Вопрос по "матроске", подскажите!

Статус
Закрита.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну, по-перше, у деяких країнах ще дещо мають та ще на добуту тушу чіпляють!..
А стосовно недоліків "лісників" щодо розміру матроски, то не було звернень, не було відповідно й потреби папірець витрачати більший. Звертайтеся до них, щоб збільшили розмір бланку матроски, вони, мабуть, й ціну його збільшать (витрати типографії!).
Таки чіпляють: на м'ясо шкуру і роги, оці папірці що вони чіпляють і є підтвердження того що ліцензія закрита
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Взагалі я мав на увазі, що американці, наприклад, на добутого оленя повинні ще причепити певну пластикову відзнаку про законність добування.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Взагалі я мав на увазі, що американці, наприклад, на добутого оленя повинні ще причепити певну пластикову відзнаку про законність добування.
Поэтому у них одной лицензией и не закрывают 5-6 добытых за один световой день кабанов или косуль, или оленей...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В первую очередь такое может говорить о полном отсутствии контроля со стороны госконтролирующих структур - лесников и госэкоинспекции.
Кстати, пока действительно контролирующим органам запретили осуществлять контроль кроме случаев, когда проверка осуществляется по требованию прокуратуры или следственных органов.
И нахрена их тогда держать и платить зарплату?
 

---Roman---

Новачок
пока действительно контролирующим органам запретили осуществлять контроль, кроме случаев, когда проверка осуществляется по требованию прокуратуры или следственных органов.
Хмельницький окружний адміністративний суд
Відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України від 28.12.2014 року №71-УШ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Зазначеним Законом врегульовані відносини платників податків та державних органів, до повноважень яких належить контроль за їх сплатою.

Відповідно до ст. 41 Податкового кодексу України контролюючими органами, в розумінні цього кодексу: органи державної податкової служби - щодо податків, які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, крім зазначених у підпункті 41.1.2 цього пункту, а також стосовно законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи державної податкової служби; митні органи - щодо мита, акцизного податку, податку на додану вартість, інших податків, які відповідно до податкового законодавства справляються у разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України або територію спеціальної митної зони або вивезення (пересилання) товарів і предметів з митної території України або території спеціальної митної зони.

Отже, мораторій на перевірки суб'єктів господарювання, встановлений п. 3 Прикінцевих положень Закону України від 28.12.2014 року №71-УIII на 2015 - 2016 роки стосується перевірок суб'єктів господарювання, що здійснюють виключно органи державної податкової (фіскальної) служби, Державної фінансової інспекції України та митні органи з питань оподаткування та сплати митних платежів.

Мораторій на проведення перевірок суб'єктів господарювання іншими державними органами, що здійснюють державний нагляд (контроль), в тому числі і відповідачем, встановлений Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 року №76-УІІІ. Пунктом п.8 Перехідних положень цього Закону установлено, що перевірки підприємств, установ, та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки».

Тобто, законодавець чітко визначив умови та строки застосування мораторію на проведення перевірок суб'єктів господарювання, поділивши їх на дві категорії - перевірки органами Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України з питань оподаткування, дотримання вимог податкового, бюджетного та митного законодавства (Закон №71-УIII від 28.12.2014 року) і перевірки суб'єктів господарювання всіма іншими органами державного нагляду, в тому числі і відповідачем з питань дотримання законодавства про електроенергетику (Закон №76-УІІІ від 28.12.2014 року).

Таким чином, мораторій на перевірки, встановлений Законом №76-УІІІ від 28.12.2014 року закінчився в червні 2015 року. А тому, жодних додаткових обмежень щодо здійснення заходів державного енергетичного нагляду починаючи з 1 липня 2015 року немає.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
В первую очередь такое может говорить о полном отсутствии контроля со стороны госконтролирующих структур - лесников и госэкоинспекции.
Кстати, пока действительно контролирующим органам запретили осуществлять контроль кроме случаев, когда проверка осуществляется по требованию прокуратуры или следственных органов.
И нахрена их тогда держать и платить зарплату?
В них таких організацій на подобі нашої немає, вони купляють ліцензію а далі така ситуація: якщо ти будеш полювати на полях то домовляєшся іще з власником полів; якщо паркова зона по типу як в нас ліс тільки в них це парк то просто ідеш і охотишся
 

SEDOV

Новачок
Есть вопрос по заполнению граф "Добыто" и "Принимал участие".

Мнения расходятся:
- один говорит, что если ничего не добыл, то в первой ставится "-" , а во второй "+"
- другой говорит, что если ничего не добыто, то ничего заполнять не надо, а +/- могут рассмотреть как добытый трофей.

Как на самом деле быть?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Треба, знову ж, прочитати правила та інструкції із Законами!
Наприклад, у даному випадку:
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show...11&find=1&text=%E2%B3%E4%EC%B3%F2&x=4&y=3#w11
Тут особливо уважно прочитайте п. 1.6. Сенс у тому, що транспортувати добуту дичину чи її частини дозволяється лише після відмітки такого у дозволі та у контрольній картці обліку добутої дичини та порушень правил полювання.
Якщо ви особисто добули, відмічаєте у "Добуто", якщо полювання проводилося за ліцензією та добув один мисливець, а транспортувати частини добутої тварини будуть людей із 10-20, то тому, хто добу, ставлять відмітку до "Добув", іншим - "Приймав участь". Тоді транспортувати можна законно. А під час обліку буде зрозуміло, що "добув" треба підрахувати, а "приймав участь" - ні!
Кому не зрозуміло?
Ну, а якщо добутого не було - то навіщо щось записувати?
 

