Вільний продаж зброї.Висловлюємо свої думки!

Ваша думка щодо вільного продажу зброї

  • Так я за вільний продаж.

    Голосів: 46 73,0%
  • Ні я проти

    Голосів: 17 27,0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    63

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ти ще спитай, чи пьют вони на роботі горілку!.. Ну є в нього можливість видати наградну зброю, та ще не за свої кошти - чому не зробити? А що ми про нього думаємо, його, на жаль, на цей час не цікавить... У нас героїв України Бог знає кому надавали! Можливо - й за гроші...
Хто чим керує (або як сказано у одному радянському кіно: "Що можу!..").
 

KFoR

Зброяр
а потом решать, кому его давать.
Так "давати" ніхто не просить. Мова йде про "дозвіл" законно придбати. Кому на "пиво" не вистачає той 200-400-1000 вічнозелених за пістоль не дасть. Та і ідентифікувати резінку чи гладкий не реально, а нарізний легко.
 

KFoR

Зброяр
Ти ще спитай, чи пьют вони на роботі горілку!.. Ну є в нього можливість видати наградну зброю, та ще не за свої кошти - чому не зробити? А що ми про нього думаємо, його, на жаль, на цей час не цікавить... У нас героїв України Бог знає кому надавали! Можливо - й за гроші...
Хто чим керує (або як сказано у одному радянському кіно: "Що можу!..").
Мене якраз цікавить КОМУ І ЗА ЩО подарували зброю ЗА МОЇ КОШТИ. А мені собі купити за свої ж не можна.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так "давати" ніхто не просить. Мова йде про "дозвіл" законно придбати. Кому на "пиво" не вистачає той 200-400-1000 вічнозелених за пістоль не дасть. Та і ідентифікувати резінку чи гладкий не реально, а нарізний легко.
Мова дещо про інше...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мене якраз цікавить КОМУ І ЗА ЩО подарували зброю ЗА МОЇ КОШТИ. А мені собі купити за свої ж не можна.
Не зовсім так. Якщо, наприклад, ти позаштатний кореспондент часопису... "Рога чи копита" або "Мурзилка", то маєш право!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У той же час, я проходив більше 20 років із наганом та макаровим, з сигнальним пістолетом та травматом (який і зараз ще є), то можу сказати, що він (вони, крім ракетниці) жодного не застосовувалися і це дуже радує!
Правда, з нагана обстріляв браконьєрів на газоні53 вночі, коли вони нас ледь не скинули із дороги, потім мав справу із прокуратурою... Недовго колупали, але було. Зараз би, мабуть, засадили або позбавили службової зброї.
 

KFoR

Зброяр
Не зовсім так. Якщо, наприклад, ти позаштатний кореспондент часопису... "Рога чи копита" або "Мурзилка", то маєш право!
В принципі це питання "легко" вирішується, тут справа в принципі. Але це не "правильно" я собі "вирішу" травмат, а хтось таким же способом КНЗ, а як же "перед законом всі рівні"?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
як же "перед законом всі рівні"?
Чому ж все? Не всі: нардепам можна короткодульне, хоча я не думаю, що у них ворогів було менше, ніж, наприклад, у мене.
Но - "наш народ"! Как доврався до годівниці, то всі обіцянки забувають...
 

KFoR

Зброяр
Чому ж все? Не всі: нардепам можна короткодульне, хоча я не думаю, що у них ворогів було менше, ніж, наприклад, у мене.
Но - "наш народ"! Как доврався до годівниці, то всі обіцянки забувають...
Так ото ж бо й воно. І буде так поки платники податків не будуть вимагати щоб наші слуги народу таки виконували наші вимоги. А цього не буде доки кожен працівник будь то на заводі чи в лікарні не будуть знати скільки вони заплатили податків. А так кожен би запитав на що пішла половина моєї зарплатні.
зі. Брешу тепер не половина, а тільки 38.5%
зі.зі. але це вже розмови про "що, а якби" нажаль...
 
Останнє редагування:

andremon

Мисливець
Моє шанування, легальна зброя для самозахисту, цікава і дещо болісна для нас тема, мені на пам"ять приходять недавні, і начебто щирі, обіцянки одного плюгавого кроля про карабін військового зразку для кожного громадянина чоловічої статі, проте як відомо "обіцянка - цяцянка" та мабуть озброювати народ який саме грабуєш, щонайменьше безглуздо. Звісно, зважаючи на те що ні один представник закону за ваш пограбунок, вбивство, тощо формально не несе відповідальності, а відповідати мае лише за розкриття цієї справи (та і те на согодні під великим питанням) зброя громадянам потрібна. Але... і якщо я бодай щось розумію, думаю нормальних законів і щодо зброї, та і взагалі нормальних законів, у нас не буде іще довго.
П.с. проголосував "за"
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
[QUOTE="andremon, post: 474818, member: 21541"
П.с. проголосував "за"[/QUOTE]]Інтересна позиція: у державі бардак, при владі суки, закони - г.вно! Висновок: народ озброїти! Хай один одного престріляють!
І, хлопці, не знаю, яка у вас є чи була зброя, а я років 25 із бойовою проходив, мав років 20 короткодульну нарізну, спав із нею під подушкою. А зараз - все здав-продав, залишився травмат, і то - немає кому продати. І нічого воно мені (окрім полювання та інспекційної служби) не дало. Але обмежень у поведінці - багато! Як мінімум - не пити! Та й не завжди встигнеш кнз використати: підійдуть заради заволодіння цією зброєю іззаду, трахнуть по кумполу каменем - і все!... і згадати про нього не вістигнеш!
Це я вам кажу, як "людина із рушницею". Точніше "із пістолетом"!
Хто їм ще володів?
 
