Владельцы Savage и Ruger - отзовитесь .

MEZZ@

Слідопит
В связи с отсутствием охоты на копытного в данный момент и переквалификацию в лисобоя, планируется покупка болтового карабина в калибре 308 win (на всякий случай).

Интересует отзывы владельцев этих двух фирм (определился по ним)

Глаз и кошелек лежит на
Карабин Savage Axis HVY BBL кал. 308 Win

ну или возможно (при определенных обстоятельствах) на
Savage 11 Hog Hunter кал. 308 Win (с резьбой 5/8"-24 UNEF)
;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так есть владельцы ? Или писать лень?
маю Севедж 93 в калібрі 22вмр, по карабіну - практичність і якість на висоті за мінімальні гроші. пластик відмінний, точність 3 постріли в 5копійок на 100м. зроблений як на ці гроші відмінно. тому Севедж - це воно. стволи їх гарні, + акутрайгер на спускові - це щось
 

MEZZ@

Слідопит
NORD_10, спасибо.;)

А есть у кого нить калибр побольше, в частности 308 интересует.:(
 

MEZZ@

Слідопит
В личку не пускает:( , Максим, если можешь отпишись.:)
 

@Діма@

Мисливець
В связи с отсутствием охоты на копытного в данный момент и переквалификацию в лисобоя, планируется покупка болтового карабина в калибре 308 win (на всякий случай).

Интересует отзывы владельцев этих двух фирм (определился по ним)

Глаз и кошелек лежит на
Карабин Savage Axis HVY BBL кал. 308 Win

ну или возможно (при определенных обстоятельствах) на
Savage 11 Hog Hunter кал. 308 Win (с резьбой 5/8"-24 UNEF)
;)
Маю в свому арсеналі ruger predator в 308 win. Для мене один мінус це покриття ствола. А так одні плюси, особливо мені подобається це будова затвора, і при швидкому перезаряджанні шкіра з пальців на оптиці не залишається(хто в курсі той зрозуміє.)
 
Останнє редагування:

Авган

Мисливець
Маю саваж Ахіс 243, прикольний карабін і кучність хороша, але Рюгер Амерікан більш сподобався кращий баланс на вскидку супер.
 

maxfree

Новачок
Маю RUGER, але в 30-06 , задоволений всім :))) (Жаба своє болото хвалить) по якості більше сподобався в своїй ціновій категорії, на відміну від конкурентів
 

немец1970

Слідопит
Парни, спасибо, а можно фоток добавить? Тоже присматриваю.... моссберг патриот кто то юзает?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
В личку не пускает:( , Максим, если можешь отпишись.:)
Опа,сам випадково заглянув а тут таке,за лічку не в курсі чого не пускає. По саважу: свій я продав нестріляним,але у користувані (пристрілці) був інший,та і у друзів теж парочка була. По ним в мене зауваження тільки по пластику,та й то не критичне,а шо ми хтіли за ті гроші... Зроблений від добротно,деталі і оброблені і підігнані напрочуд добре. При правильному підборі набою в мінуту вкладається на ура. За ругер і мосберг не скажу нічого,хоча крутив їх в руках. В мосберзі сподобався затвор з канелюрами,але як воно в ділі ХЗ,як на мене то це лишня щілина куди буде всяка бяка набиватись.
 

Vexass

Мисливець
У мене Рюгер американ 308. Минута на 100 м патроном меско. Взагалі на лиса я б взяв би перший вказаний вами варіант аксіса, або такой же з різьбою, або Рюгер предатор. Можливо навіть в 223, хочу ні , все таки 308, все одно треба били прицільно. Оптику просвітлену з 50 обективом і кратністю більше 10,підсвітка, сошки середні або екстрависокі. Не залишайте підранків і буде щастя!
 

MEZZ@

Слідопит
Спасибо, за совет. Подержал я в руках эти саведжи бюджетные, рюгеры ну не то пальто и все. :confused:

И взял уже рем 700 AAC SD (с родословной так сказать;)) с толстым стволом с резьбой 20 дюймов. с прицелом юкон крафт 1,5*6 -42.
Бывший хозяин получал группы 0,3 минуты на 100 метров. А прицельную стрельбу вел максимум метров до 500 - 700 . после пристрелки карабина с моим прицелом на 100 метров отошли для проверки на 230 метров и постреляли по гонгу. попали как надо. кстати корректировали при помощи проги стрелок+ Сеньера (или Игоря Борисова за что ему отдельное спасибо.)
 

Vexass

Мисливець
У мене ruger American 308, патрон меско - в минуту, досить точний карабін. Із плюсів': Кут повороту затвору 60 град, мала вага, регульований спуск, акутрігер , удобний запобіжник, точність яка радуе. Масивний з 3 упорами затвор. Зуб підпружинений, не розбирати!!! Спуск відрегулював. Із мінусів - чудний пластмасовий роторного типу магазин, при цьому не можна просто вкинути у віконце патрон і дослати , а треба чуть не повністю його вставляти в патронник. Запобіжник двохпозиційний , не блокуе затвор. Ложе не удобне в обхваті, дешеве. Роздільна база для прицілу з мякого металу. На 308-му діаметр зрізу ствола малуватий, нарізка різьби під питанням, залишиться мало тіла, як на мене.
Однак головне, що всі мінуси - це тільки недоліки, а головне що карабін точний і для полювання більш ніж достатньо.
 

Vexass

Мисливець
Рем700 чудовий вибір, якщо братиму для бумаги винт, то візьму вармінт також. Приціл для цього в мене уже е.)
 
Зверху