Вопросы про членство в УМТР и местных охотколлективах

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
и
Дааааа :)!!! Вам бы сказки сочинять :)! Вы хоть отдаёте отчёт что Вы за АХИНЕЮ несёте?? Я что написал что всё моё или кому-то вточить???Вы слышите-что хотите услышать.Вопрос был о Вашем личном вкладе в повышение численности дичи в угодиях!-А он о ментах да судьях....как то не ту логики в Ваших словах.Что Вы лично сделали???Вы так расписали как будто к нам на охоту приехали-а мы такие ( фашысты/бандеровцы) на Вас набросились( это всё моё!!!ща как вточууу....) У Вас случаем мании преследования нету???-ато складывается такое мнение.Я говорил-и ещё скажу!:хотите что-то изменить-начните с себя!!!На этом с Вами диалог я тоже закончу-горохом о стену ;) И нащёт зайцев!: у меня в хазяйстве их 75шт.(правда домашних)!Неужели Вы думаете что я на охоту за мясом хожу-наивный ;)
Ахинею несете Вы.
Как раз из Ваших постов такое и складывается.
Все дружно орали, что мол, попробуй только кто приехать к нам без регистрации у преда!!!
Я спросил, что будет?
Один Иван честно ответил - синяк!
Остальные отмолчались, но дружно грозно сопели.

В общем я с конца начну, к чему все время хочу подвести, а то тупо вязну с Вами в этом беспредметном споре.

Отступление. Ваня, ты хош сказать, что журнал по ТБ и запись в нем спасет кого-то от того, что его еб..ут или от ответственности за это.
Если ружье в руках у дебила, то тут хоть сто журналов заведи, не поможет! Разве что пока во все запишут, то и ночь настанет. :)

По ментам и прокурорам чего я Вам все время талдычу, пытаюсь донести до Вас пример по принципу аналогии и получить реакцию на него, но до Вас не доходит.
Законы не просто так создают, а для того чтобы люди, много людей в пределах одной, довольно большой административно-территориальной единицы знали как поступать в определенных ситуациях. Иначе если каждый будет придумывать как ему нравится, будет анархия и бардак.
Бля, ну ведь почему-то никто из Вас не оспаривает правильность ПДД или не устанавливает свои порядки получения разрешения на оружие или сдачу экзамена на получение удостоверения охотника. Ну а чего, по Вашим словам, какая-то область или даже один район может решить, что у них будет разрешен проезд на красный, а пропускать нужно на зеленый. Так просто.. Ну а все кто не из этого района пусть идут лесом..бо нам так хочется. А кто приехал и устроил ДТП, тот виноват, потому что сам виноват, что не знал, что по всей стране и по правилам наоборот, а у нас только так.

По поводу работы в угодьях.
Вы так постоянно рассказываете, что невольно приходишь к мысли, что только Вы и только в "своих" угодьях батрачите, а остальные все нихрена не делают, лежат на диване, включают умняка и только хотят пригнать к Вам на халяву на все готовенькое.
Блин, так обнеситесь колючкой и охотьтетсь в ее пределах и никого не пускайте к себе, бо Вам так "придумалось" и не выезжайте в другие места не только на охоту, но и по мирским вопросам, а то вдруг там Ваши соседи что-то себе тоже придумали и у них все не так как у Вас.

А на самом деле, представляете, "там" тоже живут люди и среди них тоже есть охотники и у них тоже две руки и ноги, как у Вас, и голова, в которую они едят, как и Вы.
И они тоже что-то делают в угодьях за свой счет и время.
И ситуация также само может повернуться на 18о, когда Вы приедете к ним в угодья. По факту ничего в них не сделав.
А то что у себя не считается. На то всем плевать. Это ж не здесь.

Что еще забыл, но уже нахрен.
Итак.
Есть человек, нормальный, взрослый дядька. Не имеющий к УООРу ни какого отношения.
Самый крайний, можно сказать почти извращенный и очень маловероятный вариант, иностранец!
Почему нет? Пусть будет.
И захотелось ему поохотится в пределах Неньки-Украины..
Что там нужно охотнику на право проведения охоты? Этот вопрос есть в билетах экзамена на удостоверение охотника.
Начинает человек узнавать. Полистал те же так Вами всеми нелюбимые законы. Ага, нашел!
1. Разрешение на оружие. Есть! свое.
2. Посвидчення мыслывця. Есть! тоже когда-то получил.

