Владельцы "курковок", Ваше слово.

okhorly

Слідопит
Я зрозумів одне і то істина !!! У кожного свої фобії ! Один боїться мишей , другий змій , третій висоти і так дальше ! Ви пан Север в автомобілі Їздите ? Так я вам скажу , що загинути в авто шансів більше в 100 разів ніж від випадкового пострілу ! Да випадкі бувають різні але на все Воля Господа Бога ! Міри безпеки повинні бути в усіх випадках дотриманні !
Статистика она такая. Когда тебя лично беда накроет, то будет пофиг на статистику и на шанс. Среди моих знакомых двое погибли на охоте, и ни один не погиб в ДТП. А водителей среди них в разы больше чем охотников.
 

okhorly

Слідопит
В обращении с оружием излишних мер осторожности не бывает.
Жизнь это не фильм и не письмо перемотать или исправить уже неполучется. Лучше миллион раз убедиться в безопасности чем один раз не дай Бог стать виновником несчастного случая.
+100500.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Да ладно Вам тут.
Одноклассник моего отца погиб при падении на велосипеде.
Давайте о курковках.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Да правильно! поводження зі зброєю потребує підвищеної уваги ! І меньше пить алкоголю нада !!! І саме через алкоголь і стаються казуси !
И это правильно, мы на охоте по 50-т пьем, когда уже все оружие зачехлены и в транспорте лежат.
Но это уже в тему ТБ.
 

vlad88

Мисливець
Что за дискусии??? Как правильно спустить курки с боевого взвода?? Повертаем рычаг запирания, ружье открывается, и лишь потом поочереди спускаем курки. ТОЛЬКО ТАК!!! А если будете спускать курки в сложенном ружье, то это лишь вопрос времени для многих чтоб перепутать спусковые крючки и не придержать нужный курок.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Что за дискусии??? Как правильно спустить курки с боевого взвода?? Повертаем рычаг запирания, ружье открывается, и лишь потом поочереди спускаем курки. ТОЛЬКО ТАК!!! А если будете спускать курки в сложенном ружье, то это лишь вопрос времени для многих чтоб перепутать спусковые крючки и не придержать нужный курок.
Старые охотники никогда так не делали: может, пили, на охоте, меньше, чем нынешние, может, культура охоты, в них, была намного выше, но курки они спускали НЕ ПЕРЕЛАМЫВАЯ ружья. Хоть и походил я, с ними, на охоты, не мало. А если бы кто-то извращался и "ломал" ружье, прежде, чем спустить курки, с него бы, по-меньшей мере, просто бы рассмеялись. Что, в те времена, приравнивалось к позору. Единственное, неукоснительное правило-это отвести стволы ружья в сторону, при этих манипуляциях. Да и стволы тогда, никакой уважающий себя охотник, не закрывал с прихлопыванием, что сейчас очень часто наблюдается.
 

kef

Зброяр
З внутрішніми курками рушниці теж не безпечні.І різниці немає ні якої.З якої отримати жменю шроту чи кулю.Все залежить від особи яка володіє зброєю.
Вот почему и стреляют " старые " охотники в толпу под ноги....
Наведіть мені хоть один приклад поранення або ще гірше -смертельного з курківки під час "спуску " гаків з бойового взводу.?
 

ura83

Слідопит
Старые охотники никогда так не делали: может, пили, на охоте, меньше, чем нынешние, может, культура охоты, в них, была намного выше, но курки они спускали НЕ ПЕРЕЛАМЫВАЯ ружья. Хоть и походил я, с ними, на охоты, не мало. А если бы кто-то извращался и "ломал" ружье, прежде, чем спустить курки, с него бы, по-меньшей мере, просто бы рассмеялись. Что, в те времена, приравнивалось к позору. Единственное, неукоснительное правило-это отвести стволы ружья в сторону, при этих манипуляциях. Да и стволы тогда, никакой уважающий себя охотник, не закрывал с прихлопыванием, что сейчас очень часто наблюдается.
Север, поясніть будь ласка мені "зеленому" ( ніколи у руках курківки не тримав.)

Чому , які причини , щоб це: - "зламати" зброю і тоді спустити курки - прирівнюється до позору, чи насмішок.???

І ще таке - з технічної точки зору (для курківки) це :
то это лишь вопрос времени для многих чтоб перепутать спусковые крючки и не придержать нужный курок.
До чого призведе такий алгоритм події (Суто із технічних міркувань) - Буде - БАХ - чи ні ???
 

