Відкриття 2017

HaNtEr95

Мисливець
а краще, може є в кого фото чи посилання на наказ про відкриття полювання у тернопільській області 2017р ?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Обласного наказу немає вже не перший рік. Тільки районні.
Норми на день по Тернопільському:
норець великий -2
качка 5
лиска 6
гуска 3
кулик 10
голуб 10
перепілка 10
IMG_20170803_224917.jpg
IMG_20170803_224931.jpg

IMG_20170803_224917.jpg
IMG_20170803_224931.jpg
 

kef

Зброяр
Про себе у темах все я написав.Рівненська. обл.
-А що там зараз за озером де була комсомольська база відпочинку,потім в/ч.куди ходив паром від острова до пляжу .м.Тернопіль.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Про себе у темах все я написав.Рівненська. обл.
Кожен раз лопатити всі теми, це звичайно варіант...:)
Але погодьтеся по профілю якось простіше. Вам молодим достатньо одного разу щоб запам'ятати, а нам як в тому анекдоті "записуйте, я завжди так роблю".
 

Mykola STARyy

Снайпер
-А що там зараз за озером де була комсомольська база відпочинку,потім в/ч.куди ходив паром від острова до пляжу .м.Тернопіль.
http://reporter.net.ua/news/u-ternopoli-deputaty-viddaly-pryvatnyku-chotyry-gektary-parku
А зараз і не знаю що там.
:D:D:D паром, гарно сказано.

Офіційно "теплохід", але в Тернополі кажуть "катер".
 
  • Like
Reactions: kef

Соболь0809

Мисливець
Доброго дня куди краще на качку їхати недалеко від Тернополя крім Івачова там нема де постріляти купа народу і потрібно мати лодку
 

Boot

Новачок
Хочу спробувати пополювати на голуба.
Зрозуміло, це буде не на воді, а в полі.
Підскажіть, чи існує карта Тернопільського р-ну з позначеними забороненими до полювання зонами відтворення?
 

Taras-toz34

Мисливець
IMG_20170803_224917.jpg
Хочу спробувати пополювати на голуба.
Зрозуміло, це буде не на воді, а в полі.
Підскажіть, чи існує карта Тернопільського р-ну з позначеними забороненими до полювання зонами відтворення?
Почитайте пункт 1.1, в полі можна тільки на перепілку і в присутності єгера.
 

Boot

Новачок
А... точно, дякую! Уважно вичитав - на голуба дозволено лише на території водно-болотних угідь.
Сформулюю тоді питання інкакше - чи існує карта з межами водно-болотних угідь Тернопільського р-ну? І Зборівського?
Конкретно - річка Довжанка - водно-болотні угіддя?
 
Останнє редагування:

Taras-toz34

Мисливець
Минулих вихідних качка взагалі не літала. А вчора ввечері в Тернополі в парку Топільче від ставу вниз по течії такий льот був, що то капец ...
 

Соболь0809

Мисливець
Доброго дня хто знає чи є майстер по виготовленню чучел з Тернополя або області
 
Зверху