Дальше потопал в лесхоз. А там черным по белому ему говорят - у нас купите картку ОД и ППП, а у любого охотпользователя отстрелку или лицензию, в зависимости от вида дичи.

з. Картка облику дычыны и порушень правыл полювання. Есть!

Далее, погнал колесить по стране и искать где ему больше нравится.
Нашел, приехал. Давай узнавать, кто тут охотпользователь. РайУООР. Отлично.
- Дайте мне такую бомажку, с которой я могу законно охотиться в этой местности.
Тут возможны варианты.
- Или вступай к нам.
- Нафиг мне это?
-Пошел в лес!
или все же найдется УООР, который не откажет
- На тебе бомажку! Давай денег в три раза больше чем она стоит и пи..дуй охотить. Но только вот в пределах вот этих угодий /карта/.

И чешет человек по Вашим зайцам, с чистой совестью и душой, зная что все у него в порядке.
И тут встречает всех Вас, таких красивых, на белых конях и в папахах, с шашками наголо.

Ну и понеслась.
- Одни отправляют туда где эту бомажку купил.
-Другие наставляют синяки и сбывают бабло за бензин.
- Третьи громко топают ногами и орут матом на три района.
- Четвертые до заката солнца за..бывают вопросами. Ты кто такой? Ты что здесь делаешь? Ты хули сюда приперся?
И ты тут в угодьях что-то сделал, чтоб свой х..й в них пихать?!


И человек стоит и ох.еваючи думает, что и где он сделал не так и куда он попал и как он умудрился попасть на бабло и телесные и почему от него требуют исполнения какой-то несуществующей х.йни. И за эту несуществующую х.йню еще и пи.дюлину получил.


И еще, коллектив-шмалектив, это все хорошо и прекрасно,
но я надеюсь никто не будет спорить, что каждый имеет право как минимум считать так как он считает правильным, если это не выходит за рамки. И посему не понимаю, если человек одиночка, индивидуалист, то почему он с Ваших позиций должен быть ущемлен в своих правах?
Или с такими нужно поступать проще, но чуть радикальней - расстреливать на месте. Как считаете?
И все, вопрос решится сам собою.
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
иииииии
6.8 тис.га. лісів-кущів-533,водн болотн-174 га. Нас 21 чоловік по 85 грн кожен місяць єгерю га зарплату ,відстрільні картки будуть безкоштовні (після АТО )
Вот это отлично!!!
И никаких вопросов.
Но это ж нужно жопу отрывать, бегать, палить бенз и свои нервы, вязнуть в этой проклятой бюрократической волоките.
Проще так, втихаря, обьявить себя царем "Всея Руси".
 

Maks24112012

Мисливець
Вам товарищ PirotehniK только на КиселёвТВ работать-талантище! Я Вам скажу проще!:кто из форумчан знают что такое работать в угодиях-тот поймёт!а кто не знает(типа Вас)тот брыжжет слюной доказывая о ЗАКОНЕ!Вы так охотитесь!?-мы так.Я больше не хочучтото Вам доказывать-нету смысла...иностранцы,прокуроры,менты....-БРЕД.С диванными охотниками нечего и говорить-безтолку.А вопрос о Вашем личном трудоучастии остаётся открытым....
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
ииииии
Вам товарищ PirotehniK только на КиселёвТВ работать-талантище! Я Вам скажу проще!:кто из форумчан знают что такое работать в угодиях-тот поймёт!а кто не знает(типа Вас)тот брыжжет слюной доказывая о ЗАКОНЕ!Вы так охотитесь!?-мы так.Я больше не хочучтото Вам доказывать-нету смысла...иностранцы,прокуроры,менты....-БРЕД.С диванными охотниками нечего и говорить-безтолку.А вопрос о Вашем личном трудоучастии остаётся открытым....
и:Dи
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вам товарищ PirotehniK только на КиселёвТВ работать-талантище! Я Вам скажу проще!:кто из форумчан знают что такое работать в угодиях-тот поймёт!а кто не знает(типа Вас)тот брыжжет слюной доказывая о ЗАКОНЕ!Вы так охотитесь!?-мы так.Я больше не хочучтото Вам доказывать-нету смысла...иностранцы,прокуроры,менты....-БРЕД.С диванными охотниками нечего и говорить-безтолку.А вопрос о Вашем личном трудоучастии остаётся открытым....
Дай Вам всего-всего, чтоб Вам разрешитель так оформлял разрешение по аналогии с тем как Вы рассказываете об остальном.
Да и побольше бы Вам самому постыкаться по жизни с таким же отношением к Вам как Вы тут рассказываете. Не только по охоте, по всевозможным направлениям человеческой жизни.
И пусть там будет анализ мочи и кала и штук пятнадцать справок от знакомой тетки внучки бабушки Вашей соседки и т.д.