Останнє редагування:

andremon

Мисливець
[/QUOTE]Інтересна позиція: у державі бардак, при владі суки, закони - г.вно! Висновок: народ озброїти! Хай один одного престріляють! [/QUOTE]
Все приблизно так і є, крім висновку, який на мій погляд має звучати так: оскільки держава гарантувати нам нічого не збирається, народу не заважати у його, богом данім праві захищати себе і своїх близьких ! І чорт забирай, зовсім не важливо чим, цей народ, буде це робити, кулаками, ломом чи пістолєтом! Хоча все це не більше ніж слова, волю у цому світі ніхто ні кому просто так не дає!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Щось мені здається, що наші люди будуть не волю здобувати цими пістолями, а, скоріш за все, таки покалічать один одного...
Та й чого нам тут сперечатися? Я пояснив свою думку, чому, скоріш за все, кнз народові найближчим часом не дадуть, у вас інші думка і бажання - можу надати адресу Верховної Ради України, а адресу дядька, за якого ви голосували, сподіваюсь, і так знаєте, ще й до нього зайдіть!
Ну, я вам свою думку озвучив, а ви свою намагайтеся реалізувати!
ПіСі. Скільки патріотів було в зоні АТО, а деякі ще й "трофеї" привезли із місць боїв. І скількох вже затримали за порушення законів із зброєю у руках?.. І що - вони боролися із несправедливою владою?
Та не дадуть вам такої зброї найближчим часом!
Я для себе тему зачинив.
 

KFoR

Зброяр
Щось мені здається, що наші люди будуть не волю здобувати цими пістолями, а, скоріш за все, таки покалічать один одного...
Ну от з цією вашою думкою я ніяк не зможу погодитись. Скільки вже є легальної зброї, а скажіть мені скільки чорних стволів? І яка проблема нарику купити чорний ствол? Так чому не прийняти закон який дозволить володіти кнз всім адекватним громадянам які зможуть його придбати?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо хтось може щось вкрасти чи зробити, здобути у незаконний спосіб, так це не є причиною просто так все це дозволяти робити у законний спосіб. Тим більше, що встановлення певних заборон і є само по собі засобом боротьби із розповсюдженням чогось забороненого. І не всі і не всім будуть продавати те, що заборонено, бо за це настає певна відповідальність, що вже є стримувальним чинником, не всі захочуть нести відповідальність через порушення законів. Інакше закон взагалі би не встановлював обмежень чи заборон, а просто вожді дивилися б, хто кого пристрелить першим (як тут деякі пропонують).
А потім, що таке "які будуть визнані адекватними"? Днями один хороший, всіма шанований поліціянт, який пройшов усі перевірки, у тому числі й психіатричні, сам собі вкоротив віку табельною, причин ніхто не бачить! А тут усім пороздавати "і хай проведуть близько природний відбір самі". Сподіваєтеся, що виживе самий кращий, тобто - ви?!.
Ще раз нагадаю, як про демократію сказав пан Черчіль: "Демократия — наихудшая форма правления, если не считать всех остальных». Око за око та самосуд навіть у нас у Державі - забороні принципи. І стріляти у віх випадках у кого схочеться - а хрін ван в .упу! Тут скільки народу знає, яким документом, наприклад, посадовим особам, яким відповідно до чинного законодавства дозволено володіння вогнепальною зброєю, визначене право застосовувати її? Тут багато, сподіваюся єгерів чи інспекторів, вони б повинні хоча б це знати! Та навіть, коли ви, слава Богу знаєте та читали цей документ, то все відразу можете правильно оцінити та проаналізувати? Коли я стріляв у молодості по газону із браконьєрами, цього документа ще не було, а якби був - вже або відсидів, або крові попили!..
ПіСі. Хлопці, в мене грип як мінімум, та ще у жінки сьогодні день народження, а я хрін його знає, на час витрачаю...
ПіПіСі. Повірте, і часом ваші пріоритети трошки зміняться.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Якщо хтось може щось вкрасти чи зробити, здобути у незаконний спосіб, так це не є причиною просто так все це дозволяти робити у законний спосіб. Тим більше, що встановлення певних заборон і є само по собі засобом боротьби із розповсюдженням чогось забороненого. І не всі і не всім будуть продавати те, що заборонено, бо за це настає певна відповідальність, що вже є стримувальним чинником, не всі захочуть нести відповідальність через порушення законів. Інакше закон взагалі би не встановлював обмежень чи заборон, а просто вожді дивилися б, хто кого пристрелить першим (як тут деякі пропонують).
А потім, що таке "які будуть визнані адекватними"? Днями один хороший, всіма шанований поліціянт, який пройшов усі перевірки, у тому числі й психіатричні, сам собі вкоротив віку табельною, причин ніхто не бачить! А тут усім пороздавати "і хай проведуть близько природний відбір самі". Сподіваєтеся, що виживе самий кращий, тобто - ви?!.
Ще раз нагадаю, як про демократію сказав пан Черчіль: "Демократия — наихудшая форма правления, если не считать всех остальных». Око за око та самосуд навіть у нас у Державі - забороні принципи. І стріляти у віх випадках у кого схочеться - а хрін ван в .упу! Тут скільки народу знає, яким документом, наприклад, посадовим особам, яким відповідно до чинного законодавства дозволено володіння вогнепальною зброєю, визначене право застосовувати її? Тут багато, сподіваюся єгерів чи інспекторів, вони б повинні хоча б це знати! Та навіть, коли ви, слава Богу знаєте та читали цей документ, то все відразу можете правильно оцінити та проаналізувати? Коли я стріляв у молодості по газону із браконьєрами, цього документа ще не було, а якби був - вже або відсидів, або крові попили!..
ПіСі. Хлопці, в мене грип як мінімум, та ще у жінки сьогодні день народження, а я хрін його знає, на час витрачаю...
ПіПіСі. Повірте, і часом ваші пріоритети трошки зміняться.
Вітання для дружини!!!
 

