Вінницька Міськ -районна організація УТМР

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
В 2015 році отримував міжрайонну відстрільну картку за підписом керівництва УТМР в обласному УТМР (я на обліку в одному з районів області). Причому як на пернату, так і на хутрового Знайду, покажу.
тільки якщо це не "ГОС-ПАРТ-ОТСТРЕЛ" з рук самого голови області.в будівлі обласного УТМР ,в одній із кімнат знаходиться Вінницька Міськ-районна організація,я думаю що картку ви там і отримали
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
IMG_01311.jpg
обласне УТМР нічого не видае
Ще й як видає! Знайшов правда тільки на пушного. Одразу хочу попередити, в Paint я не ахті, тому замальовував персональну інформацію як міг! Ім"я не закреслював :)
Відтиск печатки не дуже якісний, але зверніть увагу на зелене "підкреслення". Там чітко видно "обласна організації", а тому
в одній із кімнат знаходиться Вінницька Міськ-районна організація,я думаю що картку ви там і отримали
- такий варіант не проходить, тим паче що у Тушинського я не один раз брав разові відстрілки і знаю де та кімната знаходиться. Тут більше підходить варіант "яка була (печатка), таку і поставили!". Але...
Далі червоним обведено підпис. Чий він? Невже не пана Мерца?! Але оскільки це "сезонна міжрайонна", то варіант
"ГОС-ПАРТ-ОТСТРЕЛ" з рук самого голови області
не підходить. Шеф підписав так ще і "цибулю" влупив зверху.
П.С. Немає нічого неможливого!Така картка далеко не одиничний випадок!
Да я и не сомневаюсь! Их счастье, что это недоглядели органы прокуратуры....
І то правда!
 
Останнє редагування:

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 206227
Ще й як видає! Знайшов правда тільки на пушного. Одразу хочу попередити, в Paint я не ахті, тому замальовував персональну інформацію як міг! Ім"я не закреслював :)
Відтиск печатки не дуже якісний, але зверніть увагу на зелене "підкреслення". Там чітко видно "обласна організації", а тому
- на вс1х "обласних" картках обласна печатка та роспис голови,так 1 повинно бути!за його в1дсутност1 роспис зама.якщо за кошти-то виписують картки виключно райони по в1домост1,якщо "халявн1"може видавати голова або зам.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
- на вс1х "обласних" картках обласна печатка та роспис голови,так 1 повинно бути!за його в1дсутност1 роспис зама.якщо за кошти-то виписують картки виключно райони по в1домост1,якщо "халявн1"може видавати голова або зам.
Не "халявні", а оплочені мною згідно умов для УБД, тобто "за кошти", а отже, відповідно до попереднього Вашого повідомлення, "виключно райони по відомостям".
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Повертаємся до Вашого повідомлення, що обласні картки УТМР не видає. А те що там печатка саме обласного УТМР, а не якогось з районнних та підпис голови, говорить про те, що іх не область видає?а хто тоді?!Ви ж перед цим зовсім інше писали! Я Вам говорив про те, що підпис Мерца стоіть, а Ви - не може бути!
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
INTER не треба путати тепле з мокрим.по друге-процитуйте мені будь ласка де я говорив що не може бути.повторюю-жоден працівник аппарату обласного УТМР не приймає кошти за членські внески 1,2 і 3 етапу ,цим займаються виключно районні організації,які потім передають їх на рахунок обласної організації(районні організації своїх рахунків не мають). так що ви когось напевне спалили.....ц1каво хто працюе соб1 на карман...инф будь ласка в ЛС
 
Останнє редагування:

