Вопрос Яковлеву по сезонкам.

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Dmitrriy, 19 лис 2017.

1. ura83

ura83 Мисливець

Тоді і ще до мене не забудьте зателефонувати. Тоді відношення буде точно гідне. Але знову питання навіщо тоді закон????

Аким та север подобається це.
  2. Safari
  3. север

север ветеран форуму надійна команда

Учитесь читать между строк!

4. север

север ветеран форуму надійна команда

А это уже не Ваши проблемы!
    П.С. За собой приглядывайте лучше, чтобы глупых советов не давать (не писать) форумчанам. Нас ведь читают и молодые охотники. Которые, в т.ч. , еще и учатся Охоте.

Аким подобається це.
  5. Genry

Genry Слідопит

Гарне запитання. Якщо Ви і справді не знаете навіщо Закон, то нема про що говорити.
    Допомогати своїми діями дотримання законності чи ні це Ваше право)
    У Вас є повна чи часткова інформація хто де полює по району?) Якщо так, то це корисно.

6. Genry

Genry Слідопит

Это отсебятина называется...

7. Ліміти на добування доводяться тільки мисливському господарству і аж ніяк не ПМО. Тому голови ПМО зобов'язані інформувати керівництво МГ про дичину добуту членами ПМО систематично, читай щоденно!

Genry подобається це.
  8. ura83

ura83 Мисливець

Ви або на "приколі" (якщо так то вибачайте :p), або не можете зрозуміти запитання. СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ШАНОВНИЙ ЗНАТОК ЗАКОНІВ ДЕ НАПИСАНО (дайте посилання на закон, або постанову) ЩО ПОТРІБНО ТЕЛЕФОНУВАТИ ДО ГОЛІВ ПМО І СТАВИТИ ЇХ ДО ВІДОМА ДЕ Я СЬОГОДНІ БУДУ ПОЛЮВАТИ, І ЧИМ (ЯКИМИ ДІЯМИ) ВИ ЦИМ ДОПОМАГАЄТЕ ЗАКОННОСТІ.

PS З ПОВАГОЮ!!!!o_O

Останнє редагування: 5 гру 2017
  9. ura83

ura83 Мисливець

Я не проти ПМО, а навіть за, але потрібно робити все з розумом і що дуже важливо з розумними людьми щоб не було потім "ти сюди не ходи бо я ТУ виріс ТУ годую ТУ полюю ", а що годую і полю то і ніхто не знає!!

Це моя власна суб'єктивна думка . Вибачте якщо щось не так, а краще навіть підправте підкажіть, розкажіть.o_O

10. Genry

Genry Слідопит

Давайте спробуємо разом розібратися в тому що писав і Ваших запитаннях, якщо Вам це цікаво:
    1. Не пишу я про голів первинних організацій, а про голів районних УТМР.
    2. Вас ніхто не зобов'язує телефонувати. Навіщо це роблю: так повідомивши де буду проводити полювання єгеря вже знають, що на цій ділянкі, можливо, зустрінуть мене. Т.ч., як правило, полювання не затримується на перевірку документів, а привіталися на відстані і всі продовжують займатися своїми справами. Також при телефонній розмові мені можуть сказати, що Петро, Микола чи будь хто там ще також мав намір полювати на цій ділянці, а отже я маю більше інформації і можу корегувати свої плани по полюванню. Це називається комунікабельність і мені це зручно.
    3. Щодо допомоги законності: в разі довіри до мене зі сторони єгерського складу, вони можуть не наділяти пильної уваги тому місцю де полюю, а сконцентрувати свої зусилля на запобігання браконьєрству в інших місцях по району(те що єгерів не так багато ні для кого не таємниця).

Поділитися цією сторінкою

Графф