Відстріл бродячих собак

Статус
Закрита.

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Сергію , МИСЛИВЕЦЬ навіть початківець зможе відризнить безхозну і мисливську собаку , ну а хто цього не вміе , то е такий закон не писаний , ЯКЩО НА ПОЛЮВАННІ ВСТРЕЛИВ МИСЛИВСЬКУ СОБАКУ , то купуеш за свої кошти щеня хозяїну і віддаеш те з чого стриляв
 

tyrist 1945

Тигр
Сергію , МИСЛИВЕЦЬ навіть початківець зможе відризнить безхозну і мисливську собаку , ну а хто цього не вміе , то е такий закон не писаний , ЯКЩО НА ПОЛЮВАННІ ВСТРЕЛИВ МИСЛИВСЬКУ СОБАКУ , то купуеш за свої кошти щеня хозяїну і віддаеш те з чого стриляв
І це правило до речі діє в нас до цих пір.
 

kef

Зброяр
Особисто знаю одного "єгеря",правда він вже не працює.Розповідав досить таки "серйозно",що під час полювання у Славутських лісах у верболозах почув шурхіт ......втулив туди із двох стволів,думав вовк -підходжу-собака ,тільки вже не уточнював чи мисливська .
ЯКЩО НА ПОЛЮВАННІ ВСТРЕЛИВ МИСЛИВСЬКУ СОБАКУ
Що тут ще можна сказати......
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Особисто знаю одного "єгеря",правда він вже не працює.Розповідав досить таки "серйозно",що під час полювання у Славутських лісах у верболозах почув шурхіт ......втулив туди із двох стволів,думав вовк -підходжу-собака ,тільки вже не уточнював чи мисливська .


Що тут ще можна сказати......
А той єгер ксіву на сало виміняв? Не бачиш ціль-стріляти не можна
 

kef

Зброяр
Воно то так ,але хіба ніхто не попадав під осип шроту ,чи не чув з яким виттям пролітає куля .,від сусіднього номеру.......
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Воно то так ,але хіба ніхто не попадав під осип шроту ,чи не чув з яким виттям пролітає куля .,від сусіднього номеру.......
Було і не раз , та хай господь боронить від такого , до речі і мою Умку дробю начинили в вісім місяців , думав що працювати не буде вже , та нічого бог милував
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Воно то так ,але хіба ніхто не попадав під осип шроту ,чи не чув з яким виттям пролітає куля .,від сусіднього номеру.......
Шріт на голову падає регулярно на відкриття по перу, особливо потерпають ті хто в камуфляжі на лодках в очереті никається
 

kef

Зброяр
Кожен рік поповнюється статистикую про летальні випадки (вбивство з необережності).І тоді вже потерпілого думаю ,що цікавить не буде ,в певнений був той стрілець чи ні ......
-І так саме і з собаками ........
 

kef

Зброяр
Добре,що я хоть не по власній волі ,але став тихохідним полювальником.........і уникаю "масовок" на полюванні.......А то таку картину не раз бачив ......І як з під шкіри шріт виймається ...
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
.І як з під шкіри шріт виймається ...
Куме та х...й ви попадете в мою дупу з тридцяти метрів , що я і не попаду ??? перший дае свій патрон одиничку і стае в позу ( патрон без шроту ) , другому стае жалко кума і ставе сімку замість одинички , бац , скора і так далі :D:D:D:D:D:D
 

Сергийко

Слідопит
Солдат застрілив солдата.Шукали в тілі 7.62,а знайшли поліетиленовий пакетик.То дурня,а пишеться кров'ю.Стережімося!
 

kef

Зброяр
За 120 метрів ширина осипу шроту буде мати десятки метрів,не реально...,хотя можна переплутати людську дупу із собачою:D:eek:
 
Статус
Закрита.
Зверху