SEDOV

Новачок
Если ничего не добыто и не траснпортируется - ничего не отмечается. ОК.
Принимал участие - какая отметка?

PS
Кто-то может выложить образец(скан/фото) правильно заполненной матроски?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вообще-то (сказал же - почитайте п. 1.6 указанного мной документа!) отметку о "принятии участия" должен сделать распорядитель (розпорядник) охоты.
Ребята, не ленитесь читать законы и инструкции. Если уж что не понятно в них - спрашивайте. Но уверен, что большинство и сами поймут!
 

SEDOV

Новачок
Я прочитал. Был на разных охотах с разными распорядителями. Один поставил прочерк и плюс, другой все оставил пустым.
При этом, который ставил +/-, сделал такие же пометки в прошлых пустых графах. Со словами "так надо".
Если это правильно, то приму к сведению, а если нет, то по совету друзей, дам ему в глаз со словами "фу-фу-фу!"
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, не буду отвечать, насколько профессионален был распорядитель, хотя бы потому, что не знаю, было ли у вас что-то добыто вообще! Но если да, то читай пункт 1.6 по последней ссылке!!!!
Если что-то добыто, то транспортировать его без соответствующих отметок ( в том числе и в матроске) запрещено, будет нарушением с наказанием!
А, повторюсь, "Добыл" или "Принимал участие" - вполне понятно, как по-мне, постарался объяснить: у того, кто добыл - в "Добыл" (для дальнейшего подсчета добытой дичи в головах), а кто не добыл, но везет домой кусок косули - в "Принимал участие", дабы его кусок косули не посчитать как целую, но и при перевозке у него законно не спросили: "Где взял?.." Лицензия же - тю-тю, с распорядителем осталась!
Так, наконец, понятно?:cool:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ранее часто говорил: чтобы заполнить матроску, необходимо иметь два высших образования, и то - не факт!.. ;)
 

SEDOV

Новачок
Речь идет о том случае, когда ничего не добыто и не транспортировалось.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, тогда что можно отметить в графе "Добыл" или "Принимал участие"? Как по-мне, - ничего!
Должна быть лишь отметка о времени и месте охоты. Их при распоряднике делает последний, он же и несет ответственность за их наличие. А если сам охотишься, то сам и делаешь, и отвечаешь!
 

SEDOV

Новачок
А, повторюсь, "Добыл" или "Принимал участие" - вполне понятно, как по-мне, постарался объяснить: у того, кто добыл - в "Добыл" (для дальнейшего подсчета добытой дичи в головах), а кто не добыл, но везет домой кусок косули - в "Принимал участие", дабы его кусок косули не посчитать как целую, но и при перевозке у него законно не спросили: "Где взял?.." Лицензия же - тю-тю, с распорядителем осталась!
Так, наконец, понятно?:cool:
Сразу прошу прощения, я не тролль, а просто хочу понять и разобраться.
Я ничего не добыл сам, но друзья "угостили" меня уткой(зайцем/лисой/итд). Где ставится отметка? Я ж буду транспортировать целую дичь, а не ее часть.
 

SEDOV

Новачок
Ну, тогда что можно отметить в графе "Добыл" или "Принимал участие"? Как по-мне, - ничего!
Должна быть лишь отметка о времени и месте охоты. Их при распоряднике делает последний, он же и несет ответственность за их наличие. А если сам охотишься, то сам и делаешь, и отвечаешь!
О! Уже два человека говорит, что ничего не ставится. Благодарю!
 

SEDOV

Новачок
Ну, как говорится, контрольный в голову.
Я охочусь на зайца. При этом у меня есть отстрелочный на пернатых и куропакту(сезонки). В процессе охты могут появиться птицы и я имею право их добывать, и еще я могу вальнуть лису/енота/волка/собаку. Заполнять в матроске 3 строчки по каждому отстрелочному или вписывать номера в одну строчку?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сразу прошу прощения, я не тролль, а просто хочу понять и разобраться.
Я ничего не добыл сам, но друзья "угостили" меня уткой(зайцем/лисой/итд). Где ставится отметка? Я ж буду транспортировать целую дичь, а не ее часть.
Это уже - вопрос совершенно о другом! Отметил у себя твой нежадный коллега утку, подаренную тебе или нет - совершенно в данном случае не важно! Главное, чтобы он пока ее тебе нес имел отметку о том, что несет! Но как только он тебе ее отдел (передал-подарил), ты стал счастливым обладателем добычи, и дабы тебе не омрачили этот праздник, ты сразу записывай ее к себе как "добыл" и не морочь ни мне, ни себе, ни другим 0 в масштабах нашей почти необъятной Родины одна утка, записанная у двоих охотников, никакой погоды и диверсии не создаст! Главное, что у несущего ее есть отметка!!! :)
Так понятно?
 
Статус
Закрита.
Зверху