Вороніння Nu blak №82 , варто чи ні

zet ua

Мисливець
Вітаю коллеги, хочу спитати в тіх хто використовував дану "хімію" для вороніння стволів рушниці скільки приблизно вороніння протрималося при середньому рівні експлуатації зброї. Дякую
 

tyrist 1945

Тигр
Вітаю коллеги, хочу спитати в тіх хто використовував дану "хімію" для вороніння стволів рушниці скільки приблизно вороніння протрималося при середньому рівні експлуатації зброї. Дякую
Рік. Змін ніяких.
 

Dimastiy

Мисливець
Як що змін ніяких, тоді поділіться методом нанесення пасти. І яку зброю чорнили?
 

Dimastiy

Мисливець
Чим знежирювали, і як наносили? Реально цікаво. Я цим маївся більше десятка разів, результат на сезон.
 

tyrist 1945

Тигр
Зачистив до біла, тисячкою відполірував. Потім обезжирив. Намастив активатором і зверху тампоном наноситься паста. чорніє на очах. Змивається водою, сушиться і маслом нейтральним. Все!
 

tyrist 1945

Тигр
Звичайно що це все не замінить професійної вороновки, але як дешевий і скорий спосіб...має право на життя. удачі!
 

Сергийко

Слідопит
Пробовал и блэк и клевер,на тоз8 плохо,металл белесый.Помог ржавый лак,хоть и муторно,зато качественно.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
У меня товарищ этой пастой воронил стволы,а поверх дунул каким то "супер крепким" лаком из баллончика, уже четвертый год идет,а оно как новое.
 
Зверху