Еще раз. Какие документы позволяют человеку проводить охоту на местности?!
Охотпользователь ОУ является юридическим лицом предоставляющим услуги всем желающим или по своему усмотрению / пресловутая пропускная способность/ в плане проведения охоты.
Простые рыночные отношения. Есть потребитель услуги - есть сторона продосталяющая услугу. Хотите ее получить - пожалуйста - вот обязательные пункты - это, это и это. Плюс бабло. Согласны - вперед. Нет - досвиданья.
И если охотпользователь выдал документ, по которому можно проводить охоту на всей территории его угодий, то значит можно. Без всякой мататы. Потому что охотпользователь определяет порядок проведения охоты и ограничения. И это не я должен с той бумажкой ехать "туда где я ее купил", а Вы И грозно спрашивать у своего райУоора, в составе которого сами и пребываете, за каким хрен он продает отстрелки в Ваш ЧПОК.
Вам так, знаете, прийти в магазин телевизор покупать. Выбрали, на кассе оплатили, а со склада не отгружают.
-Шо за хрень?
-Почему нету?
-Да грузчик отказывается выдавать, потому что Вы с ним фуру не разгрузили.

За сим, все!
 

Dantist1982

Мисливець
УООР взносы членство охот коллективы отстрелки.Разкажу как я за последние 2 недели охотился в трех областях Украины.(Киевская.Черкасская.Сумская.)Открывался два раз в одинь день.Утром и вечером.В разных раенах.И специально не брал отстрелки для эксперемента.Думаю а была небылы.И как не странно в УООРовских угодьях ЗА 9 Охотничьих дней ни одного раза меня не проверили эгеря.Охотился как в болоте так и поле на голубя.НИ ЕДИНОГО.А почему.......а нах бензу палить конторолировать.Сами принесут.Другой вопрос ЧОХ.Не успел подьехать к воде как тут и егеря.Что да как.Говорю так вот.Хочу у Вас утром погулять с ружьишком по болотам.Да пожалуйста вот вам отстрелка.И не нужно ездить по селах искать влыганого егеря.Который как будто царь а вы местные а в Уооре стоите и т.д.и цену лупит на отсрелки от фонаря.НЕ СОЧТИТЕ ЗА БРАКОНЬЕРА.Жду камней в мою сторону........
 

Mykola STARyy

Снайпер
100% Все в ваших руках ! Ми первичкою відділились від уоора і отримали мисливські угіддя в користування .Все по закону -сам собі не вірю .Збирали пакет документів два рази -бо перший пакет залишився в окупованому Донецьку .Документи почали збирати з кінця 2012 року.і ось в травні надали .
А скажіть, з вас вимагали вийти з членів УТМР?
6.8 тис.га. лісів-кущів-533,водн болотн-174 га. Нас 21 чоловік по 85 грн кожен місяць єгерю га зарплату ,відстрільні картки будуть безкоштовні (після АТО )
1785грн мінус податки, це десь на пів мінімалки вистачить. При цілодобовій роботі без вихідних? 100% буде красти. І браконьєрам ради не дасть.
Безкоштовні відстрілки для цих 21 чол? Але ж пахати все одно треба, та і грошей немало ще піде. В результаті безкоштовні можуть стати дорожчі ніж платні.
Успіхів вам, але мабуть дуже непросто це все. Дуже схоже на те шо якомусь "папіку" треба ці угіддя тихенько висмикнути щоб не світитися. Вам дадуть поборсатися пару років, потім "папік" стане "другим добросовісним набувачем" і все, ніякий суд не поможе. Будьте обережні, і головне між собою не пересваріться.
Хай щастить!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
1785грн мінус податки, це десь на пів мінімалки вистачить. При цілодобовій роботі без вихідних? 100% буде красти. І браконьєрам ради не дасть.
Безкоштовні відстрілки для цих 21 чол? Але ж пахати все одно треба, та і грошей немало ще піде. В результаті безкоштовні можуть стати дорожчі ніж платні.
Успіхів вам, але мабуть дуже непросто це все. Дуже схоже на те шо якомусь "папіку" треба ці угіддя тихенько висмикнути щоб не світитися. Вам дадуть поборсатися пару років, потім "папік" стане "другим добросовісним набувачем" і все, ніякий суд не поможе. Будьте обережні, і головне між собою не пересваріться.
Хай щастить!
Я помилився -по 95 хватить. 1450 -мінімалка плюс десь 500 налоги.(якщо цікавить -то я можу подивиться до копійки) Але річ не в грошах .Зрозумійте- нема ніяких "папіків" і ніколи тут не буде -земля розпайована .Мисливські угіддя ,або наші ,або держрезерв.Звісно у нас можуть бути проблеми з бумажками ,але дичина голодною не буде (корма і сіно заготовлене,кукурудза,звісно,пізніше).В нас громадська організація утворена місцевими мешканцями і єгер наш місцевий ,не якийсь там хер невідомо звідкіля ,а місцевий якому зарплату платимо ми ,і якщо нам щось не сподобається в його робооті-виберемо іншого. Це ж не те що вибираємо головнокомандуючого ЗСУ і президента ,а вибрати участкового собі не маємо права.А стосовно браконьєрів справимося -тільки разом ,уже справляємося .Всі питання вирішуються на загальних зборах -сваритися нічого.Стосовно що буде красти ! А що стосовно красти? Вб є кабана ? Нехай вб є ,тільки це ж потрібно так щоб ми не почули.(що майже не можливо-загон відпада 100%),а інакше - ну нехай спробує. Нас 21 чоловік з яких 8 тільки здають на мисливця і ми маємо статус -користувачі мисливських угідь.Ви про таке мріяли ? Бланк ліцезії 650 грн. і не потрібно поночі повзати,а вийти на полювання як людина зі своїми традиціями,і друзями,первинний коллектив колишнього УТМР без "папиків". І ще! стосовно Ваших слів"Але ж пахати все одно треба"-таки ДА!!!!!!! А як Ви хотіли ?
 

