.
 

kef

Зброяр
Завжди потрібно пам'ятати, що це зброя.хоть і гладкоствольна...і яка спричинить на короткій віддалі на багато серйозніші поранення навіть смертельні а ніж нарізна.

Я сам потрапляв під "дружні" постріли. І тоді різниці не має.чи то гаківниця чи інша модель.Це варто пам'ятати осособливо для любителів стрільби на дальні дистанції. Бо ширина осипу снаряду -шроту ,тоді буде в десятки метрів.
Так що різниці не має -"курковка чи ні".все це зброя.І досить таки потужна.
 

Корнилов

Снайпер
Я бы к вам на метров сто не подошёл бы. Я предохранитель снимаю когда уже вижу по ком стрелять буду, даже когда собака в стойке снимаю только после подъёма птици. У друга курковка зауер, он моментом взводит оба куртка большим пальце м при подъёме зайца.
Да ради Бога! Тут большинство, пишут одно, а поступают по другому! )))
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Товариші , хто має тоз-66 штучне ??? Якщо вкого є зробіть будьласка фото антапкі на стволах і зкіньте мені ! Буду дуже вдячний !
 

ATIS

Снайпер
Я бы к вам на метров сто не подошёл бы. Я предохранитель снимаю когда уже вижу по ком стрелять буду, даже когда собака в стойке снимаю только после подъёма птици. У друга курковка зауер, он моментом взводит оба куртка большим пальцем при подъёме зайца.
Полювати з знятим запобіжником і підходити з ним до людей це різні речі, я сам полюю з знятим, а коли хтось підходить чи я до когось, взагалі рушницю ломаю.
 

cagor

Слідопит
Полювати з знятим запобіжником і підходити з ним до людей це різні речі, я сам полюю з знятим, а коли хтось підходить чи я до когось, взагалі рушницю ломаю.
Охота на перепела, знакомого собачка стайет в стойку, он подходя к собаке снимает предохранитель палец на спусковом крючке почти готов стрелять, и тут недоходя до собаки метра два чуть с боку поднимается заец и звучит выстрел, товарищ выстрелил от неожиданности вверх слава богу а мог держать ружье и горизонтально и в азарт е на кого-то направить. Он сам признался что не ожидал от себя такого, 5 лет охотится по такому алгоритму а тут. ..
Поделитесь, зачем ходить со спущеным предохранителем? Если он снимается во время вкладки ружья и занимает меньше секунды. Понимаю на номере при загонной ещё ладно.
 

Серг-Кл

Слідопит
Наверно этим грешат охотники в арсенале которых курковое и бескурковое ружье) То не взведешь, то не снимешь с предохранителя))
 

ATIS

Снайпер
Охота на перепела, знакомого собачка стайет в стойку, он подходя к собаке снимает предохранитель палец на спусковом крючке почти готов стрелять, и тут недоходя до собаки метра два чуть с боку поднимается заец и звучит выстрел, товарищ выстрелил от неожиданности вверх слава богу а мог держать ружье и горизонтально и в азарт е на кого-то направить. Он сам признался что не ожидал от себя такого, 5 лет охотится по такому алгоритму а тут. ..
Поделитесь, зачем ходить со спущеным предохранителем? Если он снимается во время вкладки ружья и занимает меньше секунды. Понимаю на номере при загонной ещё ладно.
Товарищу тра пропити "Фітосед",
Поделитесь, зачем ходить со спущеным предохранителем?
Бо мені так зручно.
Если он снимается во время вкладки ружья и занимает меньше секунды.
Поки хтось буде знімати запобіжник, я вже зроблю постріл.
Якщо людина ідіот то став на запобіжник чи ні то ЧП все одно може статись. Окрім запобіжника тра ще слідкувати за стволами, де вони знаходяться, а не махати їми навколо.;)
 

cagor

Слідопит
Наверно этим грешат охотники в арсенале которых курковое и бескурковое ружье) То не взведешь, то не снимешь с предохранителя))
Полуавтомат у товарища. Всё люди разные, хто-то будет терпеливо стоять и ждать пока утка на летит на верный выстрел, другой будет лупить по тем которые идут в кислородный масках, а третий вообще и по чайкам тоже.
 

cagor

Слідопит
Товарищу тра пропити "Фітосед",

Бо мені так зручно.

Поки хтось буде знімати запобіжник, я вже зроблю постріл.
Якщо людина ідіот то став на запобіжник чи ні то ЧП все одно може статись. Окрім запобіжника тра ще слідкувати за стволами, де вони знаходяться, а не махати їми навколо.;)
Да есть у меня тоже один друг, заец с момента поднятия с под ног неуспевает отбежать и 5 метров а в него уже вся обойма выпущена:) и как правило зайка уходит невредимым. Отпустить на красивый выстрел не его метод, не иногда попадает но сами понимаете что потом из того зайки
 
Зверху