Відгуки про магазин САПСАН.

Свій

Новачок
Чи є тут жителі Рівеньщени, Волині, Хмельницька? Хто купляв зброю в магазині САПСАН. Чи діють там такіж знижки як скажімо в ібіс або ствол? Буду вдячний за відповідь.
 

ATIS

Снайпер
В Сапсані чи Арсеналі за знижку завжди можна домовитись, продавці супер і дбають про своїх клієнтів.
 

Дракон

Новачок
Знаю що в Хантері що у вінниці є знижка при купівлі зброї на все що відноситься до зброї знижка 5%
 

Свій

Новачок
Я купував там зброю. А які діють знижки в Ібісі?
Просто маю картку клієнта в ібіс там здається 10 чи то 5 відсотків брехати не буду. Вона накопичувальна. Але ремінгтон 783 в 308 немає. Лиш в 223, 243 і 30-06, Там зараз скидали на асортимент севедж. 15% З книжкою вийде 20-25%. Але вирішив ремінгтон 783 в 308. Я ви звідки? Якщо не секрет.
 

Свій

Новачок
Я купував там зброю. А які діють знижки в Ібісі?
Доречі ще в ібіс шикарний вибір набоїв і великий асортемент. І ціни з знижкою відносно нижчі чим в їхніх конкурентів. А з знижкою то взагалі супер. Звісно в порівнянні з іншими магазинами.
 

василь довжик

Слідопит
Я купував рушницю,нео12 в ібіс.Мені знижка вийшла 15 процентів(накопичувальна картка).На той момент в Сарнах не було.В Рівному все, що можна було так це 5 відсотків,при тому ціна в Рівному була 15300,в ібіс 14700,без знижки.Також в ібіс 5 одиниць крутив,вибрав яка сподобалась.В Рівному на той момент тільки один екземпляр був в пластику.Якось так.
 

ATIS

Снайпер
Я купував рушницю,нео12 в ібіс.Мені знижка вийшла 15 процентів(накопичувальна картка).На той момент в Сарнах не було.В Рівному все, що можна було так це 5 відсотків,при тому ціна в Рівному була 15300,в ібіс 14700,без знижки.Також в ібіс 5 одиниць крутив,вибрав яка сподобалась.В Рівному на той момент тільки один екземпляр був в пластику.Якось так.
В чому питання, поїхали в Ібіс і купили собі рушницю по знижці більшій ніж в Сапсані. Так багато хто робить з Рівного. ;)
 

pocket

Слідопит
Просто маю картку клієнта в ібіс там здається 10 чи то 5 відсотків брехати не буду. Вона накопичувальна. Але ремінгтон 783 в 308 немає. Лиш в 223, 243 і 30-06, Там зараз скидали на асортимент севедж. 15% З книжкою вийде 20-25%. Але вирішив ремінгтон 783 в 308. Я ви звідки? Якщо не секрет.
Я працюю в сфері продажу, і на акційний товар дисконтна картка не діє.
Тому -20 або -25 не буде.
Лише, кінечна акційна ціна.
На акційний товар, знижка не діє, якщо вона менша ніж сама акція.
 
Зверху