Відстріл бродячих собак

Статус
Закрита.

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Расскажу свою байку:
Еду, значит, на рыбалку, спускаюсь к водоёму (степь-посадки-глушняк на 5 вёрст в радиусе). Выскакивает зайка ( начало ноября), лушперится в бампер, потом в колесо (Нивы) и падает мёртвым. Остановка, выскакивает кодло собакен, в глазах недоумение... Я, выхожу, зайку за лапки и в авто, говорю: "Спасибо" и валю....КАКАЯ ДОСАДИНА В ГЛАЗАХ У СОБАКЕН!!!! Они ведь тоже охотники, причём организованные...
И причем очень умелые ,,, даже охоту котлом и с приемом устраивают , жизнь и желание жить диктуют свои правила
 

foxcafcher

Мисливець
Никогда при возможности не пропускаю. Очень много вреда от них в угодьях.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці як ви не розуміете ..... собака вона хіщник , коли людина її годуе вона вірна людині , але коли їй доводиться добувати хліб самотужки , то вже е дуже хитрий і небеспечний звір
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці як ви не розуміете ..... собака вона хіщник , коли людина її годуе вона вірна людині , але коли їй доводиться добувати хліб самотужки , то вже е дуже хитрий і небеспечний звір
Вань а не люди то часом тих собак повикидали як непотріб на вулиці? Маємо результат, за все потрібно відповідати в цьому житті
 

Мартыныч

Мисливець
А звідки в колгоспі ті пси взялися?-самі дозволили їм наплодитися.Але тут принаймні було звернення.Питання більше в тому,щоб часом не застрелити хазяйську собаку,яка може і згубилась,а може і навіть мисливська,але за кілька днів скитань з вигляду більше схожа на чупакабру.Я двічі на відкритті бачив,як лайки тікали,може і покрал ,але шукали довго,а якийсь олень побачить пса і гахне по ньому,може він і не розуміється,бо олень.
Как можно не отли
Фу фу фу, негідник)
Я посмотрю, когда они твоего близкого порвут(не дай Бог) я посмотрю,что Вы будете делать!
 

Сергийко

Слідопит
У Львові молодих бездомних собак значно поменшало.


У Кривому Розі побільшало: пьють курво, вештаються, матькаються і по ночах спать не дають... І де їх батьки-суки?
А чого місто мовчить?Ви безязикі,чи не маєте права голоса?
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Міг би забрав всіх, а так з 5 собак 3 підібрані на вулиці
Маленьки шавки
Вань а не люди то часом тих собак повикидали як непотріб на вулиці? Маємо результат, за все потрібно відповідати в цьому житті
А я мав на увазі здорових переводняків , які збираються в зграї і дійсно загрожують і не тільки в містах , в селах нападають на кіз , телят і баранів
 
Статус
Закрита.
Зверху