Вопрос по здоровью.

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Roman1982, 9 жов 2017.

reloader
Статус теми:
Закрита.
 1. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Поздравляю с выполнением части поставленных перед собой задач! Успехов и далее!!!
   
  Останнє редагування: 10 жов 2017
  andryx1 подобається це.
 2. Safari
 3. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Яковлев В А большое вам человеческое спасибо за ссылки за поддержку.Здоровья вам и вашим близким.
   
  Яковлев В.А. подобається це.
 4. слон

  слон ветеран форуму надійна команда

  Можу Вас запевнити що перевірку проходжу посекундно!І перевіряють мене на адекватність не тільки псіхіатри ,а і інші "професіонали" .Незабутні враження залишив,наприклад, прийом у прокурора.Дуже важко не з'їхати з катушок після питання прокурора про годівниці і закупівлі кормів :eek: ,в той час коли рвуться склади,гинуть люди на війні ,діти травляться і горять заживо в лагерях . Я чуть не з'їхав зглузду моментально.Але ж так!Вони професіонали їм видніше !І грошей хочуть всі!
   
 5. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Шановний Слонику! Давай не будемо все змішувати до купи. Дійсно, війна, на жаль, іде. І снаряди рвуться не лише на передовій. І багато що ще поганого у нашій нещасній державі коїться.
  Але це на виправдовує чи не надає права порушувати у цей же час правила дорожнього руху чи вкрасти курку у сусіда.
  Тому один прокурор перевіряю зберігання (чи його відсутність) складів із ракетами у Калинівці, а інший - кормів у місцевому мисливському господарстві. Все законно. А інакше залишиться лише кинути своє мисливське господарство напризволяще та всі йти на війну. У тому числі й прокурору...
  Чи я не правий?
   
 6. слон

  слон ветеран форуму надійна команда

  В тому що кожен повинен займатися своєю роботою -правий на 100 % ,а то й більше. Але !!! Є такі факти які не можуть не обурювати .Коли прокуратура області подає на мисливське господарство в суд і звинувачує в відсутності погоджень ліквідованих підприємств ще в 2000 році -це нормально?Або вимагає розірвання договору з обл.упр.лісов.та мисл.господарства по причині відсутності єгерскої служби зпираючись на офіційний лист фіскальної служби ,а єгер офіційно працює і завжди працював ,і налоги платимо в цю саму фіскальну службу .ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?????Що тут нормального ? Зрозумійте мене Олексієвич! Суд Донецької обл. знаходиться в м.Харків ,а мені щоб туду доїхати потрібно машину заправити і день вбити .Ось я приїхав ,а прокуратура не явилась ,уявляєте !!!!подати в суд і не явиться -1000 грн на вітер .Ще поїхав ,а прокуратура не може сформулювати в чому ж заключаються інтереси держави які вона захищає -ще 1000 в жопу.(вибачте) і,а потім ще і ще потрібно їхати.І ось таке питання чому не "порушуючи правила дорожнього руху і не крадеш курку в сусіда",а живеш як той пес що не зна з якого боку кип'ятком ошпарють?
   
 7. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Не нормально, що до роботи у прокуратурі наймають людину. яка не хоче (а може - й не може) працювати з метою відстоювання норм законів!
  Хоча, номінально, думаю (якщо прокурор не зовсім того!..) він знайшов законодавчу причину до вас достібатися...
  Знаєш, бували такі випадки: хтось напише скаргу на іншого, приїдеш із перевіркою, але ж перевіряєш не лише те, що у скарзі. й всі порушення. які впадають в очі, ну й попутно складаєш акт на дописувача. Він починає обурюватися: це ж я написав скаргу, на мене за що протокол?
  Та за то, що на порушників складається протокол! А у твоїх діях порушення теж є!
  То "всім сестрам по шапці!"
  Інша справа, що у нас закон такий, що його нерідко й виконати майже неможливо... Наприклад, щодо погодження із землевласниками та землекористувачами. Ось, кажеш, фірми зникли, немає із ким узгоджувати. Але якщо із реєстру ці фірми не викреслені, то довести це дуже складно! Ну, може через якійсь час це й доведеш, але угіддя вже встигнуть надати іншим бажаючим. І що робити?
  Ось таке життся "мальята, хлопчаки та дівцята!", як казав дід Панас!
   
 8. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Опана!У меня медкомиссия на два года,у кого больше?Читал что должна быть действительна 3 года.Может ошибка врача?Посмотрите кому не тяжело.У меня с10 10 2017 по 10 10 2019.
   
 9. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Обычно - на три. Но в некоторых случаях (по состоянию здоровья) справку дают на меньший срок. Лучше всего было сразу спросить у врача почему
   
 10. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Прочитайте в документе по ссылке пункт 9.
  Правда, написано размыто...
   
 11. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Я только сейчас заметил,завтра схожу розузнаю может ошибка
   
 12. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Прошу администрацию удалить тему.Все документы получил и сдал,жду зелёнку.Всем большое спасибо.
   
  tyrist 1945 та Vov-1 подобається це.
 13. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Роман, давай лучше не удалять (есть для кого-то полезная информация), а просто закроем?
   
 14. Roman1982

  Roman1982 Новачок

  Давайте так может кому пригодится.
   
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

Графф