Відстріл бродячих собак

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
Такий "гріх" і замною рахується.Малого мого чуть не роздер пес ротвейлер .,у власному дворі......Дуже привик до рідної мені людини,і коли її не стало,то з собакою щось сталось.....
 

Genry

Снайпер
Денег выделяют... приюты строят... в чем смысл вообще поддержания "мультипородных" собак?
Объясните мне это пожалуйста. Для чего нужны беспородные собаки у которых нет хозяина(мыло с них вроде как не варят уже)?
Только не используйте слова СОЧУВСТВИЕ и ГУМАННОСТЬ, т.к. даже онкобольным детям страна не в состоянии оказать помощь.
 

andremon

Мисливець
Денег выделяют... приюты строят... в чем смысл вообще поддержания "мультипородных" собак?
Объясните мне это пожалуйста. Для чего нужны беспородные собаки у которых нет хозяина(мыло с них вроде как не варят уже)?
Только не используйте слова СОЧУВСТВИЕ и ГУМАННОСТЬ, т.к. даже онкобольным детям страна не в состоянии оказать помощь.
Так это же элементарно, с больных детей ведь много не урвешь, а на собачьих приютах можно неплохо стричь, я раньше уже рассказывал про собачку с пластиковой сережкой в ухе и оттянутыми сиськами...
 

Сергийко

Слідопит
Денег выделяют... приюты строят... в чем смысл вообще поддержания "мультипородных" собак?
Объясните мне это пожалуйста. Для чего нужны беспородные собаки у которых нет хозяина(мыло с них вроде как не варят уже)?
Только не используйте слова СОЧУВСТВИЕ и ГУМАННОСТЬ, т.к. даже онкобольным детям страна не в состоянии оказать помощь.
Исходя из Вашей логики,не использую слова Сочувствие и Гуманность,спрошу и у Вас.А зачем тогда сочувствовать и гуманно относиться к больным детям?
 

andremon

Мисливець
Исходя из Вашей логики,не использую слова Сочувствие и Гуманность,спрошу и у Вас.А зачем тогда сочувствовать и гуманно относиться к больным детям?
Ну, наша страна, как бы уже довольно давно - страна контрастов, к бродячим животным гуманность проявлять надо, а вот к старикам с нищенской пенсией, нет...
 

Сергийко

Слідопит
Вы предложили не использовать и не применять термины.Почему же вы их применяете выборочно когда вам это к чему то угодно?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Исходя из Вашей логики,не использую слова Сочувствие и Гуманность,спрошу и у Вас.А зачем тогда сочувствовать и гуманно относиться к больным детям?
Кожна більш-менш наділена інтелектом істота відноситься зі співчуттям до собі подібних. Хто до дітей, хто до бродячих псів.
 

Сергийко

Слідопит
Сергийко, Вы меня пугаете( Сравнить ребёнка с бродячей собакой это
Даже слова не подберу(
!
Скорее вы пугаете своим отношением,даже термины гуманность и сочувствие сразу отбросили по отношению к собакам.Напомню вам про фашизм,когда целый народ забыл эти слова.Предлагаете отвергнуть эти слова по отношению к собакам,а потом ко всему остальному?Ну посмотрите тогда на политику северного соседа,там тоже все постепенно проходит.
Не можете подобрать слова? Конечно не можете,ибо не призываю к поголовному и бездумному истреблению собак.Вы же в упрек в противовес ставите больных детей.Поднимите тему за детей или ещё за что,чем должно опекаться государство, обсуждайте там.Я поднял конкретную тему и не тычте пальцем,мол а вон там и там куча проблем,что вы мол за тех собак волнуетесь.Ну давайте буде молчать.
Да и сравнивать начали Вы(#256),а обвинили меня.Кто вы после этого?
 
