Відновлення документів

Статус
Закрита.

- =Yus3= -

Новачок
Підскажіть чи можливо відновити втрачені документи ( посвідчення мисливця та дозвіл на зброю)? Дозвіл на зброю належав батькові, але я хочу переоформити зброю на себе. Чи можливо переоформити зброю по місцю реєстрації зброї, якщо втратив дозвіл на зброю?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
- =Yus3= -;39186 сказав(ла):
Підскажіть чи можливо відновити втрачені документи ( посвідчення мисливця та дозвіл на зброю)? Дозвіл на зброю належав батькові, але я хочу переоформити зброю на себе. Чи можливо переоформити зброю по місцю реєстрації зброї, якщо втратив дозвіл на зброю?
Відновлюється все!
Але стосовно зброї - у райвідділі міліції за місцем реєстрації зброї, а посвідчення мисливця - за місцем видачі попередніх документів.
Але у вас питання складніше. Перед тим, як переоформлювати рушницю батька на себе, требя оформити собі дозвіл на придбання зброї, а потім ідти із батьком до його дозвільної із своїм дозволом на придбання, батько пише заяву на продаж, а Ві надаєте свій дозвіл і оформлюєте рушницю на себе.
Це - коротко, бо там будуть ще деякі нюанси (наприклад, щодо сплати послуг дозвільної)
 
Статус
Закрита.
Зверху