Всеукраїнський мітинг під стінами Кабміну 06.09.2017 р.

Тема у розділі 'всеукраїнські змагання, конкурси, акції', створена користувачем Hovarf, 5 вер 2017.

1. Hovarf

Hovarf Мисливець

Шановні колеги, пропоную вашій увазі лист громадської спілки "Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств" щодо проведення мітингу 06 вересня 2017 року в Києві під стінами Кабміну. З Львівщини вже виїхали мисливці кількома організованими групами для участі в мітингу. Дивно, що досі не було жодної інформації про цей захід на нашому сайті. Поширюйте цю інформацію! Приходьте на мітинг, не даймо зруйнувати та поховати мисливське господарство в Україні!

Вкладення:

• img019.jpg
      img019.jpg
      Розмір файлу:
      255,3 КБ
      Переглядів:
      90
    • img020.jpg
      img020.jpg
      Розмір файлу:
      339,9 КБ
      Переглядів:
      115
    • img021.jpg
      img021.jpg
      Розмір файлу:
      456 КБ
      Переглядів:
      114
    Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  2. Hovarf

Hovarf Мисливець

Питання ніби актуальне , а тут - гробова тиша. Дивно якось.

3. Demidl

Demidl Новачок

Взнав уже постфактум... Цікаво чи багато людей з'їхалося, і як справи там.

4. ForestDGB

ForestDGB Мисливець

Справи неважні, людей аж раптом зїхалось десь 600 чоловік з великою натяжкою при чому в основному на 99% Рівненська Житомирська та Львівська область ...знаю бо сам там був ..З нашої Рівненської області приїхало 13 бусів (250 чоловік) переважно працівників мисливських господарств .... Всім іншим мисливцям в основному наплювати...шкода...

Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  5. Суд и только суд.....хотя митинг уже лучше, чем был....но Ассоциация....не та структура...один ПИАР....и руководитель ее личность не однозначная....

Genry подобається це.
  6. ForestDGB

ForestDGB Мисливець

Якщо там один піар і керівництво неоднозначне .....прошу- запропонуйте свою пропозицію - кандидатуру найдіть таку людину яка відірве сраку від дивану і буде бігати по судах та держорганах за власний кошт і відстоювати Ваші/Наші інтереси в той час коли ми будемо тут сидіти і дискутувати....і якщо така людина знайдеться я готовий хоч завтра( як член ассоціації) поставити питання на голосуваннях про зміну Голови ....

veriovo4ka89@ подобається це.
  7. Без полемики....Мое мнение, надо подавать в суд на незаконные действия Минприроды!!! Иски должны быть от всех, начиная от Ассоциаций, заканчивая охотхозяйствами....Должны быть действия на уровне Гослесагентства на Минприроды и Кабмин....

Останнє редагування модератором: 12 вер 2017
    kef подобається це.
  8. Hovarf

Hovarf Мисливець

Я впевнений - основна причина в відсутності інформації. Повторю ще раз, мене дуже здивувало те, що на цьому форумі не було заздалегідь жодної інформації про запланований мітинг. І друга причина - байдужість.

Demidl та Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  9. kef

kef Снайпер

Дійсно,інформації нуль.
    -

10. ForestDGB

ForestDGB Мисливець

11. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

тобто я та інші рядові мисливці мають поїхати власним коштом до Києва, щоб відстояти право мисливських господарств заробити на мені та мені подібних гроші? типу так? я не хочу зараз образити абсолютно всі мисливські господарства, але було багато інформації та негативних відгуків навіть у нас на форумі, про "добропорядність та сервіс" у ПМГ, то за "моє жито мене ж і бито" виходить так... у нас % 80 мисливців не можуть собі дозволити полювати у приватних угіддях де вартість ліцензії перевищує аналогічну від УТМР в рази, а туди ще треба доїхати! а там кожен крок платний - послуги, послуги, послуги... якщо цього сезону косулю чи свиню не встрелю - нічого страшного не станеться. і такої думки певне багато мисливців - тому така байдужість як до самого заходу так і до його обговорення.

andremon, kef та Producer подобається це.
  12. kef

kef Снайпер

Збирали автобусами,телефонували і запрошували.Тільки я не міг зрозуміти для чого.Лося несчасного захистити ,чи ліміти для ПМГ встановити???Там як стріляли, що хочуть так і стріляють і не тільки плямистих виродків свинячих....Тому і простих мисливців там багато і не було.....Я не полюю в часних угіддях ,бо не настільки багато маю коштів.......навіть на того самого зайця чи качку.......

