Выпуск фазана в угодья. И кормушка для фазана своими руками.

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Ще 109 птахів випустили в Немирівському районі
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Ще 171 особину випустили в Вінницькому районі
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Всього, за підрахунками, випустили на 3 райони 780 особин
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Якщо приживуться і будуть давати потомство, це буде просто супер!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
мужики,все в ваших руках.
фазан,вообще не наша птица.
в Днепропетровской обо.он так же выпускался не один год.... прижился
главное,регулировать количество хищника, зимой подкармливать ( фазан при глубоком снегу очень страдает).... ну и по первой не выбивать
удачи
 

Hound

Мисливець
Доброго дня! Чи продає хтось підрощеного фазана для випуску в угіддя для подальшого розведення? Цікавить Черкаська і суміжні з нею області! Дякую!
 

veriovo4ka89@

Мисливець
В моєму районі єгеря добровільно зібрали на закупівлю фазана 90тис, щоб весною закупити поголів,я та випустити. В 2017 році директор одного з фермерських господарств видялив 10 тис на закупівлю молодняка і виділив кормів які зберігаються в нього на складі для підгодівлі.
Я 5 років працюю на підприємстві яке знаходиться на краю нас.пункту і з першого року примітив фазана і почав підкормлювати за власний кошт. Ну якось так.
А з іншого боку є люди які цілеспрямовано ходять НА ФАЗАНА! а дружини ходять і розповідають що він настріляв, а я невмію його готувати...
Ось так буває
 

Копатыч

Зброяр
Доброго дня! Чи продає хтось підрощеного фазана для випуску в угіддя для подальшого розведення? Цікавить Черкаська і суміжні з нею області! Дякую!
Продают, только не зимой .........
Поищите на ОЛХ, там продают ( есть яйца, для инкубатора ), свяжитесь с Сергеем Катышем, он в том году, покупал.
https://ua.all.biz/fazany-bgg1087211, здесь поспрашивайте .......
 

veriovo4ka89@

Мисливець
В мене виникло питання, а чи буде толк з того щоб зробити кормові посіви для куріпки і фазана. Тобто галявинами скопати в хащах землю, посіяти ячмінь або пшеницю і нехай росте а взимку на місці посіву буде насип з зерна і птахи будуть підйідати та удобрювати ці площадки. Хто підкаже?
 

Копатыч

Зброяр
В мене виникло питання, а чи буде толк з того щоб зробити кормові посіви для куріпки і фазана. Тобто галявинами скопати в хащах землю, посіяти ячмінь або пшеницю і нехай росте а взимку на місці посіву буде насип з зерна і птахи будуть підйідати та удобрювати ці площадки. Хто підкаже?
Скорее всего, толку, не будет ......
Почему?
Фазан и куропатка, оказываются в беспомощном положении, при снегопадах и образовании корки льда ( наст ), все то что "обсыпалось", естественно окажется под снегом .......
Лучше всего делать "кормушки" (вверху не засыпает снегом, наст - не страшен), и периодически, по мере надобности, подсыпать подкормку .......
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Так в принципі і роблю але хочеться збільшити кількість без того щоб вони були сильно помітні! Бо з таким народом уже 3 розібрали!
 

БЮВ

Слідопит
В мене виникло питання, а чи буде толк з того щоб зробити кормові посіви для куріпки і фазана. Тобто галявинами скопати в хащах землю, посіяти ячмінь або пшеницю і нехай росте а взимку на місці посіву буде насип з зерна і птахи будуть підйідати та удобрювати ці площадки. Хто підкаже?
знакомый служил в Венгрии. Там для фазанов в качестве кормовой ремизы выращивают кукурузу. Есть где спрятаться и есть пожрать.
 
Зверху