Вопрос по здоровью.

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Roman1982, 9 жов 2017.

reloader
Статус теми:
Закрита.
 1. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  лайк!
   
  Zaratustra подобається це.
 2. Safari
 3. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Ну, знаю, но иногда приходится... Главное, четко знать и выполнять святые запреты на алкоголь.
  Например. за рулем или с оружием
   
  YaSancho подобається це.
 4. Producer

  Producer Мисливець

  Губит людей не пиво.......)))
   
  YaSancho подобається це.
 5. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Чого відразу "казки"? Я теж можу розповісти, як на полюванні рушниці губили, або, навіть, крали один у одного по пиятиці. А що у воду занурювали - так взагалі!..
   
 6. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  і я про це ж. Мабуть всюди картина однакова.:)
   
 7. Roman1982

  Roman1982 Новачок

   
 8. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  За рулём пьянку приподнять к двойному убийству.Или рострел на месте.
   
  Михалыч 1 та OSIPOV81 подобається це.
 9. andryx1

  andryx1 Слідопит

  Я алкоголю не вживаю вже багато років.В 2013 р. проходив мед. комісію для перерегістрації зброї.Норколог сертефіката не дає.Каже погані аналізи і пропонує через 10 днів,здати повторно.Здаю повторно-знов прольот.Йду до завідуючого поліклініки і питаю:Чи маю я право на зберігання зброї,якщо у мене цироз печінки(тьфу-тьфу-тьфу).Він каже що маю,але мені потрібно лягти в лікарню на обстеження і вони вияснять, чи в мене хвора печінка чи я-хронічний алкоголік.Я плюнув,повернувся в регістратуру,дав медсестрі 50 грн.,зачекав 10 хв. і вана принесла мені сертифікат від нарколога.Через рік,цей самий нарколог,був на мед.комісії в військоматі,під час 2-ої хвилі мобілізації.Я їй пропонував 50 грн.-не взяла.
   
 10. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Наверно мало предлагали,)))
   
 11. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Не, ну за 50 старых гривень дать справку, что годен для владения оружием, это нормально, а за те же уже почти упавшие в три раза 50 гривень дать справку, что с больной печенью годен в армию - это не серьезно!..;)
   
 12. andremon

  andremon Мисливець

  Да наверное, :) но жизнь вообще вредная штука... если не вирус какой, то химия или еще какая маруда! Вспомнил своего нарколога на своей крайней комиссии ;) а я на тот момент уже десять месяцев вообще не употреблял, и не подумайте что кодировался и все такое... будем считать что просто волю тренировал, так этот дядечка мне похоже и не поверил, все выспрашивал "- что и на новый год, и на свой день рождения не выпивали?" мои ответы похоже у человека вызвали то самый "когнитивный диссонанс" :D ну потом он стал спрашивать, дескать а раньше употребляли? Раньше, говорю, употреблял... ага... ну и далее, пошел по накатанным рельсам, а сколько и как часто...? Самое интересное, что и сам доктор на трезвенника ни разу не походил. ;) Ну а по своему зароку, я как и собирался год не употреблял вообще, ну на прошлую пасху все же разговелся, люблю я всяческие настойки домашнего приготовления, да под хорошую закусочку, а ежели еще и в хорошей компании... то вообще! Но... тоже имею твердое убеждение, что пьянку с любым серьезным делом совмещать не следует, ничего хорошего из этого не получится!
   
  andryx1 та Roman1982 подобається це.
 13. andryx1

  andryx1 Слідопит

  То я її так під....вав.Від армії не кошу.Завтра знов йду на військові збори на 30 днів.
   

  Вкладення:

  • SAM_6107.JPG
   SAM_6107.JPG
   Розмір файлу:
   523,8 КБ
   Переглядів:
   192
  Останнє редагування: 10 жов 2017
  Яковлев В.А. подобається це.
 14. слон

  слон ветеран форуму надійна команда

  Самі ці сертіфікати від нарколога та псіхіатра для мене не зрозумілі .Людині щоб спитися хватить і тиждня,а зійти з ума однієї секунди .А вони дійсні три роки.Чи можливо вони підчеркують що людина до момента отримання адекватна,тоді виходить що вони діють вминулому.Особливо веселі питання в псіхіатра,коли до Вас підходить жіночка і запитує :Вам сертіфікат потрібний швидко?(натякая на неправомірну грошову винагороду) .І що їй відповідати? Я приїхав за 40 км ,але непереймайтеся я зачекаю дозавтра?:) Тут вже без обстеження ясно що у Вас з головою не все добре:D.
   
  север та tyrist 1945 подобається це.
 15. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Наверно
  Все хотят денег.Да я мог бы купить эту справку и розрешение.Но принципиально не дам ни копейки,на охотничий билет тоже буду пробовать сам здать экзамены.Хотя все знакомые сказали что это не возможно,а цена без здачи 100$.
   
 16. andremon

  andremon Мисливець

  Насчет билета, не знаю везде ли так, но лично я экзамен в прошлом году сдал сам... самое интересное что даже и хотел подмазать, нашел концы через знакомых, но у у них там в лесхозе то ли гайки на эту тему подкрутили, то ли еще чего, так что пришлось подучить вопросы, в итоге сдал с первого раза... ну да и 100$ я бы не дал! Тем более там в большинстве знания полезные, в любом случае, в жизни пригодится.
   
 17. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Медкомиссия пройдена, завтра еду в областную федерацию стрельбы. Там тоже экзамен надо здавать, заодно и в лесхоз зайду.
   
  Останнє редагування модератором: 10 жов 2017
  Яковлев В.А. подобається це.
 18. andremon

  andremon Мисливець

  ;) Ну что ж "студент" ни пуха ни пера!
   
  Михалыч 1 подобається це.
 19. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Спасибо.
   
 20. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Дивно, що Вас не влаштовують три роки, мабуть, хотілося б кожні півроку проходити перевірки чи, навіть щотижнево чи щосекундно?..
  Зрозуміло та майже безумовно можна з'їхати з глузду моментально, таке передбачити на 100 % неможливо. Але те, що людина вже є на обліку у нарколога чи психіатра перевірити можна - такому ж надавати право володіння зброєю точно немає сенсу!
  Щодо "натяків" психіатрички, то зовсім може бути, що то вона Вас такими методами перевіряла на психіатричні розлади: нормальна людина та хвора по різному можуть відреагувати на такі запити. Але їм, професіоналам, відніше...:p
   
 21. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Скорее: "Пить можно! Но в меру и вовремя, то есть, не всегда!".
   
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

Графф