Вычинка шкур, киев

skiff

Мисливець
Подскажите где в Киеве можно качественно выченить шкуры лис, куниц, и тд. Спасибо
 

vityabana

Мисливець
Вечір добрий!На Куренівському ринку є дві точки там мужик і дідок приймають і продають вже чинені шкури!Також можуть вичинити Вашу!Товариш вичиняв там перед новим роком ,щось вийшло 150 грн.Поїдьте пошукайте,там десь в приміщенні критому в кінці!
 

Рост5721

Мисливець
Доброго, тоже ищу, недавно была тема, не успел сохранить, а найти не могу. Может кто подскажет, буду благодарен.
С Уважением.
 

skiff

Мисливець
Тоже очень нужно. Желательно Киев. Но можно и другие города, если мастер принимает шкуры через Новую Почту и тд.
 

Рост5721

Мисливець
Доброго, сам спросил, сам и отвечаю. :)Нашел у знакомых квитанцию, кто в ближайшее время узнает отпишитесь плиз. Даликовато от родины нахожусь,
С Уважением.
DSCF9053.jpg
 

Рост5721

Мисливець
Доброго, есть тел. кто занимается, территориально город герой Жашков, кому надо стучитесь в личку, скину номер. Будет возможность скину фото.
С Уважением.
 

skiff

Мисливець
Доброго, есть тел. кто занимается, территориально город герой Жашков, кому надо стучитесь в личку, скину номер. Будет возможность скину фото.
С Уважением.
Скиньте пожалуйста фото работ. Спасибо
 

Рост5721

Мисливець
Доброго, как сделаю покажу с удовольствием. Если Уважаемый с Жашкова отпишется в теме буду, благодарен. Телефон сори в личку, если хозяин выложит в теме буду рад. Если ещё найду сообщу.
С Уважением.
 

Аникей

Мисливець
Доброго, есть тел. кто занимается, территориально город герой Жашков, кому надо стучитесь в личку, скину номер. Будет возможность скину фото.
С Уважением.
Скиньте мені телефон будь ласка, я із сусіднього району ( Лисянський)
 

Maximus1983

Мисливець

Лисянський


Доброго дня земляче, я теж з Лисянського району.
Хоч і проживаю в Києві, але полюю в Лисянському районі, Дашуківський колектив , голова нашого колективу Василь Петрович, можливо знаєте.
Цікаво в якому Ви колективі, якщо не секрет?
 

Аникей

Мисливець
Лисянський

Доброго дня земляче, я теж з Лисянського району.
Хоч і проживаю в Києві, але полюю в Лисянському районі, Дашуківський колектив , голова нашого колективу Василь Петрович, можливо знаєте.
Цікаво в якому Ви колективі, якщо не секрет?
Доброго ранку! Д-ка В.П. знаю та і багатьох із Дашуківського колективу. Сам полюю від Дашуківки і аж до Почапинець- Хижинсько-Журжинецький так би мовити колектив. Ну а по качці то по району .
 

Maximus1983

Мисливець
Доброго і Вам.
То можливо ми ще й знайомі.
Цікаво як зараз з качкою на Лисянщині, бо сам давно не був.
 
Зверху