Останнє редагування:

Сергийко

Слідопит
Кожна більш-менш наділена інтелектом істота відноситься зі співчуттям до собі подібних. Хто до дітей, хто до бродячих псів.
Хотите сказать,что я собака,а не человек,если к ним имею сочувствие и гуманизм?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Хотите сказать,что я собака,а не человек,если к ним имею сочувствие и гуманизм?
В одному радянському фільмі пан Ісаак питав:"Моня, тьі не можешь закрьіть рот, или да?". Ваше мислення виглядає саме так.
Співчутта і гуманізм по відношенню до бездомних псів це збочення! Явам рахував, маніпуляції з одним псом обходяться біля 2000грн! А більшість стариків живуть(?) на 1400грн/місяць! Батьки просять по 20000-30000грн(по суті мізерні суми) на лікування дітей, держава не може забезпечити, а "гуманістибля", закликають до співчуття??
Нема грошей на стариків і дітей, нєхер тратити на шолудивих.
Пардон за мій французький.
Сьогоднішня ситуація. У мене по подвір'ю бігають два дратхаари. Зі всіма паперами, прививками і тд. Місце проти двору облюбувала зграя бродячих псів. Там дерева, тінь, при нинішній жарі псам лафа. По сусідству гуртожиток, гуманісти всіх мастей песиків підгодовують. Рай земний.
А тепер УВАГА!
Сьогодні дзвінок мені на телефон: Щось роби зі своїми собаками, бо вони гавкають на бродячих, неможливо слухати.
Або при в'язуй, або закривай, а ні, то ми їх потравимо!
І що ви порадите в цій ситуації, пане гуманітарій?
 

Сергийко

Слідопит
Пане лікар-психіатр,що ставить діагнози,а хіба ми з вами мусимо тим заматися?Звертайтесь кудись з тим питанням по місцю проживання.Я у Львові знаю куди звертатись і при необхідності то зроблю,а скілки воно в грошах виносить,то то вже не мені вирішувати,а місцевому бюджету.
Я не закликаю їми тішитись,але питання полягає в відношенні до них.Якщо єгерська служба вирішить в угіддях їх відстрілювати,то може і буду відстрілювати,або якщо будуть становити безпосередню загрозу.А так за власним розсудом валити кожного пса я пас,і вас всіх закликаю до обдуманих рішень,власне рішень,а не до заборони відстрілу як такого.Будемо мовчати,то так не вирішим жодного питання,навіть наведений приклад про пенсіонерів буде не вирішено мовчки.
 

Сергийко

Слідопит
Але не можна не погодитись і з вашими думками щодо собак довкола,тож не мовчіть,говоріть тим,хто цим зобов'язаний займатись!Я ж не намагаюсь нести заборони,тільки хочу донести думку щодо прийняття вірного обгрунтованного рішення з цього питання.
 

Mykola STARyy

Снайпер
і вас всіх закликаю до обдуманих рішень,власне рішень
Приклади можете навести?
Але не можна не погодитись і з вашими думками щодо собак довкола,тож не мовчіть,говоріть тим,хто цим зобов'язаний займатись!
Чим "цим"? Якщо шолудиві за моїм парканом з кліпсами, кого викликати і на що жалітися? В них реально більше прав ніж у моїх!
Це нормально?
 

Genry

Снайпер
Сергийко, не уходите, пожалуйста, от темы разговора... Выше я сказал, что не вижу смысла в содержании бродячих собак. Так же, я попросил, объяснить мне какой в этом смысл(учитывая происходящее с людьми в этой стране).
Вопрос лично к Вам: Что бы лично Вы выбрали 1. Создание питомника породистых собак 2. Создание приюта для бродячих.
 

Mykola STARyy

Снайпер
За мого дитинства дзвінок в санстанцію, пара пострілів і питання вирішене.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Сергийко, не уходите, пожалуйста, от темы разговора... Выше я сказал, что не вижу смысла в содержании бродячих собак. Так же, я попросил, объяснить мне какой в этом смысл(учитывая происходящее с людьми в этой стране).
Вопрос лично к Вам: Что бы лично Вы выбрали 1. Создание питомника породистых собак 2. Создание приюта для бродячих.
В першому випадку треба результатом виправдати затрати, в другому достатньо навішати кліпс.
 
Статус
Закрита.
Зверху