Відстріл бродячих собак

Статус
Закрита.

Сергийко

Слідопит
І чого так до мене говорити неприязно.Мова за псів в угіддях,а не у містах і селах.В місті хай вирішує місто,а в селах і їхніх угіддях теж є кому цим зайрятись.Чи вам кортить кров безумно пускати.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
  • Like
Reactions: kef

tyrist 1945

Тигр
Тема правильна... Є один нюанс. Якщо ти мисливець і вибрав цей шлях, то будь добрий оберігай дичину. І відстрілюй хижака. Це є у всьому світі. Мені шкода псів але я їх настріляв дуже багато. Якось так..
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Маленьки шавки

А я мав на увазі здорових переводняків , які збираються в зграї і дійсно загрожують і не тільки в містах , в селах нападають на кіз , телят і баранів
Та яка різниця, шавки чи здоровенні
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Олексо , шавка , тому і зветься шавкою ,бо просить або попрошайнічае , а здоровий пес буде сам собі добувати на прожиття
Не аргумент, зовсім не аргумент, шавка попроворніша за велику, і так само добуває собі на життя, там де силой не пропхнеш включається мізок, і шавка в тому знає толк
 

Сергийко

Слідопит
Зрештою і кабан дуже небезпечна тварина,і змія,та й лебеді з качкою якось не в ладах.Та й качки і голуби на полях не охорону несуть.А чимало риби пожерають.
Нас читають не тільки сформовані мисливці,а багато хто,навіть гості сайту,то може сформуйте думку по пунктах з амгументацією.
 

ТАР

Снайпер
І чого так до мене говорити неприязно.Мова за псів в угіддях,а не у містах і селах.В місті хай вирішує місто,а в селах і їхніх угіддях теж є кому цим зайрятись.Чи вам кортить кров безумно пускати.
У нас біля села є совкові дачі, люди бувають там раз на тиждень проте собак розвели всі! Ті собаки бігають по селу і неодноразово бачив в угіддях шатались з зайченям в зубах. Був випадок коли одна з собак понадилась до сусіда крала яйця і інколи давила курей, той чоловік знайшов власників дачі і собаки прийшов поговорити - йому посміялись в обличчя. Пішов додому взяв рушницю повернувся до них і застрелив ту собаку у них на очах біля їхнього двору.
 

tyrist 1945

Тигр
У нас біля села є совкові дачі, люди бувають там раз на тиждень проте собак розвели всі! Ті собаки бігають по селу і неодноразово бачив в угіддях шатались з зайченям в зубах. Був випадок коли одна з собак понадилась до сусіда крала яйця і інколи давила курей, той чоловік знайшов власників дачі і собаки прийшов поговорити - йому посміялись в обличчя. Пішов додому взяв рушницю повернувся до них і застрелив ту собаку у них на очах біля їхнього двору.
І добре зробив.
 

Сергийко

Слідопит
Теж в Москві бачив аналогічне,свійські собаки кусали людей,то їх через паркан бензином покропили...
 
Статус
Закрита.
Зверху