Вопрос по срокам открытия и закрытия охоты на 2016 год.

Арго

S-Moderator
Команда форуму

doctor_com

Новачок
Львівська область - 13.08.16 року!!!Завжди як не в нормальних людей!!!
Чого це як не в нормальних людей? завжди 2 субота серпня..за винятком декількох років коли ми палили траву...
а можна силку на наказ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Юра,всі відкриваються 06.08!!!Майже вся Україна,а наш начальник лісового господарства вперся-13 і все!!!
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда

Копатыч

Зброяр
водоплавающую, то как на меня можно и 20го открывать.
А лучше 27, еще много "хлопунцов", моим "подсадным" 2 месяца, а еще "на крыло" не встали. Весна была затяжная, холодная, первые выводки плохие, а вторые еще маленькие. Какой "кайф", от такой охоты?
Только не надо мне говорить, что "хлопунцов" НЕ стреляют, стреляют ВСЕ ПОДРЯД, а если под "градусом", то вообще ...... капец.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
В п"ятницю,купував відстрілку.Попросив копію наказу по Україні,щоб відсканувати,на своє прохання внятної відповіді не отримав.
Тобто,схиляюся до думки,що на місцях його тако ж ніхто не бачив.
Все прекрасно все видят, а вот большинство до сих НЕ ЗНАЕТ, что сейчас наказы выдает сами пользователи охотугодий и согласовывают их с экологиею, и лесхозом!
 

Аникей

Мисливець
стреляют ВСЕ ПОДРЯД,
Я так думає непотрібно міряти всіх під одну мірку. Ніхто нікому не заважає стріляти хлопунців,але тож не полювання а бойня. З таким само успіхом можна стріляти домашніх свійських качок. Бували випадки і не тільки у мене коли хлопунців бачив навіть в кінці серпня. Що до того що стріляють все підряд то дійсно є такі МИСЛИВЦІ з великої букви ,бо вонож купило за гроші відстрілку і прийшло по м"ясо. Проте я впевнений що таких МИСЛИВЦІВ мало. Та і стріляти нижче людського зросту небезпечно для оточуючих по рпавилах безпеки які як відомо написані кров"ю. Тож непотрібно гарячкувати щодо 20,27 серпня. Завжди раніше відкривали у другу суботу серпня і всі мисливці наперед на два три роки могли собі спланувати коли кому взяти відпустку,коли жінку повезти на море відпочити щоб і собі потім відпочити на полюванні,а сьогодні незрозуміло нічого. Кому коли завгодно той тоді і відкриває. Я недумаю що наші діди,прадіди і батьки були дурніші за нас ,а дичини було більше. В старину відкривали полювання на "Петра і Павла".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Значит, по Черниговщине новости пока неутешительные - отстрелок пока, на сегодня, не продают. Будем ждать завтра.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А я выплывал уже вся утка на крыле.так что никаких хлопунцов.
У нас весна была ранняя, дружная. Первые крыжни поднялись на крыло уже пару-тройку недель назад. Сейчас регулярно делают облеты -дух захватывает!
Вода, увы, уходит, на такой жаре, катастрофично...
 

vityabana

Мисливець
Вчора був в МГ"Київське",відкриття 13.08. ранкова зорька,сезонна картка 600 грн.
 

Черниговский

Слідопит
Значит, по Черниговщине новости пока неутешительные - отстрелок пока, на сегодня, не продают. Будем ждать завтра.
))))) ВЧЕРА в,, понедельник 25,06,16,,взял отстрелку 350грн Открытие в Черниговской Обл 06,08,16г
 

север

ветеран форуму
надійна команда
))))) ВЧЕРА в,, понедельник 25,06,16,,взял отстрелку 350грн Открытие в Черниговской Обл 06,08,16г
Может по блату?! Где покупали - в каком районе? Сегодня лично звонил охотоведам в обласное управление УООР - отстрелок в продаже НЕТ! Указываю телефоны обласного УООР, по которым получил информацию: 608-352, 676-481
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Только что, в 15.40, звонил в приемную Черниговского обласного УООР - отстрелок в продаже-НЕТ!:cool:
 
Зверху