CheshireCat

Мисливець
Да и стволы тогда, никакой уважающий себя охотник, не закрывал с прихлопыванием, что сейчас очень часто наблюдается.
Так, зараз здебільшого бачу, що прихлопують і не паряться.

А чому так раніше робили?
Суто з технічної точку зору.
 

vlad88

Мисливець
пане Влад, а скільки Ви мали/маєте курковок?
Начинал охотиться с тоз бм, досих пор ружье это имею и охочусь. Также есть тоз 34. А почему Вы интересуетесь? На моих глазах при спуске курков, были взведены два, произошел выстрел, хорошо что всторону. Перепутал знакомый спусковые а придерживал один курок.... Думаю многие поочереди снимают курки и придерживают не оба... Безопаснее розкрыть и снять с боевого взвода. Сам так делаю и иным советую, особенно начинающим. Особенно На морозе.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Начинал охотиться с тоз бм, досих пор ружье это имею и охочусь. Также есть тоз 34. А почему Вы интересуетесь? На моих глазах при спуске курков, были взведены два, произошел выстрел, хорошо что всторону. Перепутал знакомый спусковые а придерживал один курок.... Думаю многие поочереди снимают курки и придерживают не оба... Безопаснее розкрыть и снять с боевого взвода. Сам так делаю и иным советую, особенно начинающим. Особенно На морозе.
я починав з 16 років з Т-54, потім БМ, потім 63 (є до нині). жодна рушниця не відкривалась зі зведеним правим курком. можливість відкриття курківки з зведеними курками трапляється набагато рідше, ніж навпаки. це обговорювалось активно на Ганз.ру. висновок був один - можливість відкрити курківку зі зведеним правим курком є можливою при поганенькому припасуванні болта Грінера (тобто він коротший і виходить зі своїє проушини в стволах при неповністю відведеному ричазі Вестлі-Річардса, бо в іншому випадку ричаг впирається тілом в правий курок). отже дана опція є передбачена не конструкційно, а за рахунок технологічних допусків.
 

ura83

Слідопит
Якщо вірно зрозумів, то технічно справну і без заводського браку чи то технологічного допуску - курківку із зведеним правим курком не відкрити ???
 

vlad88

Мисливець
я починав з 16 років з Т-54, потім БМ, потім 63 (є до нині). жодна рушниця не відкривалась зі зведеним правим курком. можливість відкриття курківки з зведеними курками трапляється набагато рідше, ніж навпаки. це обговорювалось активно на Ганз.ру. висновок був один - можливість відкрити курківку зі зведеним правим курком є можливою при поганенькому припасуванні болта Грінера (тобто він коротший і виходить зі своїє проушини в стволах при неповністю відведеному ричазі Вестлі-Річардса, бо в іншому випадку ричаг впирається тілом в правий курок). отже дана опція є передбачена не конструкційно, а за рахунок технологічних допусків.
Не буду утверждать. Ружье мне досталось подусталое, с шатом ( останов не работает, мне он особенно то и особого неудобства и не приносил, правда ружье с хлопком закрыть нельзя:) ) Так рычагу не мешает правый курок. Я както и не задумывался на этим. В брата тоз бм пятидесятых годов в идеальном состоянии, ствол зеркало, хоть и не хромирован, шата нет, так также проблем нет.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якщо вірно зрозумів, то технічно справну і без заводського браку чи то технологічного допуску - курківку із зведеним правим курком не відкрити ???
не так. відкриваються і нові, і старі, залежно від того які допуски були при збірці. порівняйте проушину під болт Грінера у ІЖ-49 чи 54 та у ТОЗівок, де проушина має форму оберненої тапеції та велику дірку не підігнану під болт, болт також буває навіть не проходить повність проушину і не сідає в посадковке гніздо в колодці повністю.
 

ura83

Слідопит
Так, перечитав ще раз все за порядком.
Зробив для себе висновок :

Техніка безпеки - повинна бути на першому місці не важно з якою зброєю полюєш.
Ну і тут десь була тема - з якою зброєю не варто ходити початківцю, (там ще згадували про помпу) думаю якщо молодий мисливець і нікому розтолкувати - навчити, показати як вірно поводити себе із курківкою тоді 100 % краще помпа :D., або щось інше, але не курківка.
 
Зверху