KFoR

Зброяр
Тим більше, що встановлення певних заборон і є само по собі засобом боротьби із розповсюдженням чогось забороненого.
В наших реаліях встановлення заборон для володіння КНЗ чи травматами, доречі без ЗАКОНУ, а тільки на підставі наказу МВС покликані не обмежити доступ до зброю неадекватів, а для банального косіння бабла на травматах, а хто вже дуже хоче бути рівнішим ніж інші то на нагородній зброї. Інших обєктивних причин чому в нас можна купити http://stvol.ua/catalog/s_prodolno_skolzyashchim_zatvorom/333379/ оце абсолютно легально, а травмат треба "рішати"
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По-перше, те , що ви указали, теж не всім продають, та за дозволом. По-друге, наказ МВС № 622 розроблений та затверджений на підставі Закону України "Про міліцію" (зараз - "Про поліцію").
Знову ж. Я висловив свою думку з цього питання та розповів, що знаю про ситуацію. Ви можете домагатися прийняття Закону "Про зброю", буде - там все пропишуть. Не факт, що всім сподобається.
 

KFoR

Зброяр
По-перше, те , що ви указали, теж не всім продають, та за дозволом. По-друге, наказ МВС № 622 розроблений та затверджений на підставі Закону України "Про міліцію" (зараз - "Про поліцію").
Знову ж. Я висловив свою думку з цього питання та розповів, що знаю про ситуацію. Ви можете домагатися прийняття Закону "Про зброю", буде - там все пропишуть. Не факт, що всім сподобається.
Напевно ви мене не чуєте, продають всім охочим зброю набагато небезпечнішу ніж травмат і КНЗ після отримання дозволу і без спеціальних статусів. А от якраз і скажімо так ексклюзивність травмата, або навіть КНЗ, а в деяких випадках і автоматичних штурмових гвинтівок дає можливість керівництву і не тільки МВС мати... продовжіть будьласка :)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Чесно кажучи, не зовсім зрозумів...
Але, повернувшись до Вашого попереднього посту, можу сказати, що буде Закон "Про зброю", наприклад, але підзаконний акт, як працювати відповідальному виконавцю у нас, думаю, все одно буде. І будуть певні обмеження перепони, які попередньо треба буде людині-претенденту пройти. И будуть тут корупційні дії чи ні, у першу чергу буде залежать від претендента на дозвіл і зброю: подивіться, навіть тут, на сайті, більшість питань , "скільки коштує дозвіл?", має на увазі питання не точну й повну ОФІЦІЙНУ ціну питання (мед, послуги, страховка тощо), а скільки дати на лапу *читай - хабаря), щоб забрати відразу дозвіл і піти звідти!..
ось з відкіля ноги ростуть.
Але, повертаючись до початку та назви теми, вважаю, що я відповів на питання, чи буде вільний продаж зброї - НІ! І ми - одна із причин цього...
 
Зверху