Вкладення

мр 153 12 76..

Снайпер
Я помилився -по 95 хватить. 1450 -мінімалка плюс десь 500 налоги.(якщо цікавить -то я можу подивиться до копійки) Але річ не в грошах .Зрозумійте- нема ніяких "папіків" і ніколи тут не буде -земля розпайована .Мисливські угіддя ,або наші ,або держрезерв.Звісно у нас можуть бути проблеми з бумажками ,але дичина голодною не буде (корма і сіно заготовлене,кукурудза,звісно,пізніше).В нас громадська організація утворена місцевими мешканцями і єгер наш місцевий ,не якийсь там хер невідомо звідкіля ,а місцевий якому зарплату платимо ми ,і якщо нам щось не сподобається в його робооті-виберемо іншого. Це ж не те що вибираємо головнокомандуючого ЗСУ і президента ,а вибрати участкового собі не маємо права.А стосовно браконьєрів справимося -тільки разом ,уже справляємося .Всі питання вирішуються на загальних зборах -сваритися нічого.Стосовно що буде красти ! А що стосовно красти? Вб є кабана ? Нехай вб є ,тільки це ж потрібно так щоб ми не почули.(що майже не можливо-загон відпада 100%),а інакше - ну нехай спробує. Нас 21 чоловік з яких 8 тільки здають на мисливця і ми маємо статус -користувачі мисливських угідь.Ви про таке мріяли ? Бланк ліцезії 650 грн. і не потрібно поночі повзати,а вийти на полювання як людина зі своїми традиціями,і друзями,первинний коллектив колишнього УТМР без "папиків". І ще! стосовно Ваших слів"Але ж пахати все одно треба"-таки ДА!!!!!!! А як Ви хотіли ?
Красота!!!!!!!!!!!
У нас тоже ,нечто подобное,похожее на Ваше!!!!!И все очень гут!!!!!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
ми маємо статус -користувачі мисливських угідь.Ви про таке мріяли ?
:):)
Ні.
І зараз не мрію. В мене інші інтереси.
Я хотів вс попередити що не все так просто і райдужно.
Явно видно що ви недосвідчені як в полюванні, так і в господарській діяльності. Це ніякий не докір, я би також дуже хотів бути молодим і недосвіченим.
стосовно Ваших слів"Але ж пахати все одно треба"-таки ДА!!!!!!
Ці слова означають що "безплатні відстрілочні" - ілюзія.
Давайте повернемось до мого питання - членам вашого первинного колективу заборонено користуватися угіддями УТМР?
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Давайте повернемось до мого питання - членам вашого первинного колективу заборонено користуватися угіддями УТМР?
Мені зовсім незрозуміло що значить заборонено ? Хто мені ,або кому ще з нашого коллективу заборонить полювати в угіддях УТМР ? Звісно при умові виконання всіх вимог законодавства і уставу УТМР. Стосовно нашої організації- держава гарантує одинакові права. Господарський кодекс України.
Стаття 47. Загальні гарантії прав підприємців

1. Держава гарантує усім підприємцям, незалежно від обраних ними організаційних форм підприємницької діяльності, рівні права та рівні можливості для залучення і використання матеріально-технічних, фінансових, трудових, інформаційних, природних та інших ресурсів.

