Відкриття 2016

игрок

Мисливець
Передзвонивши в місцеве відділення Хмельниччини наказ підписаний на відкриття полювання 6.08.2016р.

Може в когось є можливість виложити наказ на форумі.
 

Pavel1988

Снайпер

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня, колеги! Підкажіть, хтось є з Деражні? Відстрілки вже продають? Хочемо поіхати на відкриття в район зі сторони Гармаків. Може є контакти місцевого УТМРа. Заздалегідь дякую!
 

Pavel1988

Снайпер
Доброго дня, колеги! Підкажіть, хтось є з Деражні? Відстрілки вже продають? Хочемо поіхати на відкриття в район зі сторони Гармаків. Може є контакти місцевого УТМРа. Заздалегідь дякую!
І Вам доброго! Правда я не з Деражні, але скажу що відстрілки продавали ще 2 тижні тому у нас, думаю у них теж.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Дзвонив. Сказали, що так як друга область, потрібно заплатити трудоучасть в розмірі 150 грн. за кожного :(
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Трудоучасть платити не буду. Якщо їх муляє 600 грн. за раз, то будемо чекати відкриття у себе.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Дозволили нам не платити трудоучасть! Здоровий глузд переміг
 

Pavel1988

Снайпер
Дозволили нам не платити трудоучасть! Здоровий глузд переміг
Привіт! От і добре. Вчора ше хотів сказати щоб ти пробував проситися. Дивися лише щоб під час самого полювання не було ніяких нештатних ситуацій по несплаті. А так Ні пуху! Ні пера!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Привіт! Ми так і зробили, попросились, а потім гроші дістали і ультиматум - або берем разові відстрілки, або чекаємо тиждень і несем в свій УТМР.
Дивися лише щоб під час самого полювання не було ніяких нештатних ситуацій по несплаті
Якщо в мене є придбана відстрілка, це означає, що в мене є всі документи, на підставі яких її видають (інакше кажучи - далі вже проблеми УТМР), а так ще матроску, посвідчення мисливця, дозвіл на зброю - і ми готові.
До біса!
 

Ganik

Новачок
Дзвонив. Сказали, що так як друга область, потрібно заплатити трудоучасть в розмірі 150 грн. за кожного :(
дааа... ми з Камянця-Подільського, їздимо на качку у тернопільську обл, трудоучасть 50грн, у дунаєвецький р-н - 70 гр..
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
дааа... ми з Камянця-Подільського, їздимо на качку у тернопільську обл, трудоучасть 50грн, у дунаєвецький р-н - 70 гр..
Ми взяли відстрілки на Деражнянський район (самі з Вінницькоі області). Трудоучасть не платили
 
Зверху