Выпуск фазана в угодья. И кормушка для фазана своими руками.

Trollik

Новачок
На моем канале вышел новый фильм, о выпуске фазана в угодье!
Советую посмотреть, и самое главное делать такие же добрые дела, ведь никто кроме нас не позаботиться о дичи.

П.С. Если вы так же проводите мероприятия по защите зверей, зовите меня, я буду рад снять и так сказать, показать этот добрый и правильный поступок.

 

Мартыныч

Мисливець
На моем канале вышел новый фильм, о выпуске фазана в угодье!
Советую посмотреть, и самое главное делать такие же добрые дела, ведь никто кроме нас не позаботиться о дичи.

П.С. Если вы так же проводите мероприятия по защите зверей, зовите меня, я буду рад снять и так сказать, показать этот добрый и правильный поступок.

Красавци! Респект!
 

MAPODEP

Мисливець
На моем канале вышел новый фильм, о выпуске фазана в угодье!
Советую посмотреть, и самое главное делать такие же добрые дела, ведь никто кроме нас не позаботиться о дичи.

П.С. Если вы так же проводите мероприятия по защите зверей, зовите меня, я буду рад снять и так сказать, показать этот добрый и правильный поступок.

у нас після випуску фазана, фазан не приходив на прикормочну площадку... На волі напевно він знайшов щось смачніше
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Я також хочу проводити такі біотехнічні заходи, тільки випускати планую тих що вирощені вдома і підрощенеми випускати в ті місця де є популяція. Тільки все стойіть на ручнику бо ніяк не вирішиться питання з місцем утримання.
Добре що люди не тільки беруть з природи, а й віддають в природу!!!!
Щастя і наснаги таким людям!!!
 

Demidl

Мисливець
можливо і дурне питання, але все ж спитаю. чи можливий хочаб теоретично випуск та заселення рівненщини фазаном. Я колись полював на нього в дніпропетровській, кіровоградській областях. умови і клімат майже невідрізняються від Рівненських. на рівненщині також є місця з балками і кормовою базою. чи реально хоча б теоретично його тут поселити?
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
можливо і дурне питання, але все ж спитаю. чи можливий хочаб теоретично випуск та заселення рівненщини фазаном. Я колись полював на нього в дніпропетровській, кіровоградській областях. умови і клімат майже невідрізняються від Рівненських. на рівненщині також є місця з балками і кормовою базою. чи реально хоча б теоретично його тут поселити?
У нас на Вінниччині цього року випустили в 3-х районах. Побачимо як він приживеться
 

ATIS

Снайпер
можливо і дурне питання, але все ж спитаю. чи можливий хочаб теоретично випуск та заселення рівненщини фазаном. Я колись полював на нього в дніпропетровській, кіровоградській областях. умови і клімат майже невідрізняються від Рівненських. на рівненщині також є місця з балками і кормовою базою. чи реально хоча б теоретично його тут поселити?
Пару років тому ФМСУ випускали фазана в своїх угіддях під змагання, який вцілів то до цих пір трапляється. То теоретично можна сказати що прижився.
 

Demidl

Мисливець
тобто теоретично і практично він може існувати і збільшуватися в популяціі на рівненщині. проблема в тому що достатньо кількість потрібно заселити?
 

ATIS

Снайпер
тобто теоретично і практично він може існувати і збільшуватися в популяціі на рівненщині. проблема в тому що достатньо кількість потрібно заселити?
Потрібно нормальних і відповідальних людей, бо після того випуску прочісували поля там як сапери, голота:mad:
 

ATIS

Снайпер
Знаю людей які планують в наступному році випускати фазана, без права пострілу, щоб розводився, але ще рано щось говорити. Поживем побачимо.
 

Demidl

Мисливець
Знаю людей які планують в наступному році випускати фазана, без права пострілу, щоб розводився, але ще рано щось говорити. Поживем побачимо.
це приватні угіддя чи утмр?я також зацікавлений щоб і в нас був фазан. можна детальніше?
 
Зверху