Ці слова означають що "безплатні відстрілочні" - ілюзія.
Чому іллюзія ? А чому вони не можуть бути безплатні? В нас неприбуткова громадська організація - продажа карток -це прибуток .А вимоги закону України про мисливське господарство та полювання -реалізуємо як взноси натурою,тобто: зерна на таку-то суму,сіна на таку-то суму та ін. Це на бумагі,а насправді я як голова фермерського господарства одними тільки одвійками можу закрити це питання .Ще декілька тон залишилось з прошлого року що не зкормили взимку дичині .На цей час уже годівниці в лісі заповнені ,в полі поки їм є що їсти. Одних необмолочених колосків тритікалє бегів з десяток заготовили.
Явно видно що ви недосвідчені як в полюванні, так і в господарській діяльності.
Ось тут сперечатися не буду ,зі сторони видніше .
 

Mykola STARyy

Снайпер
Мені зовсім незрозуміло що значить заборонено ? Хто мені ,або кому ще з нашого коллективу заборонить полювати в угіддях УТМР ?
О!
Ви не відділилися від УТМР, а вилучили у нього з користування частину угідь, і маю підозру далеко не найгірших.
Тому що плата це не тільки паперові гроші, а і
... взноси натурою,тобто: зерна на таку-то суму,сіна на таку-то суму та ін
А ще ж є затрати праці, часу, особистих ділових звязків, які не піддаються однозначному обліку. В результаті кожен бачить свій вклад недооціненим і прагне для себе якихось преференцій. І ще, хочете чи ні а доведеться приймати в гості "потрібних" і не дуже людей, і не кожному це буде подобатися.
Старайтеся зразу розставити крапки над "і", і не затягуйте вирішення дрібних непорозумінь.
Зберегти колектив в первинному стані це складне мистецтво і тяжкий труд. 21 рівноправних людей це багато.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Ви не відділилися від УТМР, а вилучили у нього з користування частину угідь, і маю підозру далеко не найгірших.
Оце вже занадто!!!! Що значить вилучили з користування ??? Мисливські угіддя: не вилучаються ,не даруються ,не даються в спадок,не падають з неба .Мисливські угіддя -НАДАЮТЬСЯ .Все крапка. І право на користування мисливськими угіддями призупиняється . Ст 23 .Закону України про мисливське господарство та полювання.І навіть в часи колгоспів УТМР просив таке право на користування мисливськими угіддями в правління колгоспу,бо свою діяльність УТМР організовував на землі коллективної власності. А Ваші підозри стосовно не найгірших угідь сприймаються мною тільки як гумор.Ви собі що уявляєте? Що ми живемо в пустелі і тут собі такий оазис розміром сім тисяч га.,а кругом зибучі піски .:):):)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Оце вже занадто!!!! Що значить вилучили з користування ??? Мисливські угіддя: не вилучаються ,не даруються ,не даються в спадок,не падають з неба .Мисливські угіддя -НАДАЮТЬСЯ .Все крапка.
Надаються, то й надаються. Але ж вони не були в рукаві у когось там. Вони були надані в користування УТМРу. А щоб надати в користування вам, треба припинити користування УТМР. Я означив це словом "вилучити", ви собі підберіть інше, наша мова багата на синоніми, суті це не міняє. УТМР втрачає право користуватись вашими угіддями, а ви його угіддями ні. Навіть думка про якісь обмеження вас обурює. Тому говорити про відділення від УТМР некоректно.
І навіть в часи колгоспів УТМР просив таке право на користування мисливськими угіддями в правління колгоспу,бо свою діяльність УТМР організовував на землі коллективної власності.
Ой, я вас прошу! І що, був хоч один колгосп який відмовив?
А Ваші підозри стосовно не найгірших угідь сприймаються мною тільки як гумор.
Ну чому як гумор? Ви ж не взяли угіддя де кабан чи коза тільки мігруючі. Вони у вас мусять мати "постійну прописку", Самки водять стада, сікачі шукають пригод, десь годуються, десь днюють, десь в болоті купаються, і все це на неповних 7000га. А вся ваша площа, яка так солідно звучить, це 8х8км. А лісу-кущів скільки? 500га! 2х2,6км! Чисельність кабана 5 голів на 1000га, кози 16. І це для Карпат, а у вас певно ще бідніше. Навіть якщо у вас кабан живе в ставку і в полі- 35 голів. Скільки сезонів треба кожному з 21 членів ПК щоб добути свого підсвинка?
Значить треба звіра чимось тримати, і то не тільки щоби він там жив, а щоб після перших пострілів не рвонув у бідні угіддя УТМР. Він же ні з ким угод не підписував і меж ваших угідь не знає.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Надаються, то й надаються. Але ж вони не були в рукаві у когось там. Вони були надані в користування УТМРу. А щоб надати в користування вам, треба припинити користування УТМР. Я означив це словом "вилучити", ви собі підберіть інше, наша мова багата на синоніми, суті це не міняє. УТМР втрачає право користуватись вашими угіддями, а ви його угіддями ні. Навіть думка про якісь обмеження вас обурює. Тому говорити про відділення від УТМР некоректно.
Нажаль Ви мене не розумієте. Ми не маємо права припинити користування мисливськими угіддями ,і вилучити ні,і любий синонім нашої богатої мови -також ні. І УТМР не втрачає право ,а закінчився термін користування . І що це значить " в рукаві"? Повторюю -первинна ячейка УТМР зібрала пакет документів на СВІЙ обхід згідно чинного законодавства і після закінчення терміну користування мисл.уг. УТМР ,отримала ці угіддя в користування. Тому говорити про відділення від УТМР коректно!
Ой, я вас прошу! І що, був хоч один колгосп який відмовив?
Ну звісно ТАК! Тільки не відмовив ,а підписав погодження з шахтою.Шахти тридцять років тому були богаті і допомагали колгоспам .І шахтарі з Горлівки їздили полювати за 80 км в наш колгосп,потім підписав районний УТМР .
Ви ж не взяли угіддя де кабан чи коза тільки мігруючі.
Ніхто нічого не вибирав ми тут живемо і тільки тому ці угіддя найкращі .
 