INTER

ветеран форуму
надійна команда
процитуйте мені будь ласка де я говорив що не може бути
обласне УТМР нічого не видае,всі картки видають мисливцям виключно районні УТМР
тільки якщо це не "ГОС-ПАРТ-ОТСТРЕЛ" з рук самого голови області.в будівлі обласного УТМР ,в одній із кімнат знаходиться Вінницька Міськ-районна організація,я думаю що картку ви там і отримали
Я констатую те, що було. Питання, яке було піднете - "В 2015 році отримував міжрайонну відстрільну картку за підписом керівництва УТМР в обласному УТМР (я на обліку в одному з районів області). Причому як на пернату, так і на хутрового Знайду, покажу" (пост 102). Виставлена мною відстрілка показує, що її видало Обласне УТМР за підписам керівника!А хто її фактично дав мені на руки, мені якось все рівно (Ви ж знаєте, що на районах їх навіть єгеря видають, навіть не потрібно нікуди їхати - дав гроші і тобі привезли яку треба, або хтось із мисливців поїхав і привіз усім знайомим, а йому грошима скинулись). Взагалі, я не ставлю під сумнів факт видачі саме Вінницькою міськрайонною організацією УТМР, оскільки з її штату мені особисто відомий тільки Тушинський, факт приналежності "документу" - відстрілки до Обласного УТМР безсумнівний. Погодьтесь, якщо Ви викладаєте в даній темі копії Наказів і Розпоряджень Обласного УТМР за підписом його керівництва, це не означає що вони Ваші?Вони Обласного УТМР! Або коли звертаєтесь в Прозорий офіс, наприклад, за дозволом на будівництво, це не означає що його видав Прозорий офіс, а в даному випадку - Департамент архітектури, містобудування і кадастру. Так і в моєму випадку: картка обласна, а хто її "реалізував" - не відомо. На рахунок
так що ви когось напевне спалили.....ц1каво хто працюе соб1 на карман...инф будь ласка в ЛС
У нас з Вами була особиста переписка з цього питання наприкінці лютого 2016 і там ця людина проходила. Ви ще так здивувались!!!
П.С. Приходив я без знайомств, а як мисливець, який хоче отримати дозвіл (в даному випадку відстрільну картку) на полювання. Так само платив гроші (првда як УБД), розписувався в відомості, правда щось там людей було маловато дуже. Хоча, може це якась окрема відомість...
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Понеділок,пятниця в робочий час
Уточнюйте- мисливцезнавець Вінницького адмінрайону
Зубар Вячеслав Степанович
тел.067 385 31 84
Пан Зубар В.С. попався на хабарі за вирішення питання про отримання посвідчення мисливця. Селяві
http://real-vin.com/v-vinnice-na-vzjatke-zaderzhali-vysokopostavlennogo-gossluzhashhego
 
Останнє редагування:

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
до відома -В пятницю 22 о 16 годині в приміщені Обл.УТМР відбудеться рада Вінницької
МРО УТМР.
с вівторка 26 числа в продажу відстрільні картки на пернату дичину.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Будемо надіятись, все буде гаразд!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Я вибачаюсь,то це виходить, що
з вівторка 26 числа в продажу відстрільні картки на пернату дичину
Тобто з 26-го ми можемо взяти відстрілку за 250 грн
А вже через пять робочих днів
Вартість членских внесків для мисливців-членів УТМР з 01.08.2016 р. - 300 грн
Я все правильно зрозумів?
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
leo201029 сказав(ла):
Вартість членских внесків для мисливців-членів УТМР з 01.08.2016 р. - 300 грн
Я так розумію, мова йде за членські внески 1-го етапу. Багато хто їх проплочує одразу після Нового року. В нас вони після нового року були чи то 200, чи 250 грн., а ось з 01.08.2016 - підняли до 300. В принципі, так завжди перед відкриттям полювання.
А 250 грн. - це вартість районки на пернату в цьому році (внесок 2-го етапу) і він до наступного відкриття на пернату незмінний.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
В нас перший етап 350 грн! Відстрілка сезонна на три ПМК 250,а на весь район 300. Наказу ще нема!
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Я вибачаюсь,то це виходить, що

Тобто з 26-го ми можемо взяти відстрілку за 250 грн
А вже через пять робочих днів

Я все правильно зрозумів?
в звязку з тим що не підписана пропускна спроможність угідь продаж карток переноситься на 2 серпня
районна відстрільна картка на сезон полювання коштуе -250 грн.
річні членські внески 270грн а з 1. 08. 2016 будут коштувати 300 грн.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Тут якийсь слушок пішов, що нам відкриття мають перенести у зв"язку з пожежною небезпекою. Чи правда це?
 
Зверху