Вопрос по открытию охоты 2017г.

171286

Мисливець
Доброго дня! А що чути по нормам відстрілу інших мисливських тваврин та лімітам по копиту!
 

Dantist1982

Мисливець
Б..я, началось.Полтора месяца будет вопрос,а что слышно.Когда открытие. И так страниц 30...
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Начебто підписаний наказ з печаткою відкриє полювання з 1-го червня.
Картина така, як і кожен рік - за тиждень-два підпишеться наказ і почнуть продавати відстрілки.
Якщо не вмішаються такі знавці мисливської справи, як козак Гаврилюк, то пожаронебезпечна ситуація, то можливість паводків, то очільнику області дріб на дах вілли падав і заважав величним думкам...
В нашій країні все можливо.
З повагою до колег.
 

171286

Мисливець
Доброго дня,я дивлюся на Ваш наказ, який погоджений і екологією і лісництвом і не розумію як його погоджували без затвердженних норм відстрілу мисливських тварин! Чи можливо десь є інформація про затвердженні норми.Буду вдячний.
 

171286

Мисливець
ВОНИ ПОВИННІ БУТИ ЗАТВЕРДЖЕНІ НАКАЗОМ МІНПРИРОДИ!!!! А ПІСЛЯ ЦЬОГО КОРИСТУВАЧ МАЄ ПРАВО ВИДАТИ СВІЙ НАКАЗ!
Ви абсолютно праві, тому мене це здивувало.Кажуть,що ліміти на копитного повернули на доопрацювання ще 2 місяці тому,через включення в них ЛОСЯ та невже цього часу не достатньо щоб видалити одну колонку з таблиці:mad:.Теж саме і з нормами відлстрілу-а це все потім ще на юстицію подати для реєстрації протягом двох тижнів,+погодженя лісництва та екології. А ліміти на секундочку повинні бути підписані ще до почаку травня!Ну шо за БАРДАК!
 

Мартыныч

Мисливець
Ви абсолютно праві, тому мене це здивувало.Кажуть,що ліміти на копитного повернули на доопрацювання ще 2 місяці тому,через включення в них ЛОСЯ та невже цього часу не достатньо щоб видалити одну колонку з таблиці:mad:.Теж саме і з нормами відлстрілу-а це все потім ще на юстицію подати для реєстрації протягом двох тижнів,+погодженя лісництва та екології. А ліміти на секундочку повинні бути підписані ще до почаку травня!Ну шо за БАРДАК!
А норми Бля главы мин природы такие-же как и для рядового охотника???
к
Я
 

Monah

Мисливець
Доброго дня, шановні. Може хто має скан копію Наказу по Чернігівській губерніі, якщо такий вже існує, буду вдячний. Дякую.
 
Зверху