Mykola STARyy

Снайпер
І шахтарі з Горлівки їздили полювати за 80 км в наш колгосп,
А відстрілочні були УТМРівські!
Так практикувалося,УТМР розподіляв угіддя між первинними колективами для рівномірного навантаження.
Нажаль Ви мене не розумієте. Ми не маємо права припинити користування мисливськими угіддями ,і вилучити н
Чудово розумію. Вилучив той хто має право, але з вашої ініціативи.

І проблему я бачу в тому, що кожен образно кажучи "колгосп" тягне в свій бік. А єдиної державної програми розвитку мисливського господарства нема і з таким підходом ніколи не буде.
А буде те саме що з сумновідомими ваучерами. Право користування угіддями сконцентрується, монополізується і від всіх цих "відділених ПК" залишаться тільки слиняві спогади.
Пробачте якщо зачепив за живе, мені воно також болить.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Чудово розумію. Вилучив той хто має право, але з вашої ініціативи.
Не розумієте ! Мисливські угіддя не вилучаються .Закінчився термін користування( мені здається що це я вже писав-мабуть Дежавю напало )
і від всіх цих "відділених ПК" залишаться тільки слиняві спогади.
Я таке точнісінько ,ну прям один в один,чув в середині девяностих коли відділилися від колгоспу і організували фермерське господарство.Ну і де тепер колгоспи???? Час покаже ! Я не проти УТМР -чудова організація із давніми традиціями . Але не Донецька!Нехай нам буде гірше ,але без цього http://pda.donbass.ua/news/region/2...-oblastnuju-organizaciju-uoor-foto-video.html
 

Mykola STARyy

Снайпер
-мабуть Дежавю напало
Та ні, це закінчились аргументи і ви пішли по другому колу.
Я таке точнісінько ,ну прям один в один,чув в середині девяностих коли відділилися від колгоспу і організували фермерське господарство.Ну і де тепер колгоспи??
А де половина, якщо не більше земель скуплених за безцінь, а то і просто захоплених? В чиїй вони власності, вам треба пояснювати?
Нехай нам буде гірше ,але без цього
Ага, "До основанья, а затем," чули і в 90-х і в 14-му.
 
Зверху