Вінницька Міськ -районна організація УТМР

vadim69

Мисливець
C чем и поздравляю Карвацкого!Дай Бог может и сдвинется баржа с места и пойдет по нужному руслу!
 

Mao

Новачок
Все понятно.Після виборів в Бару і відсутності будь-якої реакції обласного керівництва на численні статутні та фінансові порушення, на які було вказано, я зробив для себе висновок:УТМР це просто фінансова піраміда.Зі своїми зборщиками членських внесків(дані),які передають кошти та могоричі далі на область,та влаштовують гарні прийоми начальства з області.(банкет після виборів в Бару тому приклад.)В те що Карватський Ю.В буде щось міняти я не вірю.Це моя думка після виборів в Бару.
Те що Карватський Ю.В буде щось міняти не вірю і я. А це моя думка після особистої зустрічі з К.Ю.В та виборів в Чернівцях. Голосні слова, обіцянки і т.д - БРЕХНЯ В ОЧІ -особисто моя думка
 

Андрій0550

Новачок
Карватский год был И.О.Я что-то не ощутил сдвигов.
Знаю Карвацкого Ю.В особисто, добрий душі чоловік. А на який ви "сдвигы"розраховували??при тому що він був И. О, а не повноцінний голова УТМР...+при цьому всьому ще ФМСУ збоку давило
 

cухов

Новачок
А на який ви "сдвигы"розраховували??
Навіть незнаю що відповісти,мабуть на якусь роботу з людьми,з первинними колективами на місцях,на хоч якісь біотехнічні заходи,на дотримання норм статуту,хоч якись звіт про використання наших коштів та багато інших "сдвигов".
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Згоден з колегами
cухов та
Mao.
На УТМР можуть "давити" екологія, об"єднання "Вінницяліс", всі хочуть ням-ням, але яка давка? Просто дотягують строки початку полювання до критичних, що в наших рядах проявляється мандраж.
- Про собак: У нас на виборах Карватський сказав, щоб мисливці купували собак з документами і т. д. В мене дратхаар від дипломованих батьків, але зареєструвати злучку не встигли. Прошлий сезон полювання на фазана - підбив фазана, зробив підранка, шукав, не знайшов. Йду додому кладу рушницю, беру свого Джека, він мені виносить з очерету півня і знову шурую додому, але на все про все пішло 2,5 години.
Після слів ВО голови УТМР стало зрозуміло, наша громадська організація не співпрацює з ФМСУ, а мені потрібна собака для "чистого" полювання, а не для бізнесу.
З повагою.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Эгерська служба Вінницької МРО УТМР провела ревізію біотехнічних споруд в своїх угіддях.Було відновнено існуючі та встановлено нові згідно норм мисливського упорядкування.
IMAG1486.jpg
IMG_20170314_123023.jpg
IMG_20170314_135312.jpg
P1010005.JPG
P3140015.JPG
P3140017.JPG
 

Квитка1956

Новачок
Дякуємо за інформування. Прохання. Після 1 травня будемо отримувати-чи замінювати картки обліку добутої дичини ... Надайте реквізити на які рахуноки сплачувати кошти за держмито та за нову картку. Дякую.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Дякуємо за інформування. Прохання. Після 1 травня будемо отримувати-чи замінювати картки обліку добутої дичини ... Надайте реквізити на які рахуноки сплачувати кошти за держмито та за нову картку. Дякую.
тільки така інформація з'явиться зразу надам реквізити.
 

Serg_otto

Мисливець
Карточку уже поменял. С начала апреля уже можно получать/обменивать контрольную карточку. У "лесхоза" с первого мая открывается трофейная охота на самца косули, вот они уже с апреля и выдают/меняют карточки.

С ув.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Карточку уже поменял. С начала апреля уже можно получать/обменивать контрольную карточку. У "лесхоза" с первого мая открывается трофейная охота на самца косули, вот они уже с апреля и выдают/меняют карточки.

С ув.
Є офіційна інформація що розпочата заміна карток.
реквізити не змінились
Снимок.PNG
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня, земляки! Про наказ на полювання хтось вже чув? Може хтось вже в руках тримав? Прохання дати почитати іншим. Дякую.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Відкриття здається на 12-те. Але наказ ще не бачив.
 
Зверху