Воронение ствола Бенелли

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Всем привет. Опять по случаю:p достался такой ружбай. Но есть косяки: по стволу пятна коррозии. Вот думаю сделать "ржавым лаком". Вообщем, кому интересно...
 

Вкладення

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
ну й випадки у тебе друже! у мене чогось такого ще не було!:D:D:D повідай як це так можна Бенеллі уху..ти (уходити)?
Це не я:D:D:D, купив у менеджера, а менеджери вони такi - чистить в западло. А если серьезно, засунул холодным в кейс и вот результат:(.
 

стрелок60

Слідопит
Вот думаю сделать "ржавым лаком". Вообщем, кому интересно...
повідай як це так можна Бенеллі уху..ти (уходити)?
Что здесь удивительного:покрытие рекламируемое как черный хром-за руками вытирается.Это такой хром как я француз.Не далее как позавчера паял антабку на бенелли бокфлинт-ружью нет и года,а все облезлое.Уважаемому VITMAH удачи в нелегком процессе поворонки.Очень хотелось бы взглянуть на конечный результат.(если что то пойдет не так-не нужно сильно ресстраиваться,это поправимо хоть и не легко)
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Очень хотелось бы взглянуть на конечный результат.(если что то пойдет не так-не нужно сильно ресстраиваться,это поправимо хоть и не легко)
Так и тему открыл для этого.
.Уважаемому VITMAH удачи в нелегком процессе поворонки.
Спасибо.
 

saeco

Мисливець
Перш за все, викиньте це паралонове Г..О. Саме він сприяє умовам корозії металу.
 

saeco

Мисливець
Кейс не обов'язково, бо важкий.
Є два варіанти:
1. Економічний: Замінити паралон на поліфом (вспінений полієтилен) що використовуеться для утеплення або виробництва каріматів і обтянути нейлоном.
2. Витратний: Купити новий чохол для війькової зброї. В ньому і використовується цей утеплювач.
Я так переробив усі свої чохли на зразок 5.11 (США).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
То подобие кейса( или как его там), будет в кладовке.
яка його довжина та ширина? мій Севедж 93 не влізе в нього з оптикою?
а час работы на войлоке с пастой Гои, вот результат
де прицільна планка ділась?
а так - Бог на поміч!
 
Зверху