Выбор подкалиберной пули

ATIS

Снайпер
Я ще можу порадити кулю Шитуєва, вона же " СТРЕЛА ". Має гарну зупиняючу дію, доволі точна. Тільки чим далі тим важче її знайти, але часом в нас в магазинах її можна застати.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я ще можу порадити кулю Шитуєва, вона же " СТРЕЛА ". Має гарну зупиняючу дію, доволі точна. Тільки чим далі тим важче її знайти, але часом в нас в магазинах її можна застати.
Лично мне не понравилась. Или заряжал неправильно, но в мишень, уже на 35 метров, приходила боком. Где-то фото выкладывал в соответствующей теме. Остатки просто раздарил.
 

ATIS

Снайпер
Мені повезло, придбав дві упаковки. в магазині сказали що часом з " раші " завозять.
 

ATIS

Снайпер
Лично мне не понравилась. Или заряжал неправильно, но в мишень, уже на 35 метров, приходила боком. Где-то фото выкладывал в соответствующей теме. Остатки просто раздарил.
Я споряджав на Соколі 2,2 ,Рівненський обтюратор і пиж ДВП. РУшниця ІЖ -12 12 кал. кучу вже не памятаю, а приходили всі рівно то точно.
 

ATIS

Снайпер
Ну, я тоже историю не придумал. И фото есть.
Я звами і не спорю, сам не одноразово чув від людей що завалювались на бік. Просто в мене полетіли нормульно от і поділився спорядженням. З мого ІЖ-12 взагалі пулі гарно летять, а от мав ІЖ-54 то замучився підбирать (продав нафіг).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я звами і не спорю, сам не одноразово чув від людей що завалювались на бік. Просто в мене полетіли нормульно от і поділився спорядженням. З мого ІЖ-12 взагалі пулі гарно летять, а от мав ІЖ-54 то замучився підбирать (продав нафіг).
У меня ИЖ-54...
 

Producer

Мисливець
Отстрелял пули шершень и ураган. Отстреливал правда ружье но получилось что и пули. Иж 27 чек стрелял шершень, получек ураган. Растояние 50 метров. Тир. Сделано 6 выстрелов. Первый сорвал, и промазал. Второй тоже с руки попадание, затем с упора 4 выстрела. Нижний ствол уход вверх, верхний вниз. Мишень прилагаю.
 

Вкладення

Androsh

Слідопит
Отстрелял пули шершень и ураган. Отстреливал правда ружье но получилось что и пули. Иж 27 чек стрелял шершень, получек ураган. Растояние 50 метров. Тир. Сделано 6 выстрелов. Первый сорвал, и промазал. Второй тоже с руки попадание, затем с упора 4 выстрела. Нижний ствол уход вверх, верхний вниз. Мишень прилагаю.
Судя по мишени, не все пули "носом" прилетели?
 

Androsh

Слідопит
свинцовая колпачковая пуля и пробила 6мм стальной лист с 50 м? :D:D:D
Из помпы с 30 метров пулями Lee пробивало стальной штампованный диск от колеса авто. Сам видел. Но, думаю, там не 6 мм, меньше. А сталь разная бывает, если говно, то может и 6 пробьет )). На ютубе где-то видел видео, как чувак стрелял Lee по стиральной машине: пробивало навылет в любой плоскости ))
 

kef

Зброяр
Із всіх куль саме краще полетіли кулі "Полева" та"Озкара" перших випусків.Полева вибирав без дефектів пластику і форми кулі.В основному використовував порох "Сокол" ,пізніше перше "Тахо" та "Крук".Кращі результати були з порохом "Сокол".Вагу брав від 2-х до 2.4 гр.,в залежності від складових-.,та марки куль (1.2.3....)-це все кулі Полева.А "Озкара" була вся якісна і вага пороху теж була приблизно така сама.,поправка на + або-погодніх умов.
-Кращі результати дали рушниці марки:ІЖ-27 ,,.ІЖ-12.,ІЖ-18.,та ІЖ-54.Гірший і більш не стабільний бій показали рушниці ІЖ-26.,ІЖ-58.,ІЖ-43.Всі рушниці 12 калібру.Непогану кучність дали рушниці в 16 калібрі-ІЖ-58 та ТОЗ-БМ.Але їх я спеціально не пристрілював так як інші рушниці.Можливо такий бій був через те,що не вимірював звуження чоків стволів рушниць.Але чесно скажу ,що ІЖ-27 з кріпленням для оптики на планці мав дуже точний бій.,як з нижнього так і з верхнього стволу .Кріплення було таке як на німецьких трійниках.Новим власником Іжа стала людина ,яка врятувала не одне людське життя і сама пройшла всі кола пекла війни.
-Правда після інс...ту із всіх рушниць залишилися у мене: два "німці" та ІЖ-58-16 кал.,який уже знайшов свого нового власника.Власниками рушниць стали мої знайомі та друзі.Які успішно з ними полюють.
-А підбирати під свій "ствол"кулю можна до безкінечності,якщо вчасно самому не зупинитись.Головне якісні комплектуючі ,постійна вага куль.,можна і зважувати кожну кулю перед спорядженням.,бо стріляти будете я думаю не так часто..Розбіжності ваги куль однієї марки (партії) будуть.Можете перевірити самі.А звідси виникають всі проблеми-кучність- різкість.І до рушниці потрібно привикнути і старатися міняти чим рідше,тим краще.
-Всім успіхів,та вдалих полювань.
 

huntumy

Зброяр
Із всіх куль саме краще полетіли кулі "Полева" та"Озкара" перших випусків.
из всех пуль которыми доводилось стрелять пуля полева самая точная.
при чем из разных ружей результаты по кучности всегда лучше других пуль!!!
 

Dmitrriy

Мисливець
свинцовая колпачковая пуля и пробила 6мм стальной лист с 50 м? :D:D:D
Если вы в Одессе, то могу повторить с вами лично. На стенде Олимп, в яме, на дальнем краю стоит именно такой лист
 

сергей1975

Слідопит
А зачем проверять броники охотничьими свинцовыми пулями, я молчу про стальные.
Если в человека в бронике прилетит с расстояния метров 40-50 кусок свинца весом 32-40гр
с 12 калибра со скоростью под 400м/с, в лучшем случае это инвалид.
 

kef

Зброяр
Бачу що скоро тема переросте в іншу-Пробивна властивість мисливською кулею - армійських бронепластин різного класу захисту.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А зачем проверять броники охотничьими свинцовыми пулями, я молчу про стальные.
Если в человека в бронике прилетит с расстояния метров 40-50 кусок свинца весом 32-40гр
с 12 калибра со скоростью под 400м/с, в лучшем случае это инвалид.
Формула m*Vквадрат/2. Можно посчитать, что "приятнее", 12 калибр или например тот же 7,62.
Пуля Лии 28 грам или 0,028 кг, скорость пусть 400 м/с. Имеем 0,028*400*400/2= 2240 Дж
Пулька 7,62 пусть 12 грам=0,012, скорость 760 м/с, имеем 0,012*760*760/2=3465 Дж.
Так что ХЗ что "приятнее" :)
 

Dmitrriy

Мисливець
Вопрос немножко в другом - зачем писать сказки про сверхпробитие пули Ли?! Когда отстрелы на видео в ютубе говорят об обратном..
Давайте так-заклеймите меня позором за страшный обман и попытку ввести всех в заблуждение, потому как я не имею желания доказывать вам с пеной у рта. Я показывал на фото кучность, а лист стоял там и стоять будет. А тяжёлая пуля, ну к примеру Диабло, тоже проходила этот лист.
 
Зверху