Відкриття 2018.

Mykola STARyy

Снайпер
Не знаю чи всім буде видно зображення з фейсбуку


 

Mykola STARyy

Снайпер
Доброго вечора!
"Відкрився" і я нарешті.
Поїхав на вечір. Спека спала, сонце совалося за хмарки. Виплив на воду, заліз в очерет, сиджу чекаю. Раптом як звіється вітер, нагнав чорнющу хмару, грім, блискавка. Очерет нагнуло аж до води. Ураган був такий що качка, лисуха котилися по воді! Все піднялося на крило, проти вітру немає сили, летить задом наперед, падає на воду, котиться, знов злітає. В небі чорно від дичини.
Хвиля перекочується через борт. Я до берега, поперек вітру, неможливо встояти, кілька разів буквально падав на коліна. Добрався до берега, через 5 хвилин вітер стих, дощ припинився, вийшло сонечко. Краса! А на мені сухого рубця нема. Пішов до машини, переодягнувся в сухе. Але на воду вже не тягнуло.
Це в Малашівцях, а в Г. Івачеві зовсім сухо.
 

ura83

Слідопит
upload_2018-8-6_17-30-29.png


Також попав у неділю десь біля 18-00 на цю бурю, приблизно десь на хв. 10 на дворі було темно як уночі, хоча дощу не було., но вітер капець... (до машини ледве занесло..... )
Але встиг зробити один постріл :D
 
  • Like
Reactions: DVV

KFoR

Зброяр
Переглянути вкладення 396534

Також попав у неділю десь біля 18-00 на цю бурю, приблизно десь на хв. 10 на дворі було темно як уночі, хоча дощу не було., но вітер капець... (до машини ледве занесло..... )
Але встиг зробити один постріл :D
Я теж був на соняшнику, встиг добіг до машини :)
 

ura83

Слідопит
Я теж був на соняшнику, встиг добіг до машини :)
На соняшнику (був біля "палія") голуба мало практично не було
А у суботу ходив по збручі качки не бачив,(бачив, але далеко:D) , а от голуба було валом настрілявся о-го-го ...
 
Зверху