andremon подобається це.
  13. ForestDGB

ForestDGB Мисливець

Справа не в приватниках чи заробітках , а впорушених правах ВСІХ !!!!!! я сам хоч і працюю в приватному господарстві але теж не маю можливість в ньому полювати на копитних... і на мітинг теж їхав за свій кошт і так всі мої колеги половина з яких до приватних угідь немають відношення взагалі, а являються мисливцями того ж УТМР-ра.
    Річ в тім що зарез відбулося настрашніше!!!! чого не було при будь якій владі! Стався прецедент, порушилась рівновага - коли плюючи на закони та підзаконні акти Один чиновник не виходячи з фейсбуку та свого кабінету за ради піару та здобуття популісткої підтримки свого електорату, своїм внутрішнім наказам заборонив (закрив ) все полювання на копитних тварин в Україні і для УТМР-а в тому числі Чи ви думаєте , що ліміт на добування копитних затверджується окремо для кожного)))))( я так хочу -така позиція міністра) .... в порушння ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" . Порушено мої права !!! як громадянина як мисливця. Ми всі мисливські господарства не проти закриття тогож полювання на лося чи ще на щось......але вибачте є процедура встановлена законом і є ЗАКОН в кінці кінців працюйте в правовому полі.... проведіть облік зафіксуйте чисельність і робіть висновки .....А сьогодні ситуація слідуююча : " мій сусід -браконьєр - да всі вони там такі ..... Сьогодні лось а завтра муфлон чи лань потім олень так і до зайця дійдемо не виходячи із столичного кабінету ...

Останнє редагування: 8 вер 2017
    171286 та Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  14. Підтримую Віші слова на всі 100%!!!
    Від себе добавлю, що мисливське господарство - це галузь економіки, в якій працюють люди, платять податки, отримують заробітну плату та утримують свої родини. Для мене, як директора мисливськовпорядчого підприємства, це також "удар нижче пояса".....:(:(:(

15. NORD_10

бо
    а це називається сидіти без роботи, і на сьогодні це реально страшно, коли немає постійної роботи
    бачите , теж директор. тепер чекаємо бачення проблеми пересічного мисливця, який через незатвердження лімітів на копитних не купить 2 ліцензії на лося та одну на кабана.

kef подобається це.
  16. Я такий же пересічний мисливець як і ВИ!

kef та tyrist 1945 подобається це.
  17. NORD_10

я ж нічого проти не маю, але Ваш бізнес залежить тим чи іншим боком від полювання, але то інша історія.

kef, tyrist 1945 та Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  18. на всі 100% залежить від мисливського господарства....(((

19. ForestDGB

ForestDGB Мисливець

повірте якби наш бізнес ( в даному випадку мисливське господарство) залежав виключно від послуг мисливця я б вже давно перекваліфікувався... але основне джерело надходжень це вливання їх власників ( інтузіастів) ...і це не стосується саме приватних в нас в області 78 господарств і приватних із них( які намагаються заробляти на полюванні) менша половина найбільша частина громадські організації -клуби місцевих мисливців (масштабом в одну або дві сільських ради) і вони утримують угіддя з власної кишені , працюючи в інших сферах.... і для них полювання не просто вбивство , а господарювання на своїй землі де вони мешкають і всі полювання вони роблять в першу чергу для задоволення потреб своїх членів клубу-безкоштовно ...так як і УТМР тільки в меншому масштабі.

20. kef

kef Снайпер

Бідні в ПМГ не полюють і їх не створюють.І основний заробіток ПМГ не членські проплати.....І що там робиться то вже інша тема..,і не тільки в північних районах........Нажаль купюри з портретами президентів США перекривають будь які проблеми місцевих та простих мисливців.І якби не було вигоди,-то до Києва ніхто і не їхав......Просто багато мисливців навіть і не знали про цей мітинг,думаю що якби він стосувався розпаду (знищення) угіддя УТМР по всій Україні,то підтримка була б набагато більша і активніша.Так як полювати на територіях УТМР більше є можливості у простих мисливців........Я так думаю.

NORD_10